Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Ja tam wierzę,że ktoś go zabierze. Każdy jest inny i i innego pieska szuka. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja Też Się Cieszę, że Wszystko Dobrze Się Toczy, żeby Tylko Jeszcze Domek Na Stałe....ale Wiecie,,wszystko Się Zdarza Temu Kto Umie Czekać,, -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
chłopak z charakterem... początkiem stycznia postaram się coś wpłacić, chociaż mam cichą nadzieję, że nie będzie trzeba bo jakieś serduszko zabije mocniej na wieść o nim i go zabierze do swojego domku. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!u świetnie Cię rozumiem, ja bym płakała ze szczęścia,że się udało i ze smutku że jej nie zobaczę -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Milady a jak finansowo wygląda sprawa Seda?? -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ja 50 zł dzisiaj rano, powodzenia, myślami jestem z Wami -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!a Kruszynka ma chyba coś z jamnika prawda?? Napisz proszę czy dużo ma ranek po pogryzieniach i wogóle cokolwiek o niej, nie mogę przestać patrzeć na zdjęcia. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
To cudownie,że jest w domu z pełną miską i przyjaznymi ludźmi. Wzruszyłam się bo ma pyszczek podobny do mojej Sari, tylko to chude ciałko nie bardzo. Pocieszam się że Sari po schronisku też taka była, a teraz... moja mama mówi na nią świnka wietnamka. Biedna Kruszynka nie mogła się dopchać do miski to niedojadała ale teraz będzie miała miseczkę tylko dla siebie. W górę kufa Kruszunko kochamy Cię. Rybc!a jeszcze raz dziękuję. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jestem tego samego zdania, czasami młodsza osoba potrafi więcej od starszej np. poradzić co to jest AFN, dziękuję -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ludzie co to jest AFN?? Jak mam wpłacić pieniądze?? Rybc!a nie martw się Ty zrobiłaś wspaniałą rzecz, teraz inni będą wspierać finansowo Twój czyn. Wiem, że są święta, sama wydałam większość na prezenty dla dzieci ale podtrzymuję. wysyłam jak tylko będę widzieć gdzie. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!a jesteś WIELKA!! Dziękuję! TO była ostatnia szansa. Komu wpłacić pieniądze?? MAm, 50 zł może być na weta albo część sterylki. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
zanim pójdziesz do weterynarza możesz przemyć rany wodą utlenioną (nie piecze)albo jodyną (piecze ale okaża) i zasypać takim proszkiem acudeX, można go kupić na sztuki w takich saszetkach jak wibowit, to jest dostępne w aptece bez recepty. moja pogryziona Masza wracała szybko do zdrowia po tym proszku. Wsypujesz go na ranę i on powoduje odbudowywanie się tkanki. -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
jestem z Polski tylko czasem robię błędy... tam miało być napisane:a jeszcze niedawno siedział w boksie, wiara czyni cuda -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
a jeszcze niedawni siediał w boksie, wiara czynie cuda... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
możesz się skontaktowac z Neris?? może rozjaśni sytuację może masz telefon do Niej. Napisz czy dzisiaj się wogóle ruszała , czy jest szansa że do poniedziałku przeżyje?? -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
myśl pozytywnie to ważne -
do KingiW i zainteresowanych karmą dla nerkowców. Jest taki proszek, który nazywa się ipakitine (jest dostępny u weterynarza, jest dla psów i kotów) działa na takiej samej zasadzie jak karma dla nerkowców, jest tani (duże opakowanie kosztuje 30zł) i dodaje się go do normalnego jedzonka. Moja Sari też choruje na nerki i kiedy nie stać mnie na karmę kupuję zamiennie ipakitine. Wyniki ma takie same jak po karmie specjalistycznej. Polecił mi ipakitine weterynarz. Spróbujcie może się uda.
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
daję 50 zł na sterylkę Drobinki, to pierwsza wpłata ode mnie proszę zabierzcie ją. proszę o namiary Neris jeśli się zdecyduje i wysyłam pieniądze. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
pomogę tylko zabierzcie stamtąd biedaka -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
proszę czy ma ktoś nr tel do Rybc!a lub agaitheta?? psinkę trzeba natychmiast wyciągnąc nawet jesli nie ma tymczasu, nawet do innego schronu byle do osobnego boksu. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Błagam zabierz Drobinkę ze schroniska. Może w innym mieście do innego schroniska ale tam gdzie dostanie boks. Proszę pomogę finansowo. Jestem z Bielska Białej i nie mogę przyjechać do Was ale błagam pomóż jej. Hund Aleksandra Romik tel. 0604-950-574 -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Psiunia dalej w schronie?? czy są może nowe wieści jak się czuje i jak kontakty z innymi pieskami?? -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Drobinko wytrzymaj, -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki , mam nadzieję że znajdziesz dobry dom, powodzenia, Sed w górę kufa idą dobre dni. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak mi żal, serce się ściska ale nie mogę pomóc, mam 2 suczki