[quote name='Kinia']Wydaje mi się, że 14 ale pewności nie mam. To miało być kształtowanie i chyba nawet jest;)[/quote]
Psiak jest malo rozbujany, a po 14 sesji, powinien juz smigac.Wydaje mi sie, ze za rzadko go nagradzasz, za dlugo czekasz na pozadane zachowanie, dlatego psiak sie zawiesza...