[quote name='madziasto4']:grins:
Wiesz co? Tak patrzę ne ten Twój bannerek:cool3: i kojarzy mi się z tymi obrazkami, na które jak się patrzy w jedno miejsce bez mrugania, to widać jakiś trójwymiarowy inny obrazek :cool3:[/quote]
Hihi, ja nigdy nic nie widziałam w tych obrazkach:cool3: i wszyscy mi musieli tłumaczyć, co tam widać:evil_lol:.