Jump to content
Dogomania

Saksana

Members
  • Posts

    198
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saksana

  1. Przeglądając stronę naszego schroniska, pierwotnie inny piesek zwrócił moją uwagę, dzisiaj opowiadałam o tym Gosi. Jednak to co napisała o nim Monika w tym wątku, te wielkie gackowate uszyska i imię, spowodowały że gdy Artis pozostał w Korabiewicachm zdecydowałam sie na Sonię.
  2. Moniczko Natanek ma coś z jelitami, dostaje antybiotyk i w środę do kontroli, łapki też ma otarte i nie leży na boczku jak śpi, czyli cały czas jest na "czuwaniu"
  3. Templum, Gonia i wszystkim, wszystkim podziękowania od Beaty. Ze stoickim spokojem u weta, Natanek znosił wszyskie zabiegi, nawet nie drgnął przy zastrzyku a za swój azyl i legowisko upatrzył sobie lekarską wagę, teraz pokrążył trochę po mieszkaniu i wreszcie zasnął chudo charci bokserek.
  4. Super uszasty "gacek", miał rozwolnienie, byliśmy z Gonią u weta, no i szczerze mówiąc buntowała sie trochę przy zabiegu, cos tam miała u uszku. Teraz zamiast spać, czuwa z łapkami przed sobą, tylko czasem drzemie, może to paradoksalne, ale jak każdy jamnik ona ma coś z charta
  5. Witam, nie wiem czy czytałyście o charciczce Niespodziance, ona dostawała surowe zmielone mięsko, i nie wiem ale może Eukanuba byłaby dobra, małe ilości ale dość często. No i macie rację, że powinna mieć zrobione bardzo dokładne badanie krwi
  6. Kobieto, przecież napisałam
  7. Fajnie, to psiarnięte maluszki bedą miały się czym bawić i nie przejmuj się, może jakiś zabiedzony chartolek mi się przyplącze ;)
  8. No dobra, tylko zostaw zabawki ;)
  9. No, tak jak pisałaś jesli będzie potrzeba odbiorę i przetrzymam psiaka, bo Supergoga naprawdę namieszała ponieważ, Artis chyba zostaje w schronisku :p
  10. Oczywiście, ciotki klotki ;)
  11. No to czekamy [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://img207.imageshack.us/my.php?image=cnv000008yb8.jpg][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/113/cnv000008yb8.th.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  12. Natala jeszcze mówiła, że jest bardzo ufny, bo jak na niego "cmoknęła" to podszedł do niej i jej psiaka merdając ogonkiem.
  13. Dzięki Supergogo, za opowiadanie, ale pisałyśmy z Natalią w pracy jak go znalazła i coś nie tak kliknęłam i zniknęło, juz potem nie miałyśmy czasu. Mówiła, że wieczorem popisze, oczywiście jak się dopcha do komputera, a o Artisie na razie cicho. [URL="http://img442.imageshack.us/my.php?image=cnv000008rh5.jpg"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3020/cnv000008rh5.th.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/<script type=text/javascript src=http://img442.imageshack.us/rnd_disp.php?g=cnv000008rh5.jpg></script>[/IMG]
  14. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[/IMG][URL="http://img207.imageshack.us/my.php?image=cnv000008yb8.jpg"][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/113/cnv000008yb8.th.jpg[/IMG][/URL] Dzięki dziewczyny, trochę doczytałam na forum charcim i ktoś mi pomógł, no i to jest efekt.
  15. Przepraszam, ale Natalka próbowała się zalogować, lecz nie ma jeszcze swego maila ale zrobi to wieczorem ze spokojem, bo teraz jesteśmy w pracy. Nati dyktuje: szukam wspaniałego domu dla kruszynki, może kolega z pracy, spokojny facet, lub jakis inny dobry człowiek. :shake: P.S. buziaczka wybrała sama
  16. a może Nati, bo Natalia go znalazła, za chwilę sie zaloguje na forum i ona coś zaproponuje
  17. tu również przeklejam z Brutusika: "Nie wiem, ile trzeba by dać "kasiorki" na miesiąc, by gdzieś Brutusa i resztę piesków umieśćić, może któreś ze schronisk w Polsce zgodziłłyby sie na to"
  18. przeklejam z Brutusika "Nie wiem, ile trzeba by dać "kasiorki" na miesiąc, by gdzieś Brutusa i resztę piesków umieśćić, może któreś ze schronisk w Polsce zgodziłłyby sie na to"
  19. Nie wiem, ile trzeba by dać "kasiorki" na miesiąc, by gdzieś Brutusa i resztę piesków umieśćić, może któreś ze schronisk w Polsce zgodziłłyby sie na to
  20. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/24A_0112[/IMG] Witam i plisek, czy ktoś mi napisze jak się wkleja zdjęcia ?
  21. Trzeba przyznać, że przystojna z niej brunetka ;)
×
×
  • Create New...