Saksana
Members-
Posts
198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saksana
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Przeglądając stronę naszego schroniska, pierwotnie inny piesek zwrócił moją uwagę, dzisiaj opowiadałam o tym Gosi. Jednak to co napisała o nim Monika w tym wątku, te wielkie gackowate uszyska i imię, spowodowały że gdy Artis pozostał w Korabiewicachm zdecydowałam sie na Sonię. -
Moniczko Natanek ma coś z jelitami, dostaje antybiotyk i w środę do kontroli, łapki też ma otarte i nie leży na boczku jak śpi, czyli cały czas jest na "czuwaniu"
-
Templum, Gonia i wszystkim, wszystkim podziękowania od Beaty. Ze stoickim spokojem u weta, Natanek znosił wszyskie zabiegi, nawet nie drgnął przy zastrzyku a za swój azyl i legowisko upatrzył sobie lekarską wagę, teraz pokrążył trochę po mieszkaniu i wreszcie zasnął chudo charci bokserek.
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Super uszasty "gacek", miał rozwolnienie, byliśmy z Gonią u weta, no i szczerze mówiąc buntowała sie trochę przy zabiegu, cos tam miała u uszku. Teraz zamiast spać, czuwa z łapkami przed sobą, tylko czasem drzemie, może to paradoksalne, ale jak każdy jamnik ona ma coś z charta -
Kobieto, przecież napisałam
-
Fajnie, to psiarnięte maluszki bedą miały się czym bawić i nie przejmuj się, może jakiś zabiedzony chartolek mi się przyplącze ;)
-
No dobra, tylko zostaw zabawki ;)
-
No, tak jak pisałaś jesli będzie potrzeba odbiorę i przetrzymam psiaka, bo Supergoga naprawdę namieszała ponieważ, Artis chyba zostaje w schronisku :p
-
Oczywiście, ciotki klotki ;)
-
No to czekamy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://img207.imageshack.us/my.php?image=cnv000008yb8.jpg][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/113/cnv000008yb8.th.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
Natala jeszcze mówiła, że jest bardzo ufny, bo jak na niego "cmoknęła" to podszedł do niej i jej psiaka merdając ogonkiem.
-
Dzięki Supergogo, za opowiadanie, ale pisałyśmy z Natalią w pracy jak go znalazła i coś nie tak kliknęłam i zniknęło, juz potem nie miałyśmy czasu. Mówiła, że wieczorem popisze, oczywiście jak się dopcha do komputera, a o Artisie na razie cicho. [URL="http://img442.imageshack.us/my.php?image=cnv000008rh5.jpg"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3020/cnv000008rh5.th.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/<script type=text/javascript src=http://img442.imageshack.us/rnd_disp.php?g=cnv000008rh5.jpg></script>[/IMG]
-
Przepraszam, ale Natalka próbowała się zalogować, lecz nie ma jeszcze swego maila ale zrobi to wieczorem ze spokojem, bo teraz jesteśmy w pracy. Nati dyktuje: szukam wspaniałego domu dla kruszynki, może kolega z pracy, spokojny facet, lub jakis inny dobry człowiek. :shake: P.S. buziaczka wybrała sama
-
a może Nati, bo Natalia go znalazła, za chwilę sie zaloguje na forum i ona coś zaproponuje
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
Saksana replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
przeklejam z Brutusika "Nie wiem, ile trzeba by dać "kasiorki" na miesiąc, by gdzieś Brutusa i resztę piesków umieśćić, może któreś ze schronisk w Polsce zgodziłłyby sie na to"