Jump to content
Dogomania

kasiafo

Members
  • Posts

    280
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasiafo

  1. [quote name='konisia']Jakoś przeżyliśmy noc:diabloti: Nie wiem jak sąsiedzi...wolę się z nimi nie spotykać w ciągu najbliższych dni;) Oluś tak wyje...nic ją nie interesuje. Wyszperałam spod mebli wszytskie jej zabawki - piłeczki, myszki...i nic, nawet nie reaguje. Zamyka się jedynie na chwilę kiedy ją głaszczę, ale boję się, bo przeczytałam, że takie głaskanie może spowodować urojoną, więc ograniczamy się z mizianiem.[/quote] Lunce wet zlecił tabletki one wyciszają rujkę więc popytaj swojego weta
  2. [quote name='Patsi']Lunko, pamiętaj, że im bardziej się wydzierasz tym bliższa Twoja sterylka ;) Mizianki dla pięknej panny!!!![/quote] Nie tak blisko bo Lunka zachorowała:shake: .Był wet i zlecił zastrzyki. Kocica trochę kicha ale z nosa nic nie leci gorzej jest osłuchowo. Nie jest dobrze ale nie najgorzej. Trzymajcie kciuki za pannę(i za mnie bo mi się płakać chce)!
  3. [quote name='wandul 66']net zostaje , TP wymieniło słup na nowy , nawet mi odliczyli z abonamentu za okres , jak notorycznie telefon był popsuty !! co prawda mój TZ sie zawziąl , i nie chciał , a telefon i net na niego , ale coż się nie robi , dla łąćznosci ze swiatem , nawet przez dwa dni sie z nim nie kłóciłam :eviltong: :eviltong: :eviltong: i zmiękł;) ;) ;)[/quote] Super! Pusto by było bez ciebie na Dogo.
  4. [quote name='konisia']Jakoś przeżyliśmy noc:diabloti: Nie wiem jak sąsiedzi...wolę się z nimi nie spotykać w ciągu najbliższych dni;) Oluś tak wyje...nic ją nie interesuje. Wyszperałam spod mebli wszytskie jej zabawki - piłeczki, myszki...i nic, nawet nie reaguje. Zamyka się jedynie na chwilę kiedy ją głaszczę, ale boję się, bo przeczytałam, że takie głaskanie może spowodować urojoną, więc ograniczamy się z mizianiem.[/quote] Witaj w klubie "zdesperowanych" kotek i ich właścicieli. U nas mój TŻ ma dyżur przy Lunce żebym ja mogła uspać dzieci. Wyje trzeci dzień więc myślę że jeszcze ze dwa dni i się uspokoii... na tydzień:diabloti:
  5. [quote name='wandul 66']miauki to bajka , zobaczysz co zacznie przy rójce wyprawiac , mam to od miesiąca , moja Klusia , MOMO ŻE GÓWNIARZ , TO JUZ MA OCHOTĘ , CZASEM NAWET NA AMORY NAMÓWI MOJEGO KASTRATA MRUCZKA!!!![/quote] Masz na myśli to gardłowe "wycie", ocieranie, wypinanie, napastowanie,froterowanie podłogi czy coś jeszcze? Co z twoim netem?
  6. czytam i nie wierzę !!! Aż się wróciłam do połowy wątku czy mi się nie pomyliło BRATANEK MA DOM!!!Tydzień mnie nie było a tu takie wieści HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA HURA ..........:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  7. Patrzę i nie mogę się nadziwić jak ta Lunka urosła, jaka jest duża... o wiele za duża... to jak nie mój kot! O rany to nie jest mój kot!!! :lying: Lunka siedzi przed szklanymi drzwiami do ogrodu a po drugiej stronie to wcale nie jej odbicie... to śliczny czarny pan wypisz wymaluj Lunka tylko w większym wydaniu. I tak oto wkraczamy w kolejną fazę kocich miałków...:cry: idę do sklepu po stopery...
  8. co z sunią? narazie mogę tylko podnieść.
  9. Zawsze cię będę takim pamiętać ONIONKU !!!:( :( :(
  10. [quote name='Tweety'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img390.imageshack.us/img390/1946/olipc8.jpg[/IMG][/URL] Piękna Oleńka vel Dzwoneczek przypomina, że szuka domu, w którym mogłaby zamieszkać na stałe[/quote] Jesteś śliczna dzwoneczku. Twoje pierwsze zdjęcie i to ostatnie to jakby dwie różne kicie!!!:klacz: :iloveyou:
  11. [quote name='Patsi']Śliczna kicia, śliczny dzieciaczek i śliczny drapaczek-:loveu::loveu::loveu:[/quote] fakt wszystko śliczne a drapak przypomina Lunie o jo joannie od której go dostała. Co kocina ostrzy sobie pazurki to wspomina dawną pańcię.;)
  12. Wandul co z twoim netem?
  13. [quote name='Patsi']Na kiedy planujecie sterylkę Lunki? Będziemy trzymać kciuki za kiężniczkę![/quote] Według weta najlepiej zrobić sterylkę końcem zimy. Choć nie wiem czy dotrwamy bo Lunkę zebrało na amory i jeszcze nie widziałam tak zdesperowanego kota. Wyje jak szalona i ciągle kombinuje jak by tu dać nogę na dwór.
  14. :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: Biafra zrobiłaś wszystko. Dzięki tobie przez chwilę ktoś go kochał i on o tym wiedział.
  15. [quote name='wandul 66']tak , tylko że u mnie net tylko z telekomunikacji , kabel na słupie zrywa się co dwa dni . Myslałam o ERZE , ale tam kosztuje to 790 zł:shake:[/quote] a co z lukalnymi możliwościami? ja mam radiówkę bo tp też się wypięła na nas. teraz mam internet z antenki żadnych kabli i płacę 50 NIE WYOBRAŻAM sobie dogo bez WANDUL 66 .PROTESTUJĘ!:placz:
  16. Biafra jesteś W I E L K A !!! mam pytanie może głupie ale ja tutaj nowa... jak mogę ci przesłać trochę kasy dla cebulka?
  17. Lunka odpuściła fikusowi i zajeła się dziećmi...bawią się w chowanego a dzisiaj grałam z chłopcami i ... kotem w piłkę.:lol: Patsi dzięki za pozdrowienia kocica przesyła mruczanki dla wszystkich.
  18. Zgadzam się że lepiej poczekać. Małe dziecko to masa zajęć i czasem człowiek chciałby żeby doba miała 30 godzin. Ale popieram pomysł o kocie nie trzeba go wyprowadzać a gdy patrzę na moje dzieci i naszego kota to wiem że dobrze wybrałam. A co do ptaka to mamy w domu również kanarka i wszyscy żyją!:lol:
  19. Lunka ma się dobrze, narazie z polowania kanarka przerzuciła się na wykopywanie fikusa z doniczki. Jednym słowem -szaleje-.
  20. Mam nadzieję że ta dwójka jakoś się dogada...Lunka jest dopiero tydzień u nas. Teraz odpuściła i tylko zerka. Kiedyś miałam 3 koty 2 chomiki 2 papugi psa i 26 gołębi ozdobnych . wszystkie żyły w wielkiej zgodzie i chodziły luzem po domu i ogrodzie.
  21. D O M E K D L A D Z W O N E C Z K A !!!! Przytul ją przecież to właśnie T W O J A kicia!
  22. [quote name='alicy']widzę,że na forum :loveu: KORY:loveu: to już nikt nie zagląda...znalazła domek,który już się na nią doczekać nie może.....niech te święta szybciutko miną![/QUOTE] Zaglądamy tylko że teraz już szczęśliwy finał i czekamy na wieści od Ciebie i alicy
  23. :lol: [quote name='wandul 66']oj , a dzidzia od harcow z Luną w biegu usnęła - z butelką w rączce:evil_lol: :lol: :loveu:[/quote] Dzięki Lunce mam czasem wolne od usypienia małego:lol:
  24. [quote name='Patsi']A kanarek na to:"Chyba widziałem kotecka...":evil_lol:[/QUOTE] Tak. Tylko że najpierw sam go prowokował a teraz siedzi jak trusia na patyku i już nie stroszy piórek...
  25. Dzisiaj czarny kot pokazał czarny charakter! Lunka urządziła polowanie na kanarka, mimo że wisi wysoko to cztery razy zdejmowałam ją z klatki gdzie wisiała uczepiona przednimi łapami. Kanarek ledwie zipie ze strachu a kocisko po reprymendach siedzi pod klatką i łypie okiem na niego. Ale diablica:diabloti: kocica. I dobra wiadomość : od trzech dni nie ma ani śladu kataru, jednak ciągle słychać jej ciężki oddech ale myślę że i to minie. Cieszę się że Kora ma już swój domek, najwyższy czas ślicznotko iść na swoje własne włości!
×
×
  • Create New...