Jump to content
Dogomania

Yorija

Members
  • Posts

    3099
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yorija

  1. Te dwie ostatnie ankiety, które mi podesłałyście - to idealne domy :-) Tylko patrzę i mi się wszystko z radochy śmieje - że mała znajdzie dom. A dzięki K-BBono dostanie domek najlepszy z najlepszych. A mały Bubu ma dwa razy dłuższy ogonek od Dolly. Jutro dostanę jego lepsze zdjęcia. Choć nie wiem czy będą aż tak ładne jak zdjecia Dolly. Cały czas mnie te szelki dręczą. Co to są ciciasowe szelki? I dlaczego je zakładacie i kotom i psiom? :-)
  2. Jednak nie mały Bubu musi znaleźć domek jutro będą zdjecia małego - poproszę o umieszczenie o nim informacji przy małej i czy możecie również zrobić sito gdyby się znaleźli chętni? bardzo bym była wdzieczna Mały może zostać w DT do czasu znalezienia domu. Oni też małego dowiązą do DS. Ech myślałam, że może jednak się zdecydują - ale narazie jednak nie.
  3. Braciszek ma na imię Bubu Już nawet ktoś pytał o niego. Ale znowu jakiś oszołom. Jak dostał informacje, że adopcja dopiero po szczepieniach - pod koniec miesiąca to odpowiedział, że albo teraz albo wcale bo potem to on będzie za stary Na pytania - takie ankietowe o wakacje, jedzenie, gdzie będzie mieszkał itp - to się oburzył co to za wypytywanie, że on się zna na psach i już a tak ciiii po ciiichu to DT rozważa opcję zostawienia sobie małego ale jeszcze nie są pewni A ja mam takie pytanie Dolly - ona bardzo lubi inne zwierzaki - teraz ma całą gromadę u mnie też przez większość czasu przebywała z sunią - ostatnio to nawet się bawiły czy jak ona trafi do domu bez zwierzaków to nie będzie tragedii? w tym sensie, że nie będzie potrafiła sama zostać?
  4. [quote name='agata51']Jeszcze te najgorsze mrozy nie nadeszły. Przy -5 nie będziemy dupą trząść, prawda, Baronie?[/QUOTE] co Ty kraczesz - jakie mrozy Baron a co Ty sądzisz o kotach? zeżarłbyś?
  5. [quote name='agata51']Wyżły to twardziele. Moje, w końcu krótkowłose, a więc prawie gołe, puszczały się w najgorszy mróz prosto z ciepłego łóżeczka i mogły ganiać bez końca. Eh, Baronie, gdybyś i ty tak mógł...[/QUOTE] ba - jak gania to się rozgrzewa jak nie gania to dupą trzęsie
  6. ogłoszenia! super Dziękuję teraz to się pewnie powinny rozdzwonić telefony w razie czego można podsunąć telefonującym, że braciszek też szuka domu gdyby byli zainteresowani to dam namiar na jego DT
  7. jak tam mały gnom? zamordował jakiegoś kociaka?
  8. [quote name='agata51']Jak się szaleje w śniegu, zimna się nie czuje! Ale jak się siedzi w klatce...[/QUOTE] Baronie? dajesz radę a masz inne wyjście
  9. Babu Babu już nie ma a dwa dni przed nią odeszła czarna kotka Frytka - takiej przytulanki to nigdy nie spotkałam :-(
  10. ona wymorduje Wam wszystkie futrzaki
  11. [quote name='KateBono']Ciocia to są szelki ciciasowe, żadne inne nie pasowały na maludę:lol:[/QUOTE] proszę łot? ciciasowe? to są szeleczki przynoszące szczęście? dziś na fb jedna osoba zapytała o małą w zamiarze adopcji przekazałam namiar plus info, że po szczepieniach, że ankieta, ze umowa, że wizyty przed i po i... możliwe, że sie skontaktuje :-) czy ja mogę wrzucić, któreś z tych ślicznych zdjęć na fb?
  12. [quote name='ania z poznania']Yorija, chcesz powiedzieć, że ktoś przywiązał 6-tyg. szczeniaka pod sklepem i poszedł na zakupy....? Jest przepiękna, to fakt i do najlepszego DT trafiła :)[/QUOTE] nie ktoś. CZŁOWIEK. Tak przywiązał. W sumie postęp jest. Mógł nie przywiązać. Mógł zostawić jak poprzedniego całkiem luzem. Ale ten człowiek smycz miał. Tylko, ze w torebce.
  13. a co to za ogromne szelki??? mała to w nich wygląda jak trzylatka w maminych szpilkach :-) takie ogromne na niej ale śliczna jest prawda? w czerwonym jej do twarzy
  14. [quote name='agata51']Pięknie jest! Oj, wyżle, poszalałbyś w tym nowym śniegu![/QUOTE] zimno niestety
  15. Akcja była błyskawiczna. Nie mogłam nie skorzystać z takiej propozycji i wczoraj mała trafiła do najlepszego chyba domu tymczasowego. Udało Wam się to co mnie nie - śliczne zdjęcia. Tylko te je oczka mnie zastanawiają. Dziwnie takie niebieskie na zdjeciach. Wczoraj jej braciszek został odebrany - jej DT w dobrej wierze wydał go do adopcji. Kobiecie, która mieszkan na osiedlu. Kobiecie, którą obie znałyśmy i wydawało się, że powienien mieć dobrze. Ale głupie babsko mimo naszych informacji wyszło z nim na dwór - drugi raz w tym samym dniu i o zgrozo - zostawiła baba malego przywiązanego pod sklepem z wieczora. Mały wrócił do DT i już tego błędu nie popełni DT - odda go dopiero po szczepieniu. A tu - jeżeli link się otworzy - to zabawa z moją suczą Taco [URL]http://www.youtube.com/watch?v=xnV6inCyqGM[/URL]
  16. [quote name='salibinka']Wysłałam tym ludziom, może akurat.[/QUOTE] dziękuję :-)
  17. Taki dostałam cynk na wątku tej małej, że tutaj poszukiwano malucha podobnego do szczeniaka, który znalazłam mała biała suczka - jeżeli to nadal aktualne to może maleństwo to się nada http://www.dogomania.pl/forum/threads/238434-6-tyg-suczka-szuka-DS-DT-porzucona-w-lesie-z-braciszkiem
  18. sobie przycupnę podczytać
  19. [quote name='conceited']Poki co mamy: 04.01.2013 Danuta L 24zl z bazarku :) 10.01 Marlena N-B 10zl Leki lepiej wysylac Dyziowi bezposrednio, ale to Katebono i Beabono muszą sie wypowiedzieć, który z leków moze się przydać. Yorija... bardzo mi przykro :([/QUOTE] Wygląda na to, że przywiozę leki osobiście
  20. [quote name='Lena84']Ogłaszamy chłopaka, ale póki co nic :/ To takie niesprawiedliwe...[/QUOTE] sunia o której pisałam w innym wątku to staruszka z Gaju zabrana - Baba o ile pamiętam w sierpniu zanim ją zabrałam byłam na spacerku właśnie z Załupkiem
  21. moja staruszka sunia odeszła we wtorek został mi po niej carsivan, lotensil mam też hepatiale, silivet czy to przydałoby się? można wysłać na adres ul. Podbiałowa 1/2 60-185 Skórzewo
  22. No i znów. Na spacerze w lesie znalazłam dwa szczeniaki chopak i dziewczyna - ok 6tyg białe kuleczki z czarnymi uszkami suczka jest u mnie piesek u innej osoby w DT - szuka DS potrzebuję znaleźć dla niej DS a przynajmniej DT mała dostanie ode mnie wyprawkę - karmę fundusze na szczepienia obecnie jej odrobaczona i odpchlona waży 1,7kg nie będzie dużym pieskiem [IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/kredka01.jpg[/IMG] [IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/kredka02.jpg[/IMG] [IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/kredka03.jpg[/IMG] [IMG]http://kamilaszczepaniak.pl/kredka04.jpg[/IMG]
  23. wspaniały jest miałam okazję być z nim na spacerku grzeczny senior będę kibicować
  24. i pada śniegodeszcz lub raczej deszczośnieg
  25. [quote name='agata51']Rzucaj jak najczęściej - każde oko na wagę złota![/QUOTE] to ileż już to lat ...
×
×
  • Create New...