-
Posts
5279 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by taks
-
[quote name='Kar0la'] Rozumiem, że nikt nie dzwonił?[/quote] no nie , jeśli chodzi o Kraków aż tak źle nie jest- ale albo ostateczna decyzja będzie za parę dni ( co równie dobrze może skończyć się milczeniem:shake:) albo domek nie do końca odpowiedni bo Tojfel boi się dużych kolegów i dołączenie go do "stadka" dużych samców może nie być dobrym pomysłem.... Jeszcze mamy kilka dni
-
Kraków oklejony plakacikami Tojfelka - choć mamy konkurencję (plakaty wyborcze:diabloti:) musimy się jakoś przebić:eviltong:
-
pokaż się malutki:-( ciotka plakaty porobiła i powywiesza w Krakowie
-
Nikt nie dzwonił w sprawie Tojfelka? Taki przystojniak i nikt się o niego nie bije?:mad:
-
a zerknijcie tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7248661#post7248661[/url] post 125 nie mam pojęcia czy to jednorazowa trasa czy jakoś cyklicznie... ale można przecież napisać na prv i dopytać
-
Jest jeszcze jedno miejsce gdzie można umieścić Tojfelka tylko ja nie mogę sobie poradzić z wklejeniem zdjęć:oops: :comp26: więc potrzebna pomoc :modla::modla::modla: [url]http://zwierzakiwkrakowie.blox.pl/html[/url]
-
[quote name='karusiap']cudownie!!Maxiu potrzebuje wlasnie takiego towarzysza:loveu:a co jeszcze mowila p.Ewa?:oops:[/quote] Nie mogłam długo rozmawiać bo byłam z moimi futrami a Pani Ewa miała akurat "ofiarę" na fotelu kosmetycznym więc tylko kuknęłam do niej. Jest bardzo zadowolona z Aksia, mąż, który był za kupnem rasowca już jest "kupiony" przez Aksia a chłopak ponoć szaleje ze szczęscia. Aksio chyba się już zadomawia bo jak odmeldował wnuk już zaszczekał "męskim" głosem ( przez pierwszą dobę nie dawał głosu biedak tak był skołowany przeprowadzką). Z tym dobrym wychowaniem (bez kanap;)) to chyba będą mieli sporo problemów:evil_lol: - Aksio jest bystry chłopak i już zdążył wnukowi ściągnąć coś z talerza - szybko złapał że przy chłopaku to można więcej. Myślę że znalazł dobrego adwokata i "starsi" niebawem spuszczą z tonu wobec takiej koalicji małolatów:diabloti:
-
[quote name='tanitka']zadzwonią zadzwonią!!! a stresu nie mamy, bo hotelik jest zapewniony. a moze ktoś DT by zechciał zaoferować?:roll:[/quote] Oj może by zechciał zaoferować :modla::modla::modla:- jeśli problem w kosztach utrzymania psa to przecież uzbieramy...
-
tak jeszcze myślę żeby trochę plakacików/ogłoszeń powywieszać choćby u wetów w poczekalniach, w szkołach itp. A czy macie jakąś lokalną gazetę - może w sobotnio-niedzielnym wydaniu umieścić malutkie ogłoszenie ze zdjęciem - nie mam pojęcia ile to może kosztować ale gdyby zadzwonić do redakcji i poprosić to może jakaś zniżka (bo to przecie nie komercja ani reklama...) I czy w hoteliku nie trzeba miejsca jakoś zarezerwować na wszelki wypadek? Jak by się okazało że go nie mogą przyjąć to już zupełny kanał:shake: Mam jednak nadzieję że ktoś zadzwoni - przecież ogłoszony dopiero wczoraj
-
Tojfelku skacz do góry bo czas ucieka:-(
-
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B] ogłoszę malca jeszcze gdzieś [/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B]:iloveyou:[/B][/COLOR]
-
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B] w jakim mieście znajduje się jamnior?[/B][/COLOR][/quote] W Lublinie
-
[quote name='tanitka']ja wystawiam mu zatem allegro, jakie namiary kontaktowe podac? skoro hotelik kosztuje 13 zł / dobę jestem za umieszczeniem tam pieska - będziemy zbierac pieniadze.:lol:[/quote] :buzi: tel. kontaktowy jest w 1 poście i myślę że to aktualna informacja
-
[quote name='mariee']Jest hotel w klinice calodobowej 0 kg - 10 kg 13 zł / 24h[/quote] no to jeszcze parę dni mogę mu zagwarantować ale to nie zmienia faktu że potrzebna pełna mobilizacja Czy ktoś umie/może wystawić Allegro?
-
Tak oczywiście że hotel to jest ratunek. Pieniądze na krótki pobyt z pewnością sie znajdą.( wiem co mówię;)) Czy w Lublinie jest hotel? Niestety Bea1 nie jest w stanie pomóc bo wyjeżdża:shake: Może ktoś uruchomi jakiś bazarek - tam dużo ludzi buszuje i to kolejna szansa na wypatrzenie psiny. Tydzień to potwornie mało ale to ładny i zadbany pies więc teoretycznie szanse ma duże. Dzięki za banerek - zaraz wklejam
-
piszcie do ludzi na prv z linkiem do strony Pomyślałam o Bea1 - to dobry anioł dla jamników - już powiadomiona Zaraz wkleję link na jamniczych stronach Samo podnoszenie wątku to ZA MAŁO bo czas ucieka
-
Może jednak warto ustalić (choćby telefonicznie )czy uciekła przez ogrodzenie czy została wyadoptowana - chyba na informację że pies błąka się po ulicy takiej inf. schronisko udzieli. Jeśli ogrodzenia są tak niskie, że pies może przeskoczyć to jest to jakiś sygnał do działania. A w miejscu gdzie ją ostatnio widziano ( szkoła ?) można parę ogłoszeń powiesić.