Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='agaciaaa'] Mati, w sobote ring 1 jest w hali.[/quote] aha, szkoda, bo jak ładna pogoda będzie to po co kisić się w hali... dzięki :) a ring nr 8 w niedzielę?
  2. [quote name='Asiaczek']No i tu się zrobił problem, bo ja tylko z rodzynkami! Ale nic to. Ponieważ jestem na urlopie, to może upiekę 2 ciasta: jedno "z", a drugie - "bez". Co Ty na to? Pzdr.[/quote] ja na to jak najbardziej się piszę :multi: a jak będzie "z" to sobie wyskubię :evil_lol: a ring 1 w sobotę też jest na dworze? bo ja nie kojarzę mapki bo będę pierwszy raz...
  3. [quote name='Asiaczek']Jasne, wpadajcie!:multi: Przepis został wypróbowany i sprawdzony w Estonii. Efekt był OK, ale musze to ciacho troche uatrakcyjnić. Jakieś rodzynekczki, orzeszki itp. Jeszcze nie wiem dokładnie, pomyślę...:lol: Pzdr.[/quote] tylko proszę bez rodzynek :diabloti: ja wpadnę przed 14, mam nadzieję, że kawałek się ostanie :p jeszcze się zdzwonimy Asiaczku w niedzielę
  4. [quote name='infers1995'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz104.jpg[/URL] Czemu tym razem Tobi na obroży łańcuszkowej?:razz: Zdjęcia fajne:cool3::evil_lol:.[/quote] [COLOR=Navy][B] jak to czemu, bardzo często w niej chodzi :) może ty pierwszy raz widzisz, bo ostatnio cały czas w pomarańczowej;) łańcuszkowych mamy 4 obecnie:loveu::diabloti: a ja szukam takiej podobnej jak mam tą pomarańczową tyle, że jasno zieloną, może macie jakieś linki?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz105.jpg[/URL] jaka dłuuuga szyja :lol:[/quote] :loveu::loveu: [quote name='Shetanka']Jeju, śliczne fotki :loveu: Piesek też piękny :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz104.jpg[/URL] - cud miód i orzeszki :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] witaj u nas :) dzięki:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz105.jpg Na horyzoncie pojawiło się coś ciekawego:D [/COLOR][/quote] [COLOR=Blue]:D[/COLOR][COLOR=Blue]:D [/COLOR][CENTER]niuch niuch [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz107.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz108.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz109.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz110.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz111.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. [COLOR=Navy][B][url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/19-23.jpg[/url] bardzo fajne zdjęcie :loveu::loveu: a nad jakim jeziorkiem byliście?;)[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Asiaczek'] Zapraszam na ciasto! Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]o tym razem będzie ciasto:multi:, więc sam się wpraszam:diabloti: po ocenie pewnie do Was wpadnę, jakoś po 13 powinno się skończyć wg planu, a jak to będzie to się okaże...[/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Navy][B]powodzenia w tym Radomiu !! :kciuki::kciuki::kciuki:[/B][/COLOR]
  8. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4962.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz101.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz102.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz104.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/Obraz105.jpg[/IMG]
  9. [quote name='Waxy']Kwiatki śliczne ;) Miłych snów :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4934.jpg[/URL] jaki prosty ogonek :lol:[/quote] :lol: [quote name='betty_labrador']sliczny Tobiaszek , a zdjecia coraz lepsze :multi: mistrz przekracza mistrza :diabloti: buenas nochies :)[/quote] [COLOR=Navy][B]ha ha ha:evil_lol:[/B][/COLOR] [quote name='g_o_n_i_a']Cze Tatku mój:loveu:, tu córek goniasty, pewnie zapomniany.. :( Wiedzialam, ze jak tu wpadnę to będę wiedzieć kim jest ONA, którą tak ubóstwiasz w opisie na gg. :diabloti: Cudniaste uchi Tobiego :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4936.jpg[/URL] Oj śmigasz Tatko z nowym sprzęciorem, śmigasz :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej córasta moja:loveu: nie zapomniany, nie zapomniany :calus: no widzisz, to był taki pretekst żebyś tu weszła :diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4948.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4956.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4957.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4960.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4961.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  10. może jakieś 2-3 fotki na dobranoc? :) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4933.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4934.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4936.jpg[/IMG] [B][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4944.jpg[/IMG] [/B][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4947.jpg[/IMG] jednak 5 jest:evil_lol: błenas noczies:diabloti:
  11. [quote name='grallinka']jakby ktos miał problem z noclegiem czy coś to mogę pomóc, bo mieszkam 10 min drogi -piechotą od terenu wystawy więc nie ma problemu.[/quote] [B]grallinka[/B], problemu z noclegiem nie mam :) ale widzę, że w avatarze afgan:loveu: to się spotkamy w niedzielę na ringu, jeśli coś wystawiasz :)
  12. [quote name='Waxy']Jee kochany zbój :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4928.jpg[/URL] jęzorek :loveu:[/quote] :loveu::loveu: [quote name='agaciaaa'][URL]http://img137.imageshack.us/img137/1373/img4922ad9.jpg[/URL] Tobi oszczędza łapki? :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie:p[/B][/COLOR] [quote name='infers1995'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4928.jpg[/URL] Ale minke strzelił:evil_lol:[/quote] :diabloti: [quote name='betty_labrador']slodki jamniczek :loveu: :loveu: (a czemu moj tata nie lubi jamnikow tego nigdy nie zgadne :shake:[/quote] [COLOR=Navy][B]tak jak niżej:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Bo ich nie zna ;)[/quote] [quote name='psiulka'][I]Tobi - cud miód :loveu: Fajne tam tereny macie :)[/I][/quote] [COLOR=Navy][B]hej, wiem:diabloti:, że mamy fajniowskie tereny, w końcu Mazury zachodnie :loveu::loveu: [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć chłopaki :p[/quote] [COLOR=Navy][B]serwus dziewczyny:multi: właśnie co wróciłem z koncertu Kayah :loveu::loveu::loveu: uwielbiam ją i ubóstwiam :loveu::loveu: ten wokal...:loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  13. [SIZE=4][COLOR=Navy][B]GRATULACJE !!! :multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/SIZE]
  14. [COLOR=Navy][B]ale ona ma u Ciebie dobrze !! jak w niebie :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  15. [quote name='Justa']heh. został w zasadzie miesiąc wakacji.. do jakiej pracy? :cool3:[/quote] ponad miesiąc :eviltong::eviltong: gospodarzem ringu będę na wystawie :)
  16. [COLOR=Navy][B][url]http://img297.imageshack.us/img297/7672/obraz260ny3.jpg[/url] Buck ! no nie śpij, dawaj i biegaj ze mną ! :loveu::evil_lol: [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Navy][B]nie pracuję już :multi::multi: na razie nigdzie nie wyjeżdżam, znaczy się za tydzień do Białegostoku, ale to bardziej praca, ale też i wypoczynek :)[/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Navy][B]hej mła tele !! :multi::multi::loveu::loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]fajnie, że już jesteś i wakacje udane !! :multi::multi: fotki miodzio :lol::lol: [/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]wszystkiego naj dla Lalka !! :multi::loveu::multi: [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Mudik']Dołączamy do kciuków!!!:multi::multi::multi:[/quote] i ja również !! :)
  21. :-o:-o:-o:-o:-o :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Waxy']Ja chcę Tobiego a nie.. :diabloti:[/quote] [LEFT]:diabloti: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4923.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4924.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4927.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4928.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4929.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT]
  23. jesteście z Manią w Wawie? bo już nie pamiętam :eviltong: wiem, że Radom ale wawy nie pamiętam:p
  24. [COLOR=Navy][B]pięknie czytać takie wieści :loveu::loveu::loveu::loveu: prawdziwy instynkt wyżła się wyłonił :) widziałem jak fajnie skaczecie w DM :) brawo ![/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Navy][B]Cambelku, spełnienia marzeń, wytrwania w dążeniu postawionych sobie celów i zrealizowani ich, a nade wszystko dużo zdrowia, miłości i pieniędzy:diabloti: choć one szczęścia nie dają, ale potrzebne są ;) 100 LAT !! :multi::multi: [IMG]http://www.twojekwiaty.pl/photo/461.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...