Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. a szybko nowych fot nie będzie;) będę w b-cu we wrześniu dopiero
  2. [quote name='aanka'][url]http://www.luban24.pl/index.php?board=49.0[/url] to wcześniej robione , stare dane [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/31470/Astek-niemlody-psiak/[/url], zobaczę ,czy da się zmienić i wstawic nowe zdjęcia. postaram się więcej zrobic... GORZEJ z plakatami np. , ja nie umiem zupełnie robić .... powinniśmy wszystkim papierowe ogł. porobić .doloże sie do tuszu , albo zaniosę na ksero .[/QUOTE] A można edytować, aby dodać, ze jest wykastrowany i dane bezpośrednio na Gosię, bo to usprawni ewentualny kontakt.
  3. Beata już pewnie wie, skoro do Bogatyni cosik ma podjechać. Trzymam kciuki
  4. [quote name='kasia310']Rudy jest na zbiorowych:( przeniesiony na czas remontu.... Jamniczka adoptowana, innego jamnika nie ma.[/QUOTE] kurczę, to na allegro już jest, na adopcjach go odświeżę, no i na pozostałych też. Jamniczkę już usuwam z 1 postu - Isadoro wielkie dzięki za pomoc:loveu:
  5. [quote name='kasia310']Hmmm...dziwne, nigdzie go nie widziałam....pani Ewa powiedziała, że został adoptowany, jutro zadzwonie do schroo i zapytam dokładnie. do mnie też dzwonia o jamniczkę, ale bez konkretów tylko takie tam...[/QUOTE] Może nastąpił błąd w przepisywaniu, albo źle odznaczono. Jakbyś mogła to bym była bardzo wdzięczna:)
  6. Widziałam foto na fotosiku, ostatnio na wątku jeleniogórksim się odezwał ktoś stamtąd. Najlepeij moze zadzwoń do Kamili, która Bryzę od nas brała, ona tam w schronie jest wolontariuszką, to pewnie wie, jak to na miejscu rozwiązać i z kim rozmawiać
  7. [quote name='lolka']dzwonią do mnie już ludzie w sprawie jamniczki......a ona nie wysterylizowana:-o, mimo, że nie jest podane w jakim jest schronisku to łatwo się domyślić.....może ja rezerwować aby jakiś wariat jej nie porwał[/QUOTE] i tak jej nie mamy za co ciachać... to, co jest na koncie schroniska wystarczy tylko na Łajkę i ona już jest dogadana na zabieg. Ale zarezerwować można, nie powinno być problemu
  8. [quote name='Shawnee']Hyäna: [URL]http://www.tierherzen-brauchen-hilfe.de/Vermittlungshunde/Paul1/Paul.htm[/URL] Pudel: [URL]http://www.tierherzen-brauchen-hilfe.de/Vermittlungshunde/Kimmy/Kimmy.htm[/URL][/QUOTE] To pudel pojechał, fajnie. Nie będę go w takim razie wciągać do naszych ogłoszeń:) Hiena jest niesamowity, po tylu latach w końcu ma swoją trawę, a ta zabawa ze świnką:) Kasia mówiła, ze ona na izolatce był zagubiony w tym kołnierzu i bardzo chciał wyjść. Niech mu się szczęści, kolejny weteran opuścił schronisko. [IMG]http://u.jimdo.com/www30/o/s571da8e0230780d7/img/i9432b1dde0a344b0/1305642661/std/image.jpg[/IMG] Mam ładne foto białego:) Kasiu na wykazie czipów z dzisiaj jest Rudy z czipem 590388, lp 80; może na czas remontu został przeniesiony gdzies na zbiorowe... Później poszukam fot i dodam go ponownie. Sprawdzałaś go w księdze?
  9. [url]http://img12.imageshack.us/img12/4899/a0e5326c73.jpg[/url] Jaka miłość:) PIekne fotencje
  10. [quote name='Isadora7'][SIZE=4][B]Jamniczka Kasia jest na stronie SOS:[/B][/SIZE] [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/273[/URL] czy jest szansa na lepsze zdjęcia i więcej informacji o niej, również w jakim jest wieku. :cool1:[/QUOTE] Dziękujemy:) Ona ma 6 lat. Kasia najprawdopodobniej w następnym tygodniu będzie w schronisku. Kasiu dzięki za info, zaparz psiaki dodam na 1 stronę z danymi i do allegro dokleję
  11. magda z.

    Metamorfozy

    Piękne zmiany, dodają wiary w to co się robi:)
  12. BIAŁY [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1925/c969e7cca9ff42c7med.jpg[/IMG][/URL] PUDEL? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1925/c72e0e48338c53b1med.jpg[/IMG][/URL] HUSKY? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1925/f02efa965bf85fb1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1925/8b7c462b62e1797bmed.jpg[/IMG][/URL] KRAWACIK [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1925/c5a0adad01f00cb7med.jpg[/IMG][/URL] Kasiu nadałam im imiona, mozesz według nich podać czipy i opisy, a ja jutro naniosę na allegro i puszczę w świat:)
  13. [quote name='aanka']Magda , ... nikt mi nie mówił, an inie informował o tym ,że Astek jest w hoteliku ..i ze są potrzebne ogłoszenia . ,nie mam kontaktu ze Stow. , nie należę od dawna. więc nie do mnie te pretensje. .................. zadzwoń do STOW . ich jest dużo ., nas , jak widać . NIE jestem z żelaza też , . , mam 3 psy w domu W TYM JEDEN Z PROBLEMAMI I HUSKY NA TYMCZASIE i inne zwierzęta po drodze ...teraz nie nadaję się do niczego . Ogłoszenia robię cały czas psom z Z.p ., więc w czym mam kogoś odciążać ....Nasze psy sa do wywozu - to ma być sytuacja komfortowa . - wybacz... ...Mam prawo do myślenia inaczej ... cokolwiek to znaczy . .. .. Astka nie zostawię bez ogloszeń .. to oczywiste.. ..ROBIŁAM MU TEŻ OGŁOSZENIA ,ale jak trafił do Radka to je usunęłłam .[/QUOTE] No właśnie po to tutaj napisałam, aby poinformować co się z psem dzieje. Tak się na dogo robi przecież, sama wiesz. Ty i dziewczyny stąd znacie go najlepiej, a na pewno lepiej niż ja. Gosia nie ma czasu na ogłoszenia, poprosiła mnie, a ja Was. Nie rozumiem Twojego oburzenia. Jak np nasza spanielka znalazła się we wrocławskim schronisku to bez zbędnych dyskusji zrobiłam jej mnóstwo anonsów i nie miałam pretensji, że ktoś nas poinformował o fakcie jej pobytu w tamtym miejscu. To forum ma służyć porozumieniu się wolontariuszom z różnych miejsc, aby usprawnić działania, a nie być polem do wzajemnych pretensji. I nie wiem o co chodzi ze stowarzyszeniem - od marca mieszkam na drugim końcu Polski, przestałam być na bieżąco. Nie mam też ochoty na osobiste wycieczki, psy są ważniejsze. Gosia potrzebuje pomocy w poszukiwaniu im domu. Link do zbiorowego allegro, na którym umieszczę chłopaków będzie na wątku dłużyńskim. Aukcja jest wyróżniana.
  14. ja mam Bilona na gumtree, przygarnijzwirzaka, zinfo, adopcje.org, tablica, psy.pl, na zbiorowym allegro z psami z Dłużyny, które jest wyrózniane (dzisiaj odnowię). Niestety nie mam czasu, aby poszaleć na lokalnych portalach, bo Bismarck mnie molestuje od momentu wejścia do domu, a szkoda mi go, po tym jak stróżuje przez 10 godzin sam, no i biegamy po okolicy...
  15. Kasiu jak możesz to ja z telefonu przeniosę:) Super, że Łajka będzie cięta. Zaraz odnowię allegro. Uzupełnię rozliczenie i wpisze niuńkę, abyśmy miały jasność w finansach i nikt nas nie ścigał. Dziamdziolkę się poogłasza. Buziole. link [URL]http://allegro.pl/psy-schronisko-adopcja-owczarek-husky-kot-terrier-i1618997738.html[/URL] zaraz będę uzupełniać o kolejne psy Dziękujemy za Hienę - widziałam foto, jego zabawy z różową świnką, to jest bezcenne:loveu::loveu::loveu: Jamniczka - Kasia mówi, ze kochana, bardzo płacze [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1925/46f641ab198171acmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1925/6d3a47d194219300med.jpg[/IMG][/URL]
  16. jutro odnowię allegro wyróznione dla psiaków, Aga czy owczarek jest aktualny? Wkleję Wam link, abyście popatrzyły co pod jakim numerem, bo kilka psów zeszło ze stanu. Pozdrowionka
  17. Dałam je na stronę Jeleniej, więcej nie dam rady. Aniu tu nie chodzi o to, jak one mają. Psy są u Gosi grzecznościowo. Nie mogą tam zostać nie wiadomo jak długo, bo tam czekają jeszcze kolejne. Chodzi o sprawną akcję z ogłoszeniami i znalezienie im domu. Dlatego tutaj napisałam i Gosia też. Ja nie mam kompletnie czasu, a psów w Dłużynie jest 200 i nie mają takiej komfortowej sytuacji. Was jest więcej, dlatego prośba o ogłoszenia. Jeśli mozecie to wywieście papierowe wersje. Numer i mail Gosi jest w linku z zinfo - te dane proszę podawać do kontaktu. I proszę odciążcie Dorotę, bo ja ją rozumiem w problemie znalezienia wolnej chwili na cokolwiek, a na razie tylko ona zadeklarowała sie, ze zrobi kilka ogłoszeń.
  18. Fajna z niej kulka:) Naprawdę oddaje Wam wielkie podziękowania za to, co dla niej zrobiliście. Pozdrawiam ciepło.
  19. [quote name='Jola_K']Sasza nie zyje :( ['][/QUOTE] przykro mi bardzo:(
  20. [quote name='dorota k.']Dziewczyny, myślę o pożegnaniu z dogo :([/QUOTE] Trzeba złapać dystans do wszystkich "inaczej myślących" i robić swoje;) Zawsze będą poszukiwacze teorii spiskowych, przez których będą cierpiały psy. Trzeba pomyśleć ilu zwierzakom się pomogło, a ile straci tę szansę, gdy znikniesz stąd. A portal traktować pod kątem tego, co może dać nam pozytywnego i nie wbijać się w mniejsze lub większe awantury. No i myśleć lokalnie, bo często ludzie przekładają swoje warunki na cały kraj, a tak się nie da, po prostu wszędzie jest inna sytuacja i inaczej trzeba działać, aby pomagać dalej. Trzymaj się cieplutko.
  21. trzymam kciuki za kiciasia. My tak z partyzanta, pojechałam na rekrutację "sportowo" i dostałam pracę szybciej niz przemyślałam wszystko. Zanosi się, że po okresie próbnym zostajemy na dłużej. Bismarck sie zaaklimatyzował, trochę sierści więcej zgubił, ale w okresie jak był pod opieka "niani" w marcu. Bardziej niż miejsce ceni mnie, no i jesteśmy lekko uwiązani teraz do siebie. Wasnie isę najadł i mędzi - jestem jedynym obiektem w mieszkaniu, a na weekend to sie odgrywa dopiero;)
  22. I jak? jest lepiej? Ja na razie nie ma nawet co podesłać, bo wsio zostało w b-cu; najszybciej we wrześniu będę parcelować zbiory i najwyżej coś podesle, koncepcja wyprowadzki na drugi koniec Polski dezorganizuje żywot...
  23. [quote name='dorota k.']Muszę się pozbierać, bo tracę wiarę.... Fuks i Prezes (toż to nasz Astek) to psiaki od Radka :( Jutro już mam umówioną pierwszą turę. Ania - próbowałam oddzwonić - przyjeżdżać po Ciebie?[/QUOTE] Nie poznałam.... Podałam Gosi link do tego wątku, ona im szuka nowych domów. To Gosi ogłoszenie jest na zinfo.
  24. U ZuziaM w hotelu sa 2 psy z Bolesławca. Pilnie jest potzrebna pomoc w ogłoszeniach, ja nie mam czasu, aby je ogarnąć. Psy miały trafić do przechowalni, ich właściciel poszedł do szpitala i raczej z niego nie wyjdzie. Oba są wyskastrowane, przytulne i łagodne. tel. do Gosi 695 555 221, psy są teraz w Siekierczynie pod Lubaniem, można się umówić, aby je obejrzeć. klikając w foto otworzy się ono w dużym formacie, sa za duże, aby je wkleić w całości Fuks, ma 4 lata, jest średnim psem [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f378e5f48fef85cb.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1900/f378e5f48fef85cbm.jpg?a[/IMG][/URL] Prezes, 8 lat, łagodny [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d3398204f0159a7f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1900/d3398204f0159a7fm.jpg?a[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1856e6ea8d1d39f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1900/c1856e6ea8d1d39fm.jpg?a[/IMG][/URL] więcej fot [url]http://www.zinfo.pl/ogloszenia/wpis/11864[/url]
×
×
  • Create New...