Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Tak, tak. Ten pomysł jest świetny! Dzwoneczek dla Jaszka!:lol:
  2. Sterylki idą, o tyle potencjalnych małych mniej.:p
  3. To jest wątek do którego wstawiłam Barona: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6533926#post6533926[/URL] Tak jak napisała Gandzia, brany jest pod uwagę w tej adopcji.
  4. Aniu, wszystko będzie dobrze. Trzeba myśleć pozytywnie. A tutaj wszyscy Cię kochamy:loveu: Stresy precz! Czarne Amory też, a na dodatek one chcą pokochać własnego człowieka.
  5. Przypomnijcie o sobie, Rino i Czarusiu!
  6. Ja też podnoszę! Musi wam się udać!
  7. Trzymajcie ludziska kciuki! Może Baron nareszcie zamieszka we własnym domu. Tak bym chciała, żeby mu się udało!
  8. To zdjęcie jest świetne! Miecio, pies wodny;) [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/9463/78563931ml9.jpg[/IMG]
  9. Długo Cię Aniu nie było;) . Jak się udał urlop? Czarne wiewióry bardzo sie stęskniły i na Ciebie czekały:cool1:
  10. Grall potrzebuje domu.
  11. [quote name='Nikki']Albo dwoma własnymi "człowiekami" :evil_lol: Nawet jak będzie cała rodzina, to myslę, że Logusiowi nie będzie to przeszkadzało.[/quote] Też tak myślę.:lol: Ale wystarczyłby jeden, mały człowieczek, by pokochał i przygarnął Logusia:cool1: .
  12. Logo szuka domu z własnym człowiekiem.
  13. Jak można nie pokochać takiej uroczej sunieczki? Krecia chce juz kochać swojego człowieka!
  14. Wstawiłam wyżełki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6602232#post6602232[/URL]
  15. Nikt do was nie zagląda, biedulki:-( To ruszajcie biegiem na pierwszą, wypatrywać domku!
  16. Zainteresowanie Amorami jest spore. Ciekawe, dlaczego nikt ich nie zabiera do domu?
  17. Podniosę pieska, szukaj domku na początku!
  18. To są bardzo budujące wiadomości. Znaczy, że coś dobrego się dzieje. Szkoda wielka tego dobermana. Niektórzy ludzie są beznadziejni.
  19. [quote name='Ulka18']Nom, przykre :shake: i tak sie ciesze, ze dostaje jeszcze jakies zdjecia ze schroniska....zajrzyjcie cioteczki na mieleckie watki...na wirusowki zostalo zaszczepionych 318 psow, czyli cos sie dzieje :multi:[/quote] Ale jesteś Ulka "pozdrawiana serdecznie", a to już coś. Czyli nawet nie widomo, czy są jakieś szczeniorki w schronisku?
  20. Gdzie jest domek dla Hienki?
×
×
  • Create New...