Jump to content
Dogomania

Saksana

Members
  • Posts

    198
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saksana

  1. "To jest pani kierownik nie pan :smile: ", o przepraszam, to może Żabcia w debatch z Panią kierownik ma zawsze ostatnie zdanie :evil_lol:
  2. Pewnie masz rację, bo Pan kierownik "sądzi" po sobie :p
  3. Sonia już w pierwszym dniu zaprezentowała się jak "rasowy" kameleon, co znacznie zwiększa jej szansę na domek. Bowiem przez jej uszyska, na pierwszym zdjęciu wygląda jak fenek, na drugim jak skarcony chart, a na trzecim jak szczeniaczek "nieboraczek" :evil_lol:
  4. Pytam, bo wyglądają jak "kumple", może malutka, jesli nigdy nie miała domu, czuje się tylko przy tej psince bezpieczna ;)
  5. A napiszcie przy okazji o drugiej psince ;)
  6. Napiszcie proszę w jakim schronisku on jest przy budzie, gdzie to jest :p
  7. Witam, możecie napisać coś o białasku, numer 17, ze strony 169 i o jużaku, dlaczego nie chcą go wydać i gdzie dokładnie jest ;)
  8. Witam i przepraszam, że się wtrącam, ale w takiej sytuacji, może poprosić o pomoc Emir :p
  9. Zostałam poinformowana, by przekazać wszystkim cioteczkom i wujciom, że Ntatanek ma zakupioną karmę weterynaryjną dla bokserów :multi: i wreszcie będzie robił normalne kupki :buzi:
  10. Pączek zabrał Natankowi z pyska zabawkę :mad: i bawi sie nią leżąc na pleckach :evil_lol:
  11. Widziałabyś jakie biegi uprawia do domu, gdy wie że kurczak na stole :evil_lol: Właśnie Natanek przyjechał na nocleg i jak zaczął wsuwać jedzonko, to tak dopadła do suchego jakby ostatni raz jadła w schronisku :diabloti:
  12. Widzisz szczerze, to miał być charciasty chłopaczek z Korabiewic, a tu jest dziewczynka, Sonatinka ;)
  13. Na pierwszej fotce, młodzian jest zadumany, ponieważ uczestniczył w sesji zdjęciowej i zdał sobie na pewno sprawę, że to wcale nie taka lekka praca. Dalej Natanek wsuwa smakołyki, stąd taka minka :evil_lol: no i w gości przyjechała Sonatinka. Gosia tak pięknie wkleiła fotki, że prawdziwy z niego przystojniak ;)
  14. Dziękuję Małgorzatko :iloveyou: Księżniczka, jako starsza "ustawia" Natanka warczeniem, i nie bardzo jej się podoba gdy młody kładzie sie obok niej :p
  15. Spacer, chętnie, napiszę jak Natanek będzie u Sonatinki ;) A fotki z sesji zdjęciowej wklei Małgorzatka :loveu:
  16. Cierpliwości cioteczki, miałam przesłać mailem, ale wystąpił jakiś błąd w poczcie na onecie :evil_lol:
  17. Natanek, cioteczki, okazało się, że te luźne kupki, najprawdopodobniej są po każdorazowym zjedzeniu ryżu, bo jeśli jest na suchym to wszystko o.k.. Są zdjęcia, tylko poczta cały czas się loguje i nie mogę ich przesłać :p
  18. Przeklejone z pierwszej strony: "Sunia straciła niedawno swoje dzieci, terrirkowata, bardzo smutna". Możecie napisać jaka jest psinka duża i mniej więcej ile może mieć lat ;)
  19. Będą fotki w domku u boksia. Ta cwaniara, nie spała tam na kanapach, tylko na lego Natanka i jak chiciał się łepkiem na swoim położyć, to warczała na niego :p
  20. A bo Natanek nie może jeść normalnego psiego jedzonka, bo kupki ma wiecej niz luźne, musi być na razie na diecie weterynaryjnej. Będą zdjęcia razem z Sonatinką ;)
  21. Dziewczyny, czy nie mógłby mi go ktoś przywieźć do Poznania, najpóźniej jutro wieczorem, nocleg zapewniony. Ja wyjeżdżam we wtorek o szóstej rano :loveu:
  22. [SIZE=3][COLOR=black]Mysia czeka na swój domek, u dobrych ludzi, bo boksie to bardzo wrażliwe psiarnięte [/COLOR][/SIZE] :Dog_run:
  23. Są też może lepsze "strony medalu" całej historii :user:, ponieważ możliwe, że Artisiątko w ogrodzie, czyli na wolności ma lepiej niż u mnie w mieszkaniu. A ja wzięłam z poznańskiego schroniska jamnikowatą, wielkouchą Sonię, no i też bokserek Natan znalazł domek :painting:
×
×
  • Create New...