-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5088.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5089.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5090.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5094.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5096.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5083.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5084.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5085.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5086.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5087.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5075.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5076.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5079.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5080.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5081.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5064.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5065.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5066.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5068.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5073.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5057.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5058.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5059.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5061.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5062.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5051.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5052.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5053.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5055.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5056.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5025.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5028.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5029.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5031.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5034.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5019.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5020.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5021.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5022.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5023.jpg[/IMG]
-
[quote name='Frytela']betty nie masz wiecej corgi? ;) bo sie kurcze wszystkie zalapaly, ale nie moj ;)[/quote] pare stron wcześniej wstawiałem fotki corgów, może Twój się załapał, sprawdź ;)
-
[quote name='Asiaczek']O. Boshe, Małolat, który nie zna słowa szpion... To w języku naszych braci oznacza szpiega.:lol: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Waxy']Ale ma zębiska :evil_lol:[/quote] :loveu: [quote name='jamnicze']Też lubię, szczególnie poprzecinane piorunami :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] mhm:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Tinka:)']wiem, wiem:razz::loveu: Tobi to ma te miny:cool1::evil_lol:[/quote] :diabloti: [quote name='Justa']hej mójjjjjj :loveu: kogo Tobiaszek spostrzegł w oddali? :diabloti: żegnam sie na jakiś czas. mrrrrrru :multi::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej moja :loveu: nikogo:eviltong: wypoczywaj ;) [/B][/COLOR] [quote name='panienkabubu']A widziałeś jakieś bernardyny?:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] nie, bo benie były wczoraj, czyli w niedzielę. a ja byłem tylko w sobotę[/B][/COLOR] [quote name='Florka_xyz']O matko boje sie :evil_lol:Jaki grozny pies....:cool3:[/quote] :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: Bereczek Wnusiek :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]bereczek:multi::loveu:[/B][/COLOR] [quote name='eria']już mi się znudziła ta fota :evil_lol: na które forum nie wejdę ,tam jest:evil_lol: dawaj co innego :evil_lol:[/quote] :evil_lol: [quote name='Agappe']nic sie samo nie robi :mad: haha super!!![/quote] [COLOR=Navy][B] robi się, robi:p [/B][/COLOR] -
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Matusz replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
sweeeet :loveu::loveu: -
[quote name='Asiaczek']Hihihi, Mateusz - szpion!:lol: Pzdr.[/quote] was ist das szpion?:razz::evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B][COLOR=black]100 lat mamcia!!! :multi::multi::loveu::loveu:[/COLOR][/B] -
wypoczywaj ! :lol::lol:
-
[COLOR=Navy][B][url]http://img522.imageshack.us/img522/9031/dsc0715iidj7.jpg[/url] wiesz co ja o tym sądzę no nie?? - genialne ! :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Tinka:)']:diabloti: jak mogłeś:mad: Myślę, że Gram Ci tego nie wybaczy:shake:[/quote] [COLOR=Navy][B]przecież poprawiłem się :p:loveu: spadam spać, bo rano trzeba wstać( 4.45) dobrej nocy !! "weszło coś mi do nosa" :evil_lol: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4528.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']sliczne :)[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :)[/B][/COLOR] [quote name='Waxy']Witanko :cool3: Jak tam wrażenia po wystawie? :cool3: Mam nadzieje, że jakieś zdjęcia obejrzymy. A fotki chmur piękne! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) a fajnie, jak zawsze zresztą :) obejrzycie, ale nie wiem jeszcze kiedy, może jutro... póki co, pierwsza czterdziestka pojawiła się już na wątku sopockiej dogshow :)[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Chmury super :) czekam na wystawowe :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki:) czyt. j.w.:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Tinka:)']Cześć facety:cool3::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej dziewczyny :multi: ups :eviltong: :evil_lol:dziewczyno i chłopaku:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']ależ ciemne chmury się nad Tobą zebrały [URL]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_4668.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B] a no, swoją drogą to uwielbiam takie właśnie chmury, ten kolor, ta siła natury, kocham burzowe chmury:loveu: [/B][/COLOR] -
[quote name='jamnicze']Matusz DziĘki Za Mojego SŁodziaczka :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]proszę Cię bardzo ;)[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B][url]http://i180.photobucket.com/albums/x191/niufka/tn_P8086834.jpg[/url] jedna w jedną, drugi w drugą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :loveu: [/B][/COLOR]
-
kopiuj, kopiuj :)
-
ja chyba sobie zamówię koszulkę DGM ;) i będzie najłatwiej:p
-
[COLOR=Navy][B][url]http://images34.fotosik.pl/341/d7c80b4c7850d156.jpg[/url] piękniaste :loveu::loveu: hejooo babulasta :multi: kiedy wpadniesz na mazury??:razz::razz: ( nie w góry:mad:)[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Matusz replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[URL]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/114713/00000014.jpg[/URL] tutaj mania mówi: " a teraz dziabnę Frania.... w............................ [SIZE=1]jajco:diabloti::evil_lol:[/SIZE] -
[quote name='Asiaczek']Ooooo, jakie śliczne fotusie super Sajduni!:loveu: A to się jamnicze ucieszy!!! Matusz, bardzo serdecznie dziekuję! Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]nie ma za co :) dobrze, że w porę zdążyłem, akurat jak przyszedłem to Asia biegała po ringu...;) wszystko przez ten spóźniony pociąg....:mad: a z powrotem to dopiero była zabawna podróż :evil_lol::evil_lol: weszliśmy do wagonu zarezerwowanego dla kolonii jakiejś... :evil_lol: ale 3 przedziały były puste, ale naklejka, że od Iławy zarezerwowane, a my właśnie jechaliśmy do Iławy, piszę jechaliśmy, bo byłem ze swoim kolegą, a i takie panie i dziewczyny, które się okazało też z Ostródy są:lol: a zabawnie było, bo nam nie chcieli tych przedziałów otworzyć, to pan który jeździ tym wózkiem z Warsu to miał taki specjalny klucz:evil_lol: i nam otworzył, długo nie siedzieliśmy, bo przyszedł konduktor i wygonił nas bezczelny jeden no:evil_lol::mad: a siedzieliśmy w ciemnościach :diabloti: i tak nas zobaczył:eviltong: a potem jedna z pań zagadywała te dzieci kolonijne, że ona jedzie z nimi do Zakopca i jest ich kucharką i że jutro na obiad będą pierogi:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ubaw po pachy:evil_lol:[/B][/COLOR]