[quote name='madziasto4']No jasna rzecz, że sprawdzian :p A jak Ci nie pójdzie, to komisja będzie :shake: :evil_lol:
Ja tyż :p 3 lata w klasie francuskiej po 5 godz franc. w tyg., a teraz prywatnie do maturki :p[/quote]
Już nadrobiłam, było o wadze Masterka(2,3kg) oraz wadze i wieku Toro(4,5 m-ca i 1,8 kg), no i do tego pełno zdjęć i rozmowa o tym, że wszystko jest w kratkę:evil_lol: .
Ja byłam do francuskiego zmuszona, a przez całe życie chciałam się uczyć niemieckiego:placz: .