-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta']Ostatnio prawie wszędzie :diabloti: A ja mam niedosyt i w dodatku ciągle nie wiem jakie szkło kupić :placz: Guru to jest dbsst, a nie ja :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]aha:diabloti: ja też nie wiem jakie trzecie by sobie kupić, czy coś pośredniego, np 17-55mm czy coś stałego - 58mm:shock::niewiem: niech Ci będzie, zaraz po niej jesteś Ty. [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4744.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4749.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4752.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='BBeta']O nie, tutaj też rozmowy o aparatach i obiektywach... :mdleje: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4547.jpg[/URL] Żywe kolory + duży kontrast = :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]gdzie takowe są jeszcze?:razz: Bbeta, cieszę się, że Ci się to zdjęcie podoba:multi: Twoja opinia(guru) jest bardzo cenna:lol:[/B][/COLOR] [quote name='infers1995']Wszystko dobrze.:lol: Byłeś kiedyś?:razz:[/quote] [COLOR=Navy][B] mimo, że mam niedaleko to nie byłem jeszcze w Giżycku nigdy. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4735.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Tinka:)']Cześć Mateusz:loveu: Kiedy będzie psiak?[/quote] [COLOR=Navy][B] hej:loveu: na lato następne jak wszystko pójdzie dobrze....:razz:[/B][/COLOR] [quote name='infers1995']Masz fajny sprzęt do focenia:cool3: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4682.jpg[/URL] Tobi lubi spać jak, Lena stylem grzbietowym:loveu:. Te jego ocka są piękne:loveu::multi:.[/quote] [COLOR=Navy][B] powiedzmy :) co tam w Giżycku ?:razz:[/B][/COLOR] -
[COLOR=Navy][B]ale sukcesów wystawowych !! :multi::loveu: a jak na razie to jest środek lata!:diabloti::razz:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Waxy']Ty fotografujesz co poranek :cool3: Tajemnica? A pfff... :obrazic:[/quote] [COLOR=Navy][B] co poranek to ja jestem w pracy:razz: tak, na razie nie zdradzam, będzie to napiszę:cool3:[/B][/COLOR] [quote name='Agappe']no i nie podzieli się swą tajemną wiedzą :mad:[/quote] :evil_lol: [quote name='Agappe']hahaha super!!! jak zawsze piękne zdjęcia i super widoczki[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki:lol:[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']ja wiem ze pisal o jamniku niedawno na forum jamniczym[/quote] [COLOR=Navy][B] jamnik nie:p na razie bynajmniej. [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4731.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4732.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='jamnicze']Ha ha nasze psiaki jakby się zmówiły, przed chwila zrobiłam Saidi zdjęcie jak lezy "kołomi do góry i grzeje brzuszek w plamie słońca (za przykrywaniem nie przepada - no ale to nie jamnik :)) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4681.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]ale to zdjęcia nie z dziś są :eviltong: ale Tobiasz też słynie z tego, że szuka kawałka słońca, żeby się wygrzać, szczególnie na początku wiosny i w zimę:lol: [/B][/COLOR] [quote name='psiulka'][I]A w drugim obiektywie też taki fajny AF? :razz:[/I] [URL="http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4681.jpg"][I]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4681.jpg[/I][/URL][I] - Ciekawe o czym tu Tobi myślał, że strzelił taki uśmiech :diabloti:[/I][/quote] [COLOR=Navy][B] też:loveu: to nie uśmiech, tylko fafla mu się obsunęła:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Waxy']Ale leniuchujecie :loveu::loveu: (ja zresztą też..) Jaka rasa jeśli mogę zapytać?[/quote] [COLOR=Navy][B] ja nie leniuchuję :razz: tajemnica:p[/B][/COLOR] [quote name='deer_1987']ale to zawsze mozna zrobic podglad w aparacie po kilku i zmienic ustawienia ;) a drugi psiak - jamnik? bo cos innego chciales[/quote] [COLOR=Navy][B] wiem, że można;) j.w.[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[CENTER]przeciąganko [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4714.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4723.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4724.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4727.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4729.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Waxy']oooo to są plany o drugim psiaczku? :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] są, są, zobaczymy co z tego wyjdzie... ;)[/B][/COLOR] [quote name='infers1995']Witaj! Masz pięknego jamnika, o wspaniałym charakterze:lol:. Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia:loveu:. Jakie masz lustro? Pozdrawiam![/quote] [COLOR=Navy][B]hej infers:multi: dzięki, przekażę mu, choć ten charakter nie do końca wspaniały:diabloti: tak jak napisała psiulka: Canon 400D + Canon 55-250 f/4.0-5.6 + Canon 50mm f/1.8:loveu: w końcu ktoś z [/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]też[/B][/COLOR][COLOR=Navy][B] Mazur do nas zawitał :multi: [/B][/COLOR] [quote name='psiulka'][I]To w takim razie fajny masz ten AF! :loveu: Żeby też mój był taki szybki, a nie tak się wlecze :diabloti: A w jakim progamie wyostrzasz?[/I] [/quote] [COLOR=Navy][B] AF bardzo fajny, jak na razie nie narzekam:loveu: przeważnie w PS ;) [/B][/COLOR][CENTER]a tak Tobiasz ostatnio spał ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4681.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4682.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4684.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4685.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_4689.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[COLOR=Navy][B]śliczniaste zdjęcia Gramika z Giżycka :multi::multi: [/B][/COLOR] :loveu::loveu:
-
[quote name='AlaNowak']Ma ktoś pointerki lub Junior Handling???[/quote] ja mam, przyjdzie czas to wstawię ;)
-
[img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5486.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5487.jpg[/img]
-
[img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5481.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5482.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5483.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5484.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5485.jpg[/img]
-
[img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5479.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5480.jpg[/img]
-
[img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5472.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5474.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5475.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5477.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5478.jpg[/img]
-
[img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5118.jpg[/img] CACIB - DUSTIN Słodki Urwis [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5120.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5121.jpg[/img] [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5122.jpg[/img] i BOG [img]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_5471.jpg[/img]
-
[img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5110-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5116-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5113-1.jpg[/img]
-
[img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5103-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5104-1.jpg[/img] FIGO SU [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5105-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5106-1.jpg[/img] i DUSTIN [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5107-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5109-1.jpg[/img]
-
[img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5088-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5089-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5090-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5097-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5100-1.jpg[/img]
-
[img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5080-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5081-1.jpg[/img] Dustin SU [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5084-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5085-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5086-1.jpg[/img]
-
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5066-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5068-1.jpg[/IMG] FIGO Słodki Urwis [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5073-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5075-1.jpg[/IMG] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5076-1.jpg[/img]
-
[img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5059-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5061-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5062-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5064-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5065-1.jpg[/img]
-
[img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5053-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5054.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5056-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5057-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5058-1.jpg[/img]
-
[img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5034-1.jpg[/img] DUSTIN Słodki Urwis [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5038.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5043.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5051-1.jpg[/img] [img]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5052-1.jpg[/img]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Waxy']No trudno, może następnym razem w Sopocie? W tedy będę pewnie już ze swoim szczekiem.. :)[/quote] [COLOR=Navy][B] może, może :) ja być może też...;) [/B][/COLOR] [quote name='anetta']Aha ;) Czemu?[/quote] [COLOR=Navy][B] a bo trochę przepalone...[/B][/COLOR] [quote name='psiulka'][I]Hej, hej, jak dawno mnie tu nie było :loveu: A jest co oglądać :loveu: Fajnie ostre te zdjęcia Ci wychodzą, robisz na AF czy na MF? I poprawiasz je jeszcze jakimś programem? Ciekawa jestem. ;)[/I][/quote] [COLOR=Navy][B] hej, hej :) no nie było Cię dawno:diabloti: na AF ;) jedynie każde zdjęcie wyostrzam zawsze :p[/B][/COLOR] -
[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5140.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5141.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5142.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5143.jpg[/IMG] [IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn227/dogshow2008/IMG_5145.jpg[/IMG]