Jump to content
Dogomania

kasiafo

Members
  • Posts

    280
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasiafo

  1. Lunka traktorzystka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/134/d16fab5aac859870.jpg[/IMG][/URL]
  2. A co tu taka cisza? co u Oleńki? gdzie mieszka?
  3. cudna psinka, i mordka szczęśliwa!
  4. więcej na [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66637[/URL]
  5. Ładna sunia? To Lunka. Szuka domu!!!!![URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5581/1004106ql3.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='jo_joanna']może ona o macierzyństwie myśli ;-)[/quote] Lunka dostała zastrzyk który powtarza się co 3 mies. więc o macierzyństwie może tylko pomarzyć:cool3:
  7. Halo halo... Chciałam donieść że wszyscy żyjemy i mamy się zdrowo. Lunka chyba najlepiej bo w czasie nieudanej wyprawy na sterylkę została zaszczepiona przeciw wszelkim możliwym kocim choróbskom. A sterylki nie będzie, przynajmniej nie szybko bo wet obawia się o nią, że nie przeżyje narkozy. Lunka w stresujących sytuacjach mało się nie udusi może to być jakaś astma albo coś podobnego
  8. OK rozumiem, ważne że jest szczęśliwy!
  9. I nadal nic nie wiemy jak się wiedzie Bratankowi?
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/105/74379da0f3b20412.jpg[/IMG][/URL]
  11. Lunka na smyczy, jej wyjście luzem zaowocowało półgodzinnym pościgiem zdesperowanej właścicielki(czyli mnie) po sąsiedzkich ogródkach. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/184/93d479144ea16212.jpg[/IMG][/URL]
  12. Dla wszystkich fanów Luneczki>>>>> [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/239/a55d597f0bb6b02f.jpg[/IMG][/URL]
  13. Lunka pracuje...... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/124/37b28292b05d4aca.jpg[/IMG][/URL]
  14. A co wy na to? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/124/e2047ef15da74ef5.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/70/b44731bebf8124bf.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/57126809d7a098a5.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/120/81479d20bac9baec.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/170/8b3909302af47154.jpg[/IMG][/URL]
  19. leczyć TZ-ta Konisi! ja się dołożę. inni na pewno też. Dzwoneczkowi tak tam dobrze !!!!!!
  20. czy wpłacać na konto AFN z dopisem "Stokrotek" ????
  21. [quote name='Berek'] Kasiu, problem Twojego psa jest bardzo powazny wbrew pozorom i wątpię żeby ktokolwiek z przepełnionych nawet dobrymi chęciami dogomaniaków mógł Ci pomóc przez Internet. To nie jest kłopot typu "mój piesek nie przynosi piłki, czy ktoś może mi podpowiedzieć jak nauczył aportowania swojego psa?". Inna skala problemu, rozumiesz... :-([/quote] Zdaję sobie z tego sprawę. To nie tak że siedzę i nie wiem co robić! Bo z Bazylim robimy duże postępy. Po początkowych atakach jesteśmy na etapie-mruczę ale idę dalej- osiągneliśmy to w niecałe dwa tyg. wyłącznie własną pracą i miłością i wiem że będzie lepiej. A co do kolczatki to nigdy nie prowadzila bym psa na kolczatce i napiętej smyczy Bazyl chodzi na lużnej a kolczatka to lekki stop przy zamiarze bo wcale nie muszę się zapierać nogami żeby go przywołać,poprosty daję komendę. Chcialam żeby ktoś kto miał podobny problem opisał swoje działanie a nie tlumaczyć się z kagańca:shake:
  22. [quote name='LALUNA']To zalezy. Czy pies moze otworzyc swobodnie pysk aby ziać? Jezeli nie moze to niestety robi krzywdę, jeżeli może to nie zabezpiecza przed ugryzieniem.[/quote] ma regulacji 6 cm Bazyli lata z wywieszonym jęzorem specjalnie dla ciebie zrobię mu jutro zdjęcie a chyba jest lekka różnica między ziajaniem a rozwarciem pyska do ugryzienia czegoś dużego
×
×
  • Create New...