[quote name='Maupa4']Napisałam się wczoraj, ponadrabiałam zaległości i wszystko ... uleciało w kosmos :evil_lol: ...
[SIZE=4][COLOR=blue]MONA wszystkim dziękuje za życzenia !!! :Rose: :Rose: :Rose: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#ff00ff]PERZ dziękuje za zainteresowanie i doping !!! :Rose: [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]U nas wszystkich na razie w miarę ok ... :multi: [/SIZE]
Monar w piątek miał kolejny zabieg ... teraz pomału dochodzi do siebie.[/quote]
Dziękujemy za piekne zdjęcia i pozdrawiamy bardzo serdecznie cała gromadkę, a szczególnie chorasków - Monarka i Perza, no i nieustająco miss Migoteczkę...