Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Też znam ludzi (znanych z ruchów ekologicznych) , którzy mieli ,,wegetariańskich,, psich przyjaciół. Tylko nikomu nie chwalili się głośno o tym o czym wiedzieli tylko znajomi a co robiły ich psiaki. Mianowicie mordowały kury i inne zwierzaki sąsiadom.Sama jestem wegetarianką miałam poważny dylemat co podawać moim suczkom i przyznaję próbowałam nie dawać mięsa ale to się nie sprawdziło. Teraz jedzą normalnie , ale ciągle mam wyrzuty, że utrzymuję jedno zwierzę kosztem drugiego.
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No to macie zawody! Neris a czy Kruszynka jest odrobaczona na 100%, moja suczka, którą zabrałam ze schronu (podobno była odrobaczona) robiła to samo co Kruszynka. Jeżeli zostawiłam coś na 1 min to już tego nie było, i nie ważne czy zostawiłam paprykę, ogórka kiszonego czy obierki. Połykała wszystko. Potem okazało się,że ma tasiemca i innych znajomych w brzuchu. -
występ?? co robicie??A czytałyście może artykuł w KRONICE o Żywieckim Schronisku??Nie dobrze , należałoby to jakoś sprawdzić.
-
A jak Wam poszła akcja?? Pochwalcie się bo zrobiłyście świetną rzecz i o takich rzeczach warto mówić. Gratuluję . A o której jedziecie?? Moje pytanka 1. ile jest w tej chwili psów a ile kotów, 2. ile w kg dziennie potrzeba jedzenia na koty a ile na psy? 3. Co jest w tej chwili najpotrzebniejszego np.lek na coś, jedzenie itp 4. Czy mają wolontariuszy.
-
jak tam dziewczyny macie uzgodniony dzień wyjazdu?? bardzo proszę o zapytanie(teraz Was zawalę prośbami) ile dziennie potrzeba kg karmy dla zwierzaków. Wiem,że was męczę ale to wazne na przyszłość. pozdrawiam
-
ok gdybym nie pojechała z wami to proszę dowiedzcie się co jest najbardziej potrzebne w tej chwili i ile dokładnie jest teraz psów a ile kotów.
-
ok, teraz czaję. bo miałam cynk,że aukcja ma być lub była na allegro. A gdzie Wy chodzicie do szkoły??ja zrobiłam to samo wśród znajomych przed świętami i na pewno jeszcze zrobię nie raz.pozdrawiam i dzięki za cierpliwość
-
Ola, mam na imię dajcie znać jak pojedziecie jeśli będę misła wolne to chętnie sie też przejadę, a czy jesli będą jeszcze jakieś przedmioty to zrobiłybyście akcję na Żywiec ponownie?? ja nie umię wystawiać.
-
Mam pytanie do goldenki245, słyszałam, że miałaś plan zrobienia aukcji na allegro przedmiotów,za cenę którychplanujesz kupic karmę dla żywieckiego schroniska. Napisz proszę czy to aktualne. Sprawa schroniska w Żywcu lezy mi na sercu jest to temat dla mnie ważny.
-
jesteście już po wieczornym spacerku?? moja starowinka dostała 3 zastrzyki na wzmocnienie serduszka i w piątek ma konsultacje kardiologiczne. pozdrawiam
-
moja 13 letnia psiunia coś ma ostatnio problemy z oddychaniem i raz zemdlała wię wolę to sprawdzić
-
ok poproszę brata,żeby mi to zrobił. Tylko nie obiecuję że dzisiaj bo jeszcze czeka mnie wizyta u weterynarza. A u ciebie jaki zwierzak mieszka??Napisz proszę też coś o sobie.
-
Mam zdjęcia jasne tyle,że nie umiem ich tu wrzucić,:]
-
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Jestem z Bielska ale 4 lata temu zabrałam z tamtąd suczkę i teraz od czasu do czasu tam jeżdżę albo wpłacam pieniądze -
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
byłam w Wigilię w schronisku ale nie rozglądałam się za tym pieskiem bo jeszcze nie trafiłam na jego wątek na dogomani, nie chcę go zaśmiecać mam tylko pytanie do Joli K czy jesteś tam wolontariuszką?? -
hej, jestem przed trzydziestką :( mam 2 suczki
-
hej, też jestem z Bielska i tak naprawdę nikogo z dogomani fizycznie nie znam
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Milady wysłałam pieniądze na jeden dzień Seda, w tym miesiącu u mnie krucho...przykro mi -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rybc!u jutro wyślę na Kruszynkę niestety na razie mogę tylko 20 zł, :( przykro mi -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
jak wysyłałam to istotnie na sterylkę, wystraszyłąm się że nie doszło.po nowym roku postaram się znowu coś wysłać tylko nie wiem czy dalej na AFN?? -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Neris czy Ty nie dostałaś pieniążków?? ja wysyłałam zaraz na początku kiedy sunia miała do Ciebie jechać. Teraz nie wiem jak wysyłać żeby dochodziło. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ona jest i była śliczna Rybc!u. Po prostu jeszcze ta jedna jedyna wyjątkowa osoba jej nie znalazła. Kiedy ja zabierałam swoją suczkę ze schroniska weterynarz, który tam był powiedział,że bardzo się cieszy,że ją zabieram bo myśleli, że jej nikt nie weźmie więc nawet jej nie sterylizowali,, niech pani popatrzy na nią ona nie jest urodziwa, kto by ją chciał?,,. Ja ją chciałam i bardzo ją kocham i dla mnie jest piękna. Z Kruszynką też tak będzie. Wierzę i czekam. -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
a nie masz niczego na uspokojenie?? chydrocsizinum( nie wiem jak to się pisze ) albo relanium w małej ilości. Moja Sari też reaguje fatalnie i dostaje co roku w okresie świąteczno-noworocznym. -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
szansa, szansa,szansa... -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Co Kruszynka powiedziała w Wigilię ludzkim głosem??