Saksana
Members-
Posts
198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saksana
-
Zostałam poinformowana, by przekazać wszystkim cioteczkom i wujciom, że Ntatanek ma zakupioną karmę weterynaryjną dla bokserów :multi: i wreszcie będzie robił normalne kupki :buzi:
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Dobrze cioteczko ;) -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Pączek zabrał Natankowi z pyska zabawkę :mad: i bawi sie nią leżąc na pleckach :evil_lol: -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Widziałabyś jakie biegi uprawia do domu, gdy wie że kurczak na stole :evil_lol: Właśnie Natanek przyjechał na nocleg i jak zaczął wsuwać jedzonko, to tak dopadła do suchego jakby ostatni raz jadła w schronisku :diabloti: -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Widzisz szczerze, to miał być charciasty chłopaczek z Korabiewic, a tu jest dziewczynka, Sonatinka ;) -
Na pierwszej fotce, młodzian jest zadumany, ponieważ uczestniczył w sesji zdjęciowej i zdał sobie na pewno sprawę, że to wcale nie taka lekka praca. Dalej Natanek wsuwa smakołyki, stąd taka minka :evil_lol: no i w gości przyjechała Sonatinka. Gosia tak pięknie wkleiła fotki, że prawdziwy z niego przystojniak ;)
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Małgorzatko :iloveyou: Księżniczka, jako starsza "ustawia" Natanka warczeniem, i nie bardzo jej się podoba gdy młody kładzie sie obok niej :p -
Spacer, chętnie, napiszę jak Natanek będzie u Sonatinki ;) A fotki z sesji zdjęciowej wklei Małgorzatka :loveu:
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Cierpliwości cioteczki, miałam przesłać mailem, ale wystąpił jakiś błąd w poczcie na onecie :evil_lol: -
Natanek, cioteczki, okazało się, że te luźne kupki, najprawdopodobniej są po każdorazowym zjedzeniu ryżu, bo jeśli jest na suchym to wszystko o.k.. Są zdjęcia, tylko poczta cały czas się loguje i nie mogę ich przesłać :p
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Będą fotki w domku u boksia. Ta cwaniara, nie spała tam na kanapach, tylko na lego Natanka i jak chiciał się łepkiem na swoim położyć, to warczała na niego :p -
A bo Natanek nie może jeść normalnego psiego jedzonka, bo kupki ma wiecej niz luźne, musi być na razie na diecie weterynaryjnej. Będą zdjęcia razem z Sonatinką ;)
-
Misio z Zabrza - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMKU W SOPOCIE
Saksana replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, czy nie mógłby mi go ktoś przywieźć do Poznania, najpóźniej jutro wieczorem, nocleg zapewniony. Ja wyjeżdżam we wtorek o szóstej rano :loveu: