-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
[quote name='kalyna'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-vL7HfmMuGMw/UbavcsEbxhI/AAAAAAAACi4/y3HPuqYrqnQ/s576/P6099837.JPG[/URL] to jest najlepsze :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-2W3lgRLoO6A/Ubau4Qx5XRI/AAAAAAAACh0/cXa1T6oUxvA/s576/P6099813.JPG[/URL] jak ja dobrze znam to prężenie się :lol: lato jest, nie narzekaj.... widno jest jak pójdziesz na sapcer.. zimą to pewnie współczułabym Ci.. a tak to zazdroszczę :lol:[/QUOTE] Wyszły 2 dobre na jakieś 15 rzutów, przynajmniej Pamir miał radochę :evil_lol: Najlepsze że on kiedyś tak nie robił, miałam psa na DT który nauczył go znaczyć... Wcześniej sikał na początku spaceru i w połowie jak nachlał się wody :) Oj to racja, jak wstaję to już fajnie widno i temperatura idealna, o 6 mało ludzi na spacerze, ogólnie marzenie :loveu: Choć najchętniej wstaję przed 4 - uwielbiam wschody słońca :loveu: To czego tu zazdrościć? Wystarczy zegarek nastawić :lol:
-
Oj nie chcesz widzieć :siara: Lepiej nie ruszaj bo się obudzi :diabloti:
-
Nie no, kolejna z tajemnicami :shake:
-
[quote name='Aleksandra95']Zdecydowanie :D a teraz cwaniak piszczał żebym go na raczki wzięła.. ;p wzięłam, a ten wszedł za mnie i rozłożył się na fotelu i poszedł spać, a ja na brzegu samym siedze :D i plecy mnie bolą :D[/QUOTE] Rozpuścisz go i nikt go nie będzie chciał :eviltong: Albo odda potem :lol: Ja czytam jak ludzie rozpuszczają psy na DT, to czuję się wredną, zimną suką :diabloti:
-
Jak trafi w dobre ręce to będzie super psiak, jak już nakręcony na zabawę :) Tylko musisz popracować nad zostawaniem :diabloti:
-
Wszędzie o pogodzie :evil_lol:
-
[quote name='vege*']Domyślam się gdzie byś tą sierść chciała :diabloti: Ale ze stanika to pęsetą musiałam wyciągać :mdleje: Ja miałam w świeżo otwartym jogurcie :loveu:[/QUOTE] Było nie wyciągać :evil_lol: Co wy się po podłodze tarzacie? :lol: Mi owszem zdarzy się jakiś w zupie od czasu do czasu, ale to jak stoi na kuchni nie przykryta, ale żeby w jogurcie :crazyeye:
-
Ta kula to taka ładna okrągła jest? czy te sznurki różnie się układają? :)
-
[quote name='agaciaaa']Nie narzekam, wręcz przeciwnie! Bardzo przyjemna na dziwność :eviltong:[/QUOTE] Ta jasne :roll: Przyznaj że nie masz ochoty oglądać mojego ślicznego pieska :-( [quote name='Bewarka']Fajne focie, miło się ogląda :) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-2W3lgRLoO6A/Ubau4Qx5XRI/AAAAAAAACh0/cXa1T6oUxvA/s576/P6099813.JPG[/URL] Zero prywatności ;P[/QUOTE] Przekażę fotografowi :) On na tym spacerze co chwila tak szczał :evil_lol: [quote name='Sonka95']Ile pięknych fotek widzę :) Szczęśliwy po kąpieli :loveu: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-2tKxyr8oFQs/UbavTTxLxlI/AAAAAAAACic/FXPckfRi4SE/s576/P6099822.JPG[/URL][/QUOTE] Oj on najchętniej by z wody nie wychodził :) A jutro znów pobudka o 5.30 :roll: Ale i tak - Kocham moje pieski :loveu::diabloti::diabloti:
-
Co jeszcze? :razz:
-
[quote name='Izabela124.']Nie, bo by jeszcze go ukradli, mieszkam na parterze :eviltong:[/QUOTE] oj to rzeczywiście spore ryzyko, zostaje łazienka :cool3:
-
To o płot chodziło :O w życiu bym się nie domyśliła :evil_lol:
-
Aż mi się serce ścisnęło bo na tej fotce jak moja Strofcia wygląda :(
-
Wygląda na słodkiego misia pysia :) A jak z charakterkiem?
-
[quote name='vege*']długowłose psy linieją jakby mniej niż te krótkowłose, ja mam takie wrażenie. Z długowłosego fajnie wyczeszesz, a z takiego krótkiego to dla mnie masakra, wypada ta sierść a potem się w stanik, gacie i skarpetki wbija :mdleje:[/QUOTE] No Pamirowa co prawda nigdzie mi się nie wbija ( niestety :diabloti: ), ale wyczesać to z niego to jakaś masakra.
-
[quote name='Izabela124.']Potem biedak ciągle się zdrapał i spać w nocy nie mógł i przez niego ja też[/QUOTE] Na balkon było wystawić :evil_lol:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Luzia replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
[quote name='natija']a co mi tam,nie mam teraz napewno niebezpiecznej rasy:evil_lol:,a po drugie raz ,dwa razy do roku jestem w Polsce:shake:wiem ,ze w Niemczech Briard jest rasa niebezpieczna,musialam zdawac testy czy sie nadaje na wlasciciela takiego psa:roll: co poniektorym by sie takie testy przydaly:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Briard agresywny? :crazyeye: No chyba że ja po prostu miałam takie szczęście, że wszystkie na które trafiałam były miziastymi miśkami -
Brrrr, współczucia dla Kissa :roll: Nienawidzę pokrzyw chyba bardziej jak komarów :shake:
-
TO nie jak mi się zechce tylko wrzucaj :eviltong:
-
Coraz biedniej to wygląda
-
Jedź Angi, zdjęcia wezmę to w końcu uwierzysz :evil_lol:
-
W życiu takiego sierściucha do domu bym nie wzięła :mdleje: Nic tylko na zapałkę golić :lol:
-
Domyślam się, z bernardyna wujka to przy każdym czesaniu reklamówka była, i tak z miesiąc dzień w dzień musieli go czesać żeby się tego pozbyć :lol:
-
Nie no z tym stary to żart, stara to jest moja Funia, 18 letnia babka a i tak ostatnio za piłką biegała ( o ile to można bieganiem nazwać :evil_lol: ). Z Pamirem też chciałam agi ale mieszkam w bloku w zadupiastym mieście i nie mam co marzyć o torze. Na frisbee ma za ciężką dupę, żeby gdzieś się pokazywać :) Dlatego zostaje OBI :) Będę w takim razie trzymać kciuki żeby się Wam udało :)
-
No to ambitnie nie powiem :) Ja to biedna bo mam starego psa który się do niczego nie nadaje :diabloti: