-
Posts
8128 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Luzia
-
I co byłaś dziś nad wodą w końcu?
-
Wiem co czujesz z tymi cieczkami... Przez 9 lat się męczyłam, czasami miałam ochotę powybijać co poniektóre burki podblokowe :shake: Podejście ludzi też masakra... Ile razy moja Funia dostawała propozycje matrymonialne od właścicieli napalonych piesków.. :roll:
-
Dokładnie, mniej mu zaszkodzi ruch w wodzie, gdzie nie obciąża stawów niż ganianie po trawie :) Ale wiadomo, jak jest wariat to trzeba myśleć za niego :lol:
-
[quote name='Sonka95']ale skacze :) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-FZjsVFUAzoU/Udz77bSVGzI/AAAAAAAACxA/Qp14L1V9o6c/s576/P6300045.JPG[/URL] Po pysiu widać , że mu się bardzo podobało :cool3:[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-DM0giVTcXC0/Udz8Zv0CWYI/AAAAAAAACx8/pIxaLQLnZhI/s512/P6309961.JPG[/URL][/QUOTE] Starał się mój chłopaczek :loveu: Tu nie był najszczęśliwszy, bo po torze biegał jego wróg i musiał być zapięty do słupka :lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Luzia replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1003692_689838697709178_1854453812_n.jpg[/url] Władzio już jest taki duży, czy tylko na tej fotce na takiego giganta się lansuje? :O Terierek jak zwykle wymiata konkurencję :lol: -
[url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Rysunki/Drzewus_zps67d5d9ff.jpg[/url] Zdecydowanie brakuje jednego ważnego elementu :siara: :evilbat:
-
[url]http://global.images10.fotosik.pl/4463/8167e198415eaccc.jpg[/url] Amfibia :evil_lol: [quote name='Alicja']a to ja nie wiem co to jest :evil_lol:bo bufon stwierdził , ze mój pies jest zaniedbany i dobrze że nie wie co traci nie żyjąc w hodowli i nie wiedząc jak sie pies za murami bawi :diabloti: ale bufony koło siedzenia mi zwisają , dziś jestem dodatkowo doładowana przez moją panią dyrektor , ale życie przed nią więc jeszcze nie wszystko stracone :diabloti:[/QUOTE] takie inteligenty są najlepsze :diabloti: Sami pieska na około bloku albo do ogródka i wszyscy inni są źli i nie dobrzy :evil_lol: Ja też trzymam kciuki, choć taka wirtualna flaszka mnie nie specjalnie satysfakcjonuje :lol:
- 78403 replies
-
Jak miałam aparat to mi się nie chciało zmniejszać, teraz nie mam aparatu to nie mam co zmniejszać :evil_lol: Ale teraz takie upały, że człowiekowi nic się robić nie chce więc się nie dziwię :)
-
[quote name='agaciaaa'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-KqDlPjuWtWM/Udz64nKdA0I/AAAAAAAACtw/sCDXfosLa3U/s576/P6300006.JPG[/URL] jaki on jest śliiiiiczny :loveu::loveu: Gratulacje, że tak dobrze Wam poszło :)[/QUOTE] A no jest :loveu: Ach ta skromność :lol: Dzięki :) Zapomniałam dodać że przed seminarium kupiłam trymer i wyczesałam mu tyle kłaków, że można by zrobić jeszcze ze 2 psy, strasznie żałuję że nie zrobiłam zdjęć przed czesaniem dla porównania :roll:
-
Masz obsesję na punkcie kongów? :evil_lol: No ja też właśnie rozglądam się za jakimiś dyskami bo te co mam to jedynie do szarpania już się nadają :diabloti: Chciałam też kupić jakiś dla siebie do nauki rzutów, ale nie mogę się na nic zdecydować :roll:
-
[quote name='Illusion']Zazdroszczę semi! :) Super, że Pamir tak ładnie się spisał![/QUOTE] Jest czego :loveu: Dzięki, już trochę czasu minęło a ja dalej dumna jestem z tej mordy :evil_lol: [quote name='phase']Jaka skupiona mordka. :) Ślicznie wygląda![/QUOTE] Dzięki :)
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CemVDpO_xgQ/Udz8ZrMpmzI/AAAAAAAACyA/QTDmPTW3Hmk/s512/P6309960.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DM0giVTcXC0/Udz8Zv0CWYI/AAAAAAAACx8/pIxaLQLnZhI/s512/P6309961.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UE2nsXt3cfM/Udz8dmpHyfI/AAAAAAAACyY/rVJrUw7piuo/s512/P6309964.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-s1PnPeLCKyY/Udz8hNEK6GI/AAAAAAAACyo/_g7zUsghKBM/s576/P6309965.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-cJCO-zoobpE/Udz8k6ucZwI/AAAAAAAACy4/rhPlrPljfeM/s512/P6309976.JPG[/IMG] KONIEC :)
-
Czasami Pamirek próbował kombinować, niestety trafił na godnego przeciwnika ( smaki znikały szybciej niż do nich docierał ): [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lLESa8tRHu8/Udz75z4oXTI/AAAAAAAACw8/qd1Bi97zwIo/s576/P6300046.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ugr38IVS2Rk/Udz9B9RiDhI/AAAAAAAACzk/okZIsjL3M2Q/s576/P6309990.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bP6RZ9co934/Udz9GusTC1I/AAAAAAAACzw/u9BRo7EqX4U/s576/P6309995.JPG[/IMG] Szybko łapał że to się nie opłaca: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JgSayM-wTlc/Udz9Kq_IieI/AAAAAAAACz4/DEPDDqc3P-k/s576/P6309994.JPG[/IMG] I reszta już takich luźnych :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-BXosKuxOZgg/Udz9SW2Qp1I/AAAAAAAAC0Q/zO2X-OX20Jo/s576/P6309999.JPG[/IMG]
-
:diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WXMhrG0IUDo/Udz8KbS9m7I/AAAAAAAACxY/BiZvwK83oXY/s576/P6300047.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kkKb4NoXM3Q/Udz8KEh7mcI/AAAAAAAACxU/f946IKf75Ns/s576/P6300048.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3-K2CNchlwE/Udz8Jk78A3I/AAAAAAAACxQ/yE6oD_92xsM/s576/P6300050.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--Wqk5PqM-Qg/Udz9CZjnFtI/AAAAAAAACzo/SxbH49LBPvI/s576/P6309992.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9NFPrTe1Vcg/Udz9NNNCa1I/AAAAAAAAC0A/D6zKwKQ0v5c/s576/P6309997.JPG[/IMG]
-
Foteczki :loveu: Przerwa dla pieseczka: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-1NX2FU0axEM/Udz6o1l83wI/AAAAAAAACtQ/cdyyxyfPyTg/s576/P6300001.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-7PSjIgvYAQs/Udz6mYlK3UI/AAAAAAAACtI/s0Fms1EuCbo/s576/P6300003.JPG[/IMG] Obserwacja innej grupy: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-KqDlPjuWtWM/Udz64nKdA0I/AAAAAAAACtw/sCDXfosLa3U/s576/P6300006.JPG[/IMG] I lecimy z koksem: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3Jk9a8ilu6k/Udz7403m5zI/AAAAAAAACw0/Ucvho-6zIkc/s576/P6300043.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FZjsVFUAzoU/Udz77bSVGzI/AAAAAAAACxA/Qp14L1V9o6c/s576/P6300045.JPG[/IMG]
-
[quote name='agaciaaa']Nie no, ja wręcz zazdroszczę, bo sama muszę spać po 8h żeby normalnie funkcjonować :cool3: jakbym spała tyle co Ty, to bym chodziła jak zombie i zasypiała na stojąco :eviltong: I masz rację :p[/QUOTE] No ja też najlepiej funkcjonuję po przynajmniej 6 h snu, ale nie zawsze daję radę tyle pospać :) :loveu: [quote name='Sonka95']Ja to też należe do tych osób co późno sie kładą :diabloti: dzisiaj poszłam spać o 3 a miałam wstać na 7:00.[/QUOTE] Czym goręcej tym ja osobiście mniej śpię :roll: [quote name='Kirinna']znowu wyrzuciło mi waszą galerie z subskrybcji...:mad: i jak było na semi?[/QUOTE] Z tego co widzę po galeriach już kilka osób pisało o tym problemie :hmmmm: dobrze że u mnie wszystko ok :) Na seminarium było ZAJEDWABIŚCIE :loveu: Iwona jest świetna, już samo to że takiemu głąbowi jak ja potrafiła wytłumaczyć, co, jak i gdzie mówi samo za siebie :evil_lol: Poza tym pochwaliła mnie, że super z Pamirem pracuję i że widać między nami eksta więź, która owocuje, Pamira pochwaliła za potencjał i to że mimo, że to jego pierwszy raz tak szybko wszystko łapał :loveu: Pierwszego dnia, ćwiczyliśmy żeby w ogóle zaczął widzieć przeszkody, trochę tunelów no i podstawa to oczywiście ćwiczenia z handlingu, tak więc pierwszego dnia więcej ćwiczyłam poza torem niż na nim. Drugi dzień - przełom, Pamir super zwracał uwagę na moją postawę ciała i momentalnie czytał gdzie i przez co ma skakać, jeśli tylko ja nie popełniałam błędu on biegł czyściutko :loveu: Pokonywaliśmy sekwencje 6-7 przeszkód, mało nie pękłam z dumy normalnie :eviltong: Jako że drugiego dnia rude było jedynym psem w początkującej grupie miałyśmy dużo czasu na przegadanie niektórych rzeczy z Iwoną, dlatego wróciłam z masą rad i nowych pomysłów co robić z Pamirem dalej :) Mój mózg po dwóch dniach przerabiał informacje zgromadzone w sobie przez tydzień :diabloti: Mam też sporo zdjęć dzięki Marcie ( wł. borderka Jingo ), która przyjechała w niedzielę :multi:
-
[quote name='Okamia']Ja wolę wino, szkocką, brandy, whiskey i inne oprócz tych dwóch xD[/QUOTE] Kocham Cię :loveu: No dobra, tylko to wino bym wywaliła :eviltong: EDIT: I burbona dopisała :loveu:
-
Galeria nawróconych ,grzecznych i uroczych piesków i ich pana
Luzia replied to Aleks89's topic in Foto Blogi
Chodzi o tą z za wielkiej wody? :razz: -
[url]http://images48.fotosik.pl/744/58238637ec95f805.jpg[/url] Bosko wygląda :loveu: Mi bardzo podoba się ta tasiemka Pony, tylko nie wiem czy na Pamirze będzie dobrze wyglądać :roll: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-8FNYKwakDZU/Uayp2ONwEwI/AAAAAAAAK_I/FeAB4Q52z-A/s512/8.JPG[/url]
-
[quote name='Rinuś']NORMALNIE - ustami :diabloti: [/QUOTE] No w to że ustami to nikt nie wątpi :evil_lol:
-
[quote name='asiak_kasia']a co chcesz być lepsza? :mad: swoją droga ja tez kiełbasy nie lubię :evil_lol:[/QUOTE] No ba, czymś trzeba się wyróżnić :grins: Ja tylko szaszłyczki warzywne, może jakieś pieczarki czy papryczkę nadziewaną :diabloti:
-
Wypraszam sobie, ja kiełbasy jeść nie zamierzam :eviltong:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
Luzia replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Lecą latka lecą, 6.06 stuknęło nam 5 lat ;) Jedyne co bym chciała w związku z tym powiedzieć to, to że Pamir zrobił się najnormalniej nudny - zero ucieczek, zero zjadania piesków, niszczenia kołder, ścian itp, ciągnięcia na smyczy, głuchnięcia :( Zrobił mi się idealny piesek (prawie), nic tylko wymienić na nowy lepszy model - taki z jajem :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kfc0AZ-dFFY/UY-CSnFAj4I/AAAAAAAAKyM/Hz6U0fCo-Jo/s576/P1010036.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TPRi1Rc1p7o/UaypwOER3mI/AAAAAAAAK_A/p2G_jHRFUtw/s576/4.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-vysQVFcYLmc/UayqEiFPl7I/AAAAAAAALAE/pxCdaZboAdM/s512/DSC_0024.JPG[/IMG] -
Kurcze ale ja się zaczęłam martwić bo mój piesek nie jest [COLOR=#ee82ee]idealny [/COLOR]:-(
-
[quote name='Fauka']W sierpniu dałabym może radę, byle przed 30stym bo jadę w dzicz na dogtrekking :diabloti: Wzięłabym papisia na obóz przetrwania :evil_lol: No i nie wiem czy pan Aleksander życzyłby sobie mojej obecności :diabloti:[/QUOTE] Ty koniecznie musisz przyjechać :siara: