Jump to content
Dogomania

taks

Members
  • Posts

    5279
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by taks

  1. [quote name='Kar0la'] Rozumiem, że nikt nie dzwonił?[/quote] no nie , jeśli chodzi o Kraków aż tak źle nie jest- ale albo ostateczna decyzja będzie za parę dni ( co równie dobrze może skończyć się milczeniem:shake:) albo domek nie do końca odpowiedni bo Tojfel boi się dużych kolegów i dołączenie go do "stadka" dużych samców może nie być dobrym pomysłem.... Jeszcze mamy kilka dni
  2. Kraków oklejony plakacikami Tojfelka - choć mamy konkurencję (plakaty wyborcze:diabloti:) musimy się jakoś przebić:eviltong:
  3. No i co z Korą. Czy ktoś rzuci jakąś wiadomością :mad:
  4. pokaż się malutki:-( ciotka plakaty porobiła i powywiesza w Krakowie
  5. Nikt nie dzwonił w sprawie Tojfelka? Taki przystojniak i nikt się o niego nie bije?:mad:
  6. a zerknijcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7248661#post7248661[/url] post 125 nie mam pojęcia czy to jednorazowa trasa czy jakoś cyklicznie... ale można przecież napisać na prv i dopytać
  7. Jest jeszcze jedno miejsce gdzie można umieścić Tojfelka tylko ja nie mogę sobie poradzić z wklejeniem zdjęć:oops: :comp26: więc potrzebna pomoc :modla::modla::modla: [url]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/url]
  8. [quote name='karusiap']cudownie!!Maxiu potrzebuje wlasnie takiego towarzysza:loveu:a co jeszcze mowila p.Ewa?:oops:[/quote] Nie mogłam długo rozmawiać bo byłam z moimi futrami a Pani Ewa miała akurat "ofiarę" na fotelu kosmetycznym więc tylko kuknęłam do niej. Jest bardzo zadowolona z Aksia, mąż, który był za kupnem rasowca już jest "kupiony" przez Aksia a chłopak ponoć szaleje ze szczęscia. Aksio chyba się już zadomawia bo jak odmeldował wnuk już zaszczekał "męskim" głosem ( przez pierwszą dobę nie dawał głosu biedak tak był skołowany przeprowadzką). Z tym dobrym wychowaniem (bez kanap;)) to chyba będą mieli sporo problemów:evil_lol: - Aksio jest bystry chłopak i już zdążył wnukowi ściągnąć coś z talerza - szybko złapał że przy chłopaku to można więcej. Myślę że znalazł dobrego adwokata i "starsi" niebawem spuszczą z tonu wobec takiej koalicji małolatów:diabloti:
  9. Spotkałam Panią Ewę - Maksik (Aksik) i wnuczek stanowią już nierozłączną parę - dwa małotaty dogadały się od pierwszych chwil:evil_lol: i razem broją
  10. [quote name='tanitka']zadzwonią zadzwonią!!! a stresu nie mamy, bo hotelik jest zapewniony. a moze ktoś DT by zechciał zaoferować?:roll:[/quote] Oj może by zechciał zaoferować :modla::modla::modla:- jeśli problem w kosztach utrzymania psa to przecież uzbieramy...
  11. tak jeszcze myślę żeby trochę plakacików/ogłoszeń powywieszać choćby u wetów w poczekalniach, w szkołach itp. A czy macie jakąś lokalną gazetę - może w sobotnio-niedzielnym wydaniu umieścić malutkie ogłoszenie ze zdjęciem - nie mam pojęcia ile to może kosztować ale gdyby zadzwonić do redakcji i poprosić to może jakaś zniżka (bo to przecie nie komercja ani reklama...) I czy w hoteliku nie trzeba miejsca jakoś zarezerwować na wszelki wypadek? Jak by się okazało że go nie mogą przyjąć to już zupełny kanał:shake: Mam jednak nadzieję że ktoś zadzwoni - przecież ogłoszony dopiero wczoraj
  12. Tojfelku skacz do góry bo czas ucieka:-(
  13. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B] ogłoszę malca jeszcze gdzieś [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]:iloveyou:[/B][/COLOR]
  14. Jutro przelewam 150 zł - resztę musicie jakoś dozbierać. A domek pewny? - nie ma ryzyka, że sunia wróci bo się nie spodoba?
  15. [quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B] w jakim mieście znajduje się jamnior?[/B][/COLOR][/quote] W Lublinie
  16. [quote name='tanitka']ja wystawiam mu zatem allegro, jakie namiary kontaktowe podac? skoro hotelik kosztuje 13 zł / dobę jestem za umieszczeniem tam pieska - będziemy zbierac pieniadze.:lol:[/quote] :buzi: tel. kontaktowy jest w 1 poście i myślę że to aktualna informacja
  17. Ale ja zachłanna jestem - już mi czegoś do pełni szczęścia brakuje i myślę jak Panią na ładne zdjęcia namówić:evil_lol: [COLOR=Red][B] A w moim banerku (Tojfel) walczy o prawo do życia - błagam zobaczcie może macie jakiś pomysł[/B][/COLOR]
  18. [quote name='mariee']Jest hotel w klinice calodobowej 0 kg - 10 kg 13 zł / 24h[/quote] no to jeszcze parę dni mogę mu zagwarantować ale to nie zmienia faktu że potrzebna pełna mobilizacja Czy ktoś umie/może wystawić Allegro?
  19. Tak oczywiście że hotel to jest ratunek. Pieniądze na krótki pobyt z pewnością sie znajdą.( wiem co mówię;)) Czy w Lublinie jest hotel? Niestety Bea1 nie jest w stanie pomóc bo wyjeżdża:shake: Może ktoś uruchomi jakiś bazarek - tam dużo ludzi buszuje i to kolejna szansa na wypatrzenie psiny. Tydzień to potwornie mało ale to ładny i zadbany pies więc teoretycznie szanse ma duże. Dzięki za banerek - zaraz wklejam
  20. O rany, chyba sie upiję ze szczęścia:multi::multi::multi: Liska zostało Ci trochę piwa bo mnie niewiele potrzeba:evil_lol: Dzięki Dziewczyny za udaną "akcję" - ja też myślę że domek będzie na medal
  21. No to kamień z serca:multi: Ile potrzebujecie na ten transport? I czy przelew jutro wystarczy?
  22. Oświećcie mnie bo się pogubiłam:oops: - to Maks jedzie dziś do nowego domku czy sprawa padła z powodu braku transportu? Chcę trzymać kciuki w odpowiednim momencie;) a tu nie wiem kiedy
  23. piszcie do ludzi na prv z linkiem do strony Pomyślałam o Bea1 - to dobry anioł dla jamników - już powiadomiona Zaraz wkleję link na jamniczych stronach Samo podnoszenie wątku to ZA MAŁO bo czas ucieka
  24. Może jednak warto ustalić (choćby telefonicznie )czy uciekła przez ogrodzenie czy została wyadoptowana - chyba na informację że pies błąka się po ulicy takiej inf. schronisko udzieli. Jeśli ogrodzenia są tak niskie, że pies może przeskoczyć to jest to jakiś sygnał do działania. A w miejscu gdzie ją ostatnio widziano ( szkoła ?) można parę ogłoszeń powiesić.
  25. [quote name='lizka']Nic takiego nie napisałam. [/quote] Ty nie ale inni niestety tak:shake: Było ,minęło - zaczynamy od nowa:multi:
×
×
  • Create New...