-
Posts
280 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kasiafo
-
DOG NIEMIECKI MERLE młody - MA CUDOWNY DOMEK :)
kasiafo replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/225/11f6c1da7ff3d844.jpg[/IMG][/URL] -
DOG NIEMIECKI MERLE młody - MA CUDOWNY DOMEK :)
kasiafo replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/224/0eb14ac30e6dae0f.jpg[/IMG][/URL] -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
kasiafo replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Czekamy Z NiecierpliwoŚciĄ:-) -
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
kasiafo replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
co tu tak cicho????? -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
Lunka już chyba nie pamięta o chorobie , odzyskała dawną wagę a i może nawet więcej i szaleje po domu aż furczy. Z jednym jest tylko niepocieszona- "mały" Luka pojechał do nowego domku i rekompensuje sobie brak towarzysza wywracaniem wszystkiego co się da do góry kołami:roll: -
do góry wielki kudłaczu po domek. Nie rozumiem niechęci ludzi do olbrzymów , przecież lepiej jest się wtulić w takie futro, ja kocham wszystkie wielkopsy
-
Im większy pies tym więcej do kochania. Podnoszę cudo. Jaki on duży jest?
-
Niedźwiedź na kanapę po wielu próbach w swoim domku! WROCŁAW
kasiafo replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Gajowa*']Czy wiadomo na co Sauronek jest chory ? Czy da się go wyleczyć ?[/quote] Przyłączam się do pytania-co to za choróbsko Przecież nie może być tak że jak nie wyleczy się od razu to do uśpienia, moja Luna co jakiś czas ma nawroty i tylko mamy z tego tytułu większe znajomości u naszej wetki -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
Jasne że waleczna. Dzielna bestyjka z niej!!!!!;) Apetyt jej wraca więc myślę że niedługo odzyska dawną formę i znów przypomni małemu( tylko z nazwy) Luce kto rządzi w tym domu:diabloti: -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='jo_joanna']mówisz, że takich Lunek na pęczki?? coś w tym jest będzie, będzie, ale nie wczesniej niż wiosną. A mały jak do was trafił??[/quote] to znaczy że mam go "przechować" dla ciebie do wiosny:razz:? -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
Po prostu przyszedł , spacerowałam z nim po okolicy ale nie był zainteresowany żadnym domem. Pogoda akurat nie sprzyjała małym łazikom więc został u nas. Nie mogłabym spać wiedząc że gdzieś błądzi w śniegu na mrozie. -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
[quote name='jo_joanna']aaach te oczęta :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/115/92008ebd2c798f74.jpg[/IMG][/URL][/quote] Niestety te piękne oczęta pałają żądzą mordu na widok małego Luki -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/54/fa80897c786b7444.jpg[/IMG][/URL] prawda że identyczny? Joasiu może to znak dla Ciebie .... tak żal było ci rozstawać się z Lunką?:cool3: -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
żeby nikt nie myślał że to jednak sama Luna[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/117/642ed48fba14c1e1.jpg[/IMG][/URL] -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
A teraz mam dwie przytulaśne Lunki a właściwie Lunkę i .... Lunka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/117/4f5b573fae6fce5c.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='kapik']... ktoś coś wspominał o Oświecimiu?? ja jadę z Tych... to może kogoś wziąć... jeszcze dwa miejsca są...a dobra wiadomość jest taka: wczoraj rozmawiałam z kolegą któy koćzy budować ogromniasty dom... i powiedział... że jak tylko skończy (planowane jesien tego roku) to bierze do siebie mnóóóóóóóóóóóóóóstwo zwierzaczków... wiec będzie kolejny dobry domek :) a gość ma ogromne serducho!!! :)[/quote] ja się piszę na jedno miejsce! teraz tylko dogadać jak , gdzie i o której:multi:
-
[quote name='Ada-jeje']Wandziu i ja sie do zyczen przylaczam, wszystkiego najlepszego rowniez odemnie, jesli nic nie stanie na przeszkodzie to na zlot przyjade. Z wpisowym zaden problem a z tym kotem w worku pogadamy jak dojade.A jesli beda chetni dogomaniacy (wariaci) z mojej okolicy chetnie zabiore ze soba.[/quote] A zachaczysz o Oświęcim????????
-
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/134/20184e1e70dc63b9.jpg[/IMG][/URL] -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
albo się opalamy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/62/eeb48c63a74ae1e4.jpg[/IMG][/URL] -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
łapiemy razem muchy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/62/eac09c84a317e863.jpg[/IMG][/URL] -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
i bazyli [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/134/cd0a42953f4e7d19.jpg[/IMG][/URL] -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
mój przyjaciel kanarek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/134/6f5f0db20c4b8449.jpg[/IMG][/URL] -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
czas na drzemkę [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/134/76313767120da173.jpg[/IMG][/URL] -
Mała czarna kicia,zamieszkała w nowym domku!
kasiafo replied to jo_joanna's topic in Już w nowym domu
lunka bierze kąpiel [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/67/f3c809e7398a357a.jpg[/IMG][/URL]