-
Posts
3099 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Yorija
-
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Te dwie ostatnie ankiety, które mi podesłałyście - to idealne domy :-) Tylko patrzę i mi się wszystko z radochy śmieje - że mała znajdzie dom. A dzięki K-BBono dostanie domek najlepszy z najlepszych. A mały Bubu ma dwa razy dłuższy ogonek od Dolly. Jutro dostanę jego lepsze zdjęcia. Choć nie wiem czy będą aż tak ładne jak zdjecia Dolly. Cały czas mnie te szelki dręczą. Co to są ciciasowe szelki? I dlaczego je zakładacie i kotom i psiom? :-) -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Jednak nie mały Bubu musi znaleźć domek jutro będą zdjecia małego - poproszę o umieszczenie o nim informacji przy małej i czy możecie również zrobić sito gdyby się znaleźli chętni? bardzo bym była wdzieczna Mały może zostać w DT do czasu znalezienia domu. Oni też małego dowiązą do DS. Ech myślałam, że może jednak się zdecydują - ale narazie jednak nie. -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Braciszek ma na imię Bubu Już nawet ktoś pytał o niego. Ale znowu jakiś oszołom. Jak dostał informacje, że adopcja dopiero po szczepieniach - pod koniec miesiąca to odpowiedział, że albo teraz albo wcale bo potem to on będzie za stary Na pytania - takie ankietowe o wakacje, jedzenie, gdzie będzie mieszkał itp - to się oburzył co to za wypytywanie, że on się zna na psach i już a tak ciiii po ciiichu to DT rozważa opcję zostawienia sobie małego ale jeszcze nie są pewni A ja mam takie pytanie Dolly - ona bardzo lubi inne zwierzaki - teraz ma całą gromadę u mnie też przez większość czasu przebywała z sunią - ostatnio to nawet się bawiły czy jak ona trafi do domu bez zwierzaków to nie będzie tragedii? w tym sensie, że nie będzie potrafiła sama zostać? -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
ogłoszenia! super Dziękuję teraz to się pewnie powinny rozdzwonić telefony w razie czego można podsunąć telefonującym, że braciszek też szuka domu gdyby byli zainteresowani to dam namiar na jego DT -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
jak tam mały gnom? zamordował jakiegoś kociaka? -
Oborniki Wlkp.Dusia ma ukochany dom! Wielkie podziekowania dla Wandy!
Yorija replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Babu Babu już nie ma a dwa dni przed nią odeszła czarna kotka Frytka - takiej przytulanki to nigdy nie spotkałam :-( -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
ona wymorduje Wam wszystkie futrzaki -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
[quote name='KateBono']Ciocia to są szelki ciciasowe, żadne inne nie pasowały na maludę:lol:[/QUOTE] proszę łot? ciciasowe? to są szeleczki przynoszące szczęście? dziś na fb jedna osoba zapytała o małą w zamiarze adopcji przekazałam namiar plus info, że po szczepieniach, że ankieta, ze umowa, że wizyty przed i po i... możliwe, że sie skontaktuje :-) czy ja mogę wrzucić, któreś z tych ślicznych zdjęć na fb? -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
[quote name='ania z poznania']Yorija, chcesz powiedzieć, że ktoś przywiązał 6-tyg. szczeniaka pod sklepem i poszedł na zakupy....? Jest przepiękna, to fakt i do najlepszego DT trafiła :)[/QUOTE] nie ktoś. CZŁOWIEK. Tak przywiązał. W sumie postęp jest. Mógł nie przywiązać. Mógł zostawić jak poprzedniego całkiem luzem. Ale ten człowiek smycz miał. Tylko, ze w torebce. -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
a co to za ogromne szelki??? mała to w nich wygląda jak trzylatka w maminych szpilkach :-) takie ogromne na niej ale śliczna jest prawda? w czerwonym jej do twarzy -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Yorija replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Akcja była błyskawiczna. Nie mogłam nie skorzystać z takiej propozycji i wczoraj mała trafiła do najlepszego chyba domu tymczasowego. Udało Wam się to co mnie nie - śliczne zdjęcia. Tylko te je oczka mnie zastanawiają. Dziwnie takie niebieskie na zdjeciach. Wczoraj jej braciszek został odebrany - jej DT w dobrej wierze wydał go do adopcji. Kobiecie, która mieszkan na osiedlu. Kobiecie, którą obie znałyśmy i wydawało się, że powienien mieć dobrze. Ale głupie babsko mimo naszych informacji wyszło z nim na dwór - drugi raz w tym samym dniu i o zgrozo - zostawiła baba malego przywiązanego pod sklepem z wieczora. Mały wrócił do DT i już tego błędu nie popełni DT - odda go dopiero po szczepieniu. A tu - jeżeli link się otworzy - to zabawa z moją suczą Taco [URL]http://www.youtube.com/watch?v=xnV6inCyqGM[/URL] -
[quote name='salibinka']Wysłałam tym ludziom, może akurat.[/QUOTE] dziękuję :-)
-
Taki dostałam cynk na wątku tej małej, że tutaj poszukiwano malucha podobnego do szczeniaka, który znalazłam mała biała suczka - jeżeli to nadal aktualne to może maleństwo to się nada http://www.dogomania.pl/forum/threads/238434-6-tyg-suczka-szuka-DS-DT-porzucona-w-lesie-z-braciszkiem
-
sobie przycupnę podczytać
-
Dyziulek z chorym serduszkiem - potrzebne wsparcie na leki i weta.
Yorija replied to BeaBono's topic in Już w nowym domu
[quote name='conceited']Poki co mamy: 04.01.2013 Danuta L 24zl z bazarku :) 10.01 Marlena N-B 10zl Leki lepiej wysylac Dyziowi bezposrednio, ale to Katebono i Beabono muszą sie wypowiedzieć, który z leków moze się przydać. Yorija... bardzo mi przykro :([/QUOTE] Wygląda na to, że przywiozę leki osobiście -
Łupcio - psi senior prosi o szansę na godną starość...
Yorija replied to Lena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lena84']Ogłaszamy chłopaka, ale póki co nic :/ To takie niesprawiedliwe...[/QUOTE] sunia o której pisałam w innym wątku to staruszka z Gaju zabrana - Baba o ile pamiętam w sierpniu zanim ją zabrałam byłam na spacerku właśnie z Załupkiem -
Dyziulek z chorym serduszkiem - potrzebne wsparcie na leki i weta.
Yorija replied to BeaBono's topic in Już w nowym domu
moja staruszka sunia odeszła we wtorek został mi po niej carsivan, lotensil mam też hepatiale, silivet czy to przydałoby się? można wysłać na adres ul. Podbiałowa 1/2 60-185 Skórzewo -
No i znów. Na spacerze w lesie znalazłam dwa szczeniaki chopak i dziewczyna - ok 6tyg białe kuleczki z czarnymi uszkami suczka jest u mnie piesek u innej osoby w DT - szuka DS potrzebuję znaleźć dla niej DS a przynajmniej DT mała dostanie ode mnie wyprawkę - karmę fundusze na szczepienia obecnie jej odrobaczona i odpchlona waży 1,7kg nie będzie dużym pieskiem [IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/kredka01.jpg[/IMG] [IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/kredka02.jpg[/IMG] [IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/kredka03.jpg[/IMG] [IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/kredka04.jpg[/IMG]
-
Łupcio - psi senior prosi o szansę na godną starość...
Yorija replied to Lena84's topic in Już w nowym domu
wspaniały jest miałam okazję być z nim na spacerku grzeczny senior będę kibicować