Saksana
Members-
Posts
198 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Saksana
-
Witam dziewczyny, opowiem może o tym jak chciałam adoptować charciastego Artisa, też z Korabiewic. Gdy zadzwoniłam, powiedziano, że piesek ma kwarantannę dwa tygodnie, bo może odnajdzie się właściciel, i wtedy powinnam była osobiście po niego pojechać. widząc jednak, że pieski przewożone są po całej Polsce, stwierdziłam że przy jakiejś okazji, za dopłatą, piesek trafi do mnie (podpisałam nawet umowę adopcyjną). Później po kilku telefonach i mailach, poinformowano mnie, że Pani właścicielka schroniska "zakochała" zię w Artisie i dołączyła go do swego stadka biegającego po ogrodzie. Tak więc wniosek, wysnujcie sobie same, jurto wykasuję tego maila. Pozdrawiam serdecznie ;)
-
Właściciel pięknie Natanka wychowuje, a ja nie jestem tak konsekwentna. Ma swoje lego i nie wolno mu wchodzić na tapczan. Dlatego nie przyznałam się, że mu pozwoliłam wleżć na łóżko :oops: Co do jedzenia, to też tylko ze swojej miski i żadnych słodyczy, ale to w trosce o jego zdrowie ;) [SIZE=5][COLOR=purple]I w ogóle, to boksie są super :loveu: [/COLOR][/SIZE][COLOR=black][SIZE=5] [/SIZE][/COLOR]
-
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Saksana replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Gdyby byli na patrolu: [CENTER][SIZE=5]05-100 Nowy Dwór Mazowiecki[/SIZE][/CENTER] [LEFT]Telefon dyżurny 775-22-01, 775-22-02 Słuchajcie, poprosić ich żeby nie mówili, żę ze zgłoszenia, tylko że byli na patrolu i zauważyli tak okaleczonego psa[/LEFT] -
Pikuś-Ardi. Wiejski chłopak po przejściach ma dom!!!!
Saksana replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Nazwa:[B]Posterunek Policji w Pomiechówku[/B]Gmina:PomiechówekAdres:Brody - Parcele, ul. Nasielska 1a, 05 - 180 PomiechówekTel (0-22) 785-42-27Uwagi:Kierownik posterunku asp. Marek Dylewski -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Nieszkodzi, nie musi być balanga ale oczywiście juz po egzaminach. A właśnie musiałam nie tylko artystkę ale i podłogę trochę opłukać z tej czerwieni. Jutro wezmę ją chyba do pracy, bo wgramoliła się na kanapę i nie wiem czy też nie zmieni jej koloru na kropeczki ;) -
Słuchajcie cioteczki, Natanek dzisiaj widział się z Natalką, potem pędził do wetków jak na spacer i oczywiście szalał ze smyczą w gabinecie, ale gdy Sonieczka miała czyszczone ząbki, bardzo grzecznie siedział na poczekalni. Aha najważniejsze przybrał około 2 kilogramy :multi:
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Co do ryb i gówienek na trawniku, to także whippet ma do nich upodobanie, i to nie tylko tarzanie, ale jeszcze ... tak, że czasem musiał biegać na dworze w kagańcu. Ale dzisiaj była akcja p.t. "ząbki Sonatiny", oczyszczone, że tak powiem gruntowny remont, no i właśnie już zaczęła się czołgać :p Mam jeszcze pytanie do Moniczki, a propos egzaminów, czy ta balanga aktualna :evil_lol: -
Misio z Zabrza - SZCZĘŚLIWY W SWOIM DOMKU W SOPOCIE
Saksana replied to paros's topic in Już w nowym domu
Witam, jadę do Elbląga ale dopiero 12 lub 13 lutego ;) -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Jeszcze ma jedną manierę, że tak powiem śmietniskową wywleka sobie z pojemnika na śmieci opakowania po jedzonku i je wylizuje, albo też pochlipuje sobie na spacerze wodę z kałuży :evil_lol: -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
Saksana replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Moniczko poczytaj sobie proszę na wątku Myszki albo Natanowym, co ci artyści wcześniej zmajstrowali, nie wiem czy wizyta kontrolna u weta mogła być dla nich karą. A obroża, oczywiście charcia, co do sierści Soni, to musiałam ją jeszcze wieczorem miejscowo przy ogonku wyszorować, bo chyba jeszcze tam gdzieś były pchiełki. Ale jak mówią słowa piosenki, "hop sa sa, hop sa sa, czy kto widział bez pchieł psa". -
A ja nie żartowałam z tym zaproszeniem, już sprzątnęłam choinki i wrzuciłam obrus do prania, bo przyjechał młodziak i trzy godziny były same ... Sciągnął słodzycze z talerza, który stał na stole a na podłodze leżały papierki po tych słodkościach "z dwóch stron wylizane" (to z relacji telefonicznej), i inne rzeczy (też onuplana kasa na weta, bo szły dzisiaj do kontroli), obrus jeszcze był na stole ale usmarowany czekoladą ale o dziwo, wazon stał cały. Natan dziwnie się trząsł i schodził z drogi (a przecież nie miał być uczony jedzenia słodzyczy), a księżniczka miała taką minę (chociaż do wylizania tych papierków na pewno się przyczyniła) jakby mówiła: "przyjechał taki i narobił bajzlu", słodziak jeden. Zapraszam, nawet z psiarniętymi.
-
Gosia ty mnie nie podpuszczaj tym słodkim pysiem Myszki, bo wiesz ile mam miejsca, a właśnie skończyłam sprzątać, wrzucająć obrus do prania. Były rano razem trzy godziny i te wszystkie słodycze jakie leżały na talerzu, po prostu nie było ich. Rzeczy ze stołu leżały na podłodze (między innymi onuplana kasa na weta, bo szły dzisiaj do kontroli) a papierki po słodyczach "z dwóch stron wylizane" (to z relacji telefonicznej), obrus usmarowany czekoladą ale o dziwo, wazon stał na stole. Natan dziwnie się trząsł i schodził z drogi (a przecież nie miał być uczony jedzenia słodzyczy), a księżniczka miała taką minę (chociaż do wylizania tych papierków na pewno się przyczyniła) jakby mówiła: "przyjechał taki i narobił bajzlu", słodziak jeden
-
Jak Moniczka zda egzaminy ;)
-
Dogue De Bordeaux już u Beni-b !!! :) NA ZAWSZE !! :))
Saksana replied to Patia's topic in Już w nowym domu
Nie martw się, będzie dobrze, zobaczysz ;)