Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='betty_labrador']czesc :multi: super ze juz wrociles!! :)[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :)[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Fotki chcemy! :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] przyjdzie czas:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='aleb']I na pewno nie masz fotek labków lub beagle...:cool1::eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B] nie mam:eviltong: choć labki jakieś chyba mam, ale z BOG [/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']wazne ze sa jamniki :multi:[/quote] ;) [quote name='eria']dzień dobry !!! czekamy na fotki !! te z poprzedniej strony jak zawsze miooodzioo :lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzień dobry :) dzięki :) na razie fotki chmur burzowych z przed jakiś 2 tygodni.... [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_4668.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_4671.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_4672.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_4675.jpg[/IMG]
  2. [COLOR=Navy][B]widziałem Was wczoraj na torze !! :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  3. i ja wróciłem ;) zdjęć trochę jest ;) przyjdzie czas to wstawię:diabloti:;)
  4. [COLOR=Navy][B]gratulacje raz jeszcze :) bardzo miło było Was poznać, Saidi przesłodka :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  5. [quote name='Agappe']Mateusz cudowne zdjęcia!!! :loveu::loveu: jak Ty to robisz?:roll::oops:[/quote] [COLOR=Navy][B] Witaj u nas :multi: samo się robi:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Florka_xyz']No No zdjecia rewelacja:cool3:Teraz nam Mateusz uciekl do Sopotu :cool3:To zdjecia beda :multi:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki, dzięki ;) a no uciekłem ;) zdjęcia nie wiem kiedy:evil_lol: dużo nie ma:p bom lenia miał:p [/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']O, pewnie jamnicze ze swoja Sajdunią się załapią na fotki! Czekamy w takim razie! Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] no wyobraź sobie, że akurat w porę przyszedłem i pare fotek Sajduni jest, to wszystko przez ten spóźniony pociąg!:shake:[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']Witanko :multi: my już w domu ;), fajnie było się poznać Jak podobał Ci się SHrek?, śliczny, prawda? :razz:Wiesz kto dostał w krótkich standardach BOBa?[/quote] [COLOR=Navy][B] Witanko :multi: mnie również było bardzo miło poznać Ciebie, Saidi i twoją rodzinkę:razz: SHrek? to znaczy sopocki hipodrom?:eviltong: nie wiem właśnie, bo ja przy krótkowłosych standardach nie byłem wcale, byłem tylko chwilę przy dł. stand. ale chyba jakiś zagraniczny, bo potem na wyborze BOG IV był jakiś standard, 3 miejsce miał na BOG.[/B][/COLOR] [quote name='anetta']Cześć!! Mati. Masz jakieś nowe szkieło? :o Rewelacja foty :mdleje:[/quote] [COLOR=Navy][B]ja??:p 50mm f/1.8 :loveu:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]można powiedzieć, że nowe:lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]dzięki [/B][/COLOR]:) [COLOR=Navy][B]paaadam z nóg[/B][/COLOR]:mdleje:[COLOR=Navy][B], jutro poodwiedzam Was tu i ó[/B][B]wdzie :) a w pociągu to całą podróż była niezła jazda:evil_lol: ale o tym może jutro[/B][/COLOR]
  6. [quote name='agaciaaa']Cześć chłopaki :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4231.jpg[/URL] to mi sie bardzo podoba :loveu: W ogóle wszystkie fotki super :) :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej dziewczyny :) dzięki ;) [/B][/COLOR] [quote name='Waxy']Ale macie super tereny! :loveu: A takie białe ząbki to chyba od tej kostki co? ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]w końcu mazury no nie?:loveu: nie tylko od niej:lol: no nic, znikam:p do niedzieli:multi: [/B][/COLOR]
  7. [COLOR=Navy][B]ale tu się zajorkowało....:diabloti::evil_lol: Mamcia, uwielbiam patrzeć na Manie:loveu::loveu::loveu: chyba ją poznam dopiero we wrześniu w Wawie...:cool3:[/B][/COLOR]
  8. [COLOR=Navy][B]mocno coś ten wiatr wieje, że i mnie przywiał :p:p śliczna Twoja Anata ! :loveu: akity inu są prześliczne :loveu: pozdrawiamy p.s na pewno będziemy zaglądać tu często :) [/B][/COLOR]
  9. [quote name='Pysia']Niech Ci będzie ;) Dzięki :) [/quote] bo taka prawda :)
  10. [COLOR=Navy][B][url]http://i191.photobucket.com/albums/z27/agaciaaa/Obraz337-2.jpg[/url] widać, że z nowego aparatu :loveu::loveu: piękna Sarcia :)[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dzień dobry :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]dobry wieczór :):p[/B][/COLOR] [quote name='aleb']Piękne zdjęcia :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4524.jpg[/URL] a jakie bialutkie ząbki :)[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :) dbamy o ząbki:lol::lol:[/B][/COLOR] [quote name='Isadora7'][B]systkie[/B] dwa :roflt::roflt::roflt:[/quote] [COLOR=Navy][B] wszystkie 42:cool1::p [/B][/COLOR][CENTER]to nic, że przepalone:diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4545.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4546.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4547.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4549.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4524.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4525.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4510.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4512.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4514.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4515.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4519.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [quote name='Waxy'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4497.jpg[/URL] słodka minka :loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu: [quote name='eria']zaczynam lubić jamniki :shake::placz::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]to bardzo dobrze !! :loveu: nie wiem czy już kiedyś pisałem, ale napiszę jeszcze raz: :cool3: "Jamniki łamią Ci serce, a potem jeszcze nad jego marnymi resztkami podnoszą nogę. Obcując z jamnikiem nie wiesz, czy płaczesz ze śmiechu, miłości, czy wściekłości. Dusza jamnika jest podobna do człowieczej, jak żadnego innego psa"[/B][/COLOR] [quote name='Iza13'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4497.jpg[/URL] Cóz za klata :loveu::loveu::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] imponująca :razz::loveu: [/B][/COLOR]
  15. [url]http://i37.tinypic.com/16704tj.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu:
  16. [COLOR=Navy][B]no, no !! świetna figura !:razz:[/B][/COLOR]
  17. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4496.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4497.jpg[/IMG]
  18. [quote name='gassira'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4494.jpg[/URL] błahahahahahahahhha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] :diabloti: [quote name='betty_labrador']hihi moze spiewal? :) a ja wiem jaki pies :P ale nie powiem :D[/quote] :diabloti: [COLOR=Navy][B]ciiiiii... nie mów ;)[/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']Tobik ma tylko 1 ząbek... biedaczek...;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4494.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] ma wszystkie zęby :) i zgryz prawidłowy :p[/B][/COLOR] [quote name='eria']Tobiasz ma minę jak....niedźwiedzie w zoo :evil_lol::evil_lol: też mają zawsze takie nosy krzywe,nie wiem czemu:roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [quote name='ewelinabuck'][B]a ja wiem co za rasa tyle ze nie powiem ooooooooooooooooo:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]masz talent Mateuszku dooooooooo[SIZE=1]......"nic nie robienia"[/SIZE] jak ja to powtarzam[/B] [B]coraz ladniejsze te twoje foty:loveu:tyle ze ta co wstawiles do zdziebko przepalona:evil_lol::loveu:[/B][/quote] [COLOR=Navy][B]dokładnie, "do nic nie robienia" :evil_lol::evil_lol: wiem, że przepalone, ale wstawiłem bo śmieszne ;)[/B][/COLOR] [quote name='Waxy']Witamy już po południu ;-) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4494.jpg[/URL] hah, śpiewający pies :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] Witaj :) :diabloti:[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]to ty jesteś Pysia ?:loveu::loveu::loveu: [url]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/Jesien%202007/wiosna2008/Kojoty/2299cz1l14-6.jpg[/url] [/B][/COLOR]
  20. [quote name='Saint']Szwagier ale ja Ci nie pisałem, że wyżły są ociężałe przecież :eviltong: Chyba, że to nie mnie miałeś na myśli :eviltong:[/quote] spokojnie, to nie Ty ;)
  21. [COLOR=Navy][B]widziałem zdjęcia z nad morza, wszystkie piękne, Gass jaki mały patycek aportowała :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  22. [CENTER]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: "coś Wam chciałem rzec..." [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4494.jpg[/IMG] dobranoc ;) [/CENTER]
×
×
  • Create New...