Jump to content
Dogomania

quasimodo

Members
  • Posts

    2560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by quasimodo

  1. [quote name='Tundra']Dzisiaj, 23:47 #[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=5732506&postcount=2314"][B]2314[/B][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=8378"]Tundra[/URL] vbmenu_register("postmenu_5732506", true); [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/ranks/2dogomaniak.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=8378"][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/customavatars/avatar8378_1.gif[/IMG][/URL] Zarejestrowany: Jan 2006 Postów: 438 [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] Pozdrawiamy z Germanii tu zimno i mokro ale Maksio= Czarnus( co by mi sie maz Cezary nie jezyl) dziarsko obwa****e swiat.[/quote] Dziękujemy bardzo za tak szybka wiadomość. Będziemy bardzo niecierpliwie czekali na następne, a szczególnie jak mu jest w nowym domu, jak dogaduje się z nową koleżanką i jak sie ogólnie czuje... Mamy nadzieję że podróż zniósł dobrze i dzielnie, choc przecież był po bardzo ciężkim dniu (same nowe miejsca i nowi ludzie). Pozdrawiamy i dziękujemy.
  2. [quote name='anula1959']O jakim piesku tu mowa? Zdradźcie tajemnicę Chodzi o Czarusia z poniższego wątku http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=50822&highlight=czaru%C5%9B
  3. Bardzo prosiłem Tundrę o jakieś wieści o psiaku już z Niemiec i obiecała coś napisać, ale jutro lub pojutrze. Trzymamy za słowo i czekamy...
  4. Powiem Ci, że tak fajnego psiaka nie widziałem. On patrzył na człowieka z taką ufnością, a jego oczy mówiły "bardzo ci ufam, że mnie nie skrzywdzisz i bardzo dziękuję, że mi pomagasz". I patrzył tak na każdego z kolejnych ludzi, których poznawał dziś w trakcie swej długiej podróży, każdego pięknie witał i żegnał całuskami... Ani razu nie pisnął, nie szczeknął, nie warknął... Skarb nie pies, chodząca poczciwość. Teraz nadzieja w Tundrze, że zadba tam o jego przyszłość.
  5. Co słychać u naszej gwaizdy - Frytuni? Ja (krzysiek) pomagałem dziś w transporcie dogomańskiego Czarusia z Kielc na warszawskie lotnisko. Powiem Wam, że to uroczy i kochany malutki piesek. Mimo, że miałem z nim kontakt łącznie przez 2 godziny, to strasznie się z nim zżyłem. Mimo, że strasznie krzywdzony przez człowieka (i to przez lata) jest to psiak kochany, przytulny i niezmiernie ufny. Szkoda, że musiał lecieć aż do Niemiec do DT. Ale bardzo dzielnie wytrzymał trudy podróży, ciekawił się wszystkim dookoła i wszystkich kolejnych nowych ludzi całował ze wszystkich sił, siedział na kolanach i przytulał się całym sobą. Tak strasznie było mi przykro, że nie mogę go zatrzymać (choć tak bardzo chciałem).
  6. Bardzo nam przykro z powodu sroczki - wyobrażamy sobie jak Wam smutno po jej odejściu. To bardzo inteligentne ptaszki, często obserwujemy spacerując z Pancią jak upuszczaja z dziobków z wysokości orzechy włoskie na jezdnię, tak żeby pękła skorupa.
  7. Przed wpół do czwartej przekazaliśmy Czarusia Tundrze. Poszedł z Nią bardzo grzecznie i pełny ufności. Ten piesek w ogóle chwyta za serce swoim uroczym charakterem - jest niezmiernie sympatyczny i ufny mimo tego wszystkiego co wycierpiał z rąk człowieka. Naprawdę z ciężkim sercem sie z nim rozstawaliśmy. Na lotnisku bardzo grzecznie siedział na kolanach, przytulał się i lizał po rękach i po twarzy. W Niemczech ma trafic do DT do jakiejś bardzo miłej Pani, która ma suczkę. Tu Czaruś w Jankach [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/5514/hpim1286tr6.jpg[/IMG][/URL] A tu z Anią, u której wypoczywał, przed wyjazdem na lotnisko [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/7235/hpim1287da8.jpg[/IMG][/URL]
  8. Może mu się poprawi, jak się trochę ochłodzi? Jemu pewnie też za gorąco... Chyba, że to juz emeryt jest?
  9. [quote name='erka']Na razie było lekkie zamieszanie transportowe:razz: , ale mam nadzieję,że dalej juz pójdzie bez przeszkód:lol: i za 4 godz. Czarus już będzie w powietrzu.:multi:[/quote] Nie tyle może transportowe, co przechowawczo-informacyjne :razz: , no ale najważniejsze, że psiunio cały, zdrowy i się nawet nie zdenerwował, bo nic nie zauważył i nic na tym nie ucierpiał :evil_lol: Podróż zniósł dzielnie, wszystkich wycałował (i na do widzenia i na dzień dobry). Naprawdę super psiak - szkoda, że u nas nie znalazł sie dla niego dom.
  10. [quote name='Gosiapk']Jakieś wieści o Czarnusiu/CZarusiu?[/quote] Cały, zdrowy już w Warszawie. Na 15.00 jedzie na lotnisko po lepsze życie. Niech żałuja wszyscy Ci, którzy go nie poznali osobiście. Kochany, ufny, serdeczny... Pies-marzenie :loveu:
  11. W Centrali upał... pozdrawiamy serdecznie Wszystkich. Jutro kontrola Fryciuchny?
  12. Sunia się przypomina...
  13. Do góry suniu kochana!
  14. Czy są może jakieś nowe wiadomości o Wedelku - jak się czuje? No i co dzieje się z Vanilką?
  15. I ufaj tu człowieku prasie - w gazecie stolecznej pisali, że nawet wróbla tam można odwieźć i przyjmą... Nawet numer zapisaliśmy na wszelki wypadek, a tu mówisz, że niepotrzebnie :shake:
  16. W Warszawie to jest azyl dla ptaków przy ogrodzie zoologicznym, gdzie można zawieźć każdego rannego ptaszka. Może i u Ciebie jest coś takiego?
  17. Dzięki trójce modeli wiemy już jakie trendy obowiązywać będą w sezonie letnio-jesiennym w znanym domu mody Bianka Dog Fashion :evil_lol:
  18. [quote name='erka']Tak quasimodo, podałam juz Ani namiary na pixie, bo to ona ma odebrac psiaka.:lol:[/quote] No to OK. Teraz więc pozostaje trzymać kciuki za psinę...
  19. [quote name='quasimodo'] Aha, tak dla pewności - czy Dziewczyna (Ania) zna adres pod który mam zawieźć piesia? [/quote] Tak na wszelki wypadek ponawiam pytanie - czy Ona dysponuje tym adresem ewentualnie nr telefonu?
  20. No to teraz rodzeństwo tez będzie chciało mieć kombinezony... A Ty Bianko mogłabyś kiedyś chwilę posiedzieć i nic nie robić??? Odpocząć na przykład...
  21. Kacperek to piękny młody psiak, który nacierpiał się ogromnie i jego krótkie życie pełne było bólu... A teraz, kiedy dzięki troskliwej opiece wspaniałych ludzi odzyskał zdrowie - szuka swojego człowieka i domu na zawsze. A na wspaniały dom zasługuje jak mało kto...
  22. Kubuś ma niewiele czasu!!! Może ktos zna dobrego człowieka, który ofiaruje mu jeszcze trochę ciepła, bezpieczeństwa i miłości?
×
×
  • Create New...