Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
czekam na wieści co z Maksiem, Tosią i innymi biedakami[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35606"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3456/kruszynkaai2.jpg[/IMG][/URL] -
co słychać?? doszło do jakiegoś spotkanka?? moja psiunia ciągle na antybiotykach i chyba zaraziła drugą suczkę :([URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35606"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3456/kruszynkaai2.jpg[/IMG][/URL]
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dzięki Rybc!@ za cierpliwość i wyrozumiałość. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35606"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3456/kruszynkaai2.jpg[/IMG][/URL] -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Uświadomcie mnie proszę jak to się wkleja , ja z informatyki jestem kiepska -
Żywiecka Tosia na trzech łapkach.....ODESZLA...(*)(*)(*)
Hund replied to Jola_K's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i jeszcze jedno, obok mojego stoiska jest stoisko AGD kiedy przychodzą w dostawie lodówki na górze są zabezpieczone styropianem,zbieram te styropiany tylko nie wiem czy one się przydadzą bo to nie styropian budowlany( ten jest miękki) ale zawsze coś izoluje. I można go dać np. na podłogę a dopiero potem kocyk położyć.Zapytaj proszę czy chcieliby coś takiego, jak pojadę do Rychwałdu to podrzuciłabym. -
Żywiecka Tosia na trzech łapkach.....ODESZLA...(*)(*)(*)
Hund replied to Jola_K's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jola cieszę się że się odezwałaś. Chcę zrobić aukcje na allegro z której dochód będzie przeznaczony na schron w Żywcu. Możesz zapytać czy zgadzają się w schronisku abym to podała do wiadomości. -
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś ma wiadomości o Maxie?? -
Żywiecka Tosia na trzech łapkach.....ODESZLA...(*)(*)(*)
Hund replied to Jola_K's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jola wyjechała, wieści o Tosi nie ma, nikt nie zagląda na Tosiną stronę. A może (pytam nieśmiało) był ktoś w schronie?? może uda mi się wpaść jadąc na Dzień Babci -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
też w to wierzę ,,wszystko się zdaża temu kto umie czekać...,, -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
znajdzie się domek bez kota, trzymamy kciuki -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja też nie, a więc jest nadzieja. Trzymajmy kciuki. -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Bądźmy dobrej myśli.Wszystko jeszcze przed nami i Sedem oczywiście. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Kruszynko myślimy o Tobie. Ola Sari i Masza -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
zajrzał, zajrzał tylko nic nie napisał. czy są jakieś nowe wieści związane z ogłoszeniami?? -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Super z <<MOIM PSEM>>to jest naprawdę świetny pomysł -
To super bo im więcej tym lepiej, dlatego chciałam wiedzieć ile dziennie schodzi tam kg karmy. Jak byłam tam w Wigilię z jedzeniem to też już trochę mieli uzbierane. Ale wiecie jak to jest, ludzie są bardziej hojni przed Świętami i w Święta a na codzień zapominają o takich sprawach dlatego im więcej schronisko uzbiera teraz tym lepiej.
-
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Ja też nie zapomniałam o Sedzie tylko nic konsrtuktywnego nie przychodziło mi dogłowy więc nie pisałam ale kilka razy dziennie tu zaglądam z nadzieją,że znajdę info o tym, że ktoś pokochał Seda i przygarnął. -
dzięki [EMAIL="B@s"]B@s[/EMAIL]!@ za info. Trochę mi ten artykuł namieszał ale myślę że jak będę w stanie to będę pomagać nadal.Planuję kolejną zbiórkę przed Świętami Wielkanocnymi czyli początkiem kwietnia, no chyba,że z allegro coś wyjdzie.pozdrawiam
-
witajcie! w Kronice jest artykuł o schronisku w Żywcu. Jedna kobieta z byłym pracownikiem schroniska opowiada jak to w miskach ostatniej zimy był lód, robaki w jedzeniu bo podobno było stare i zepsute, że usypia się stare i agresyne psy żeby nie było przepełnienia itp. a kierowniczka odpiera zarzuty. Nie wiem gdzie jest prawda ale ja zawsze miałam dobre wrażenie na temat pani kieronik i choć tam jest na prawdę strasznie biednie to widziałam, że podejście do zwierząt ma. A teraz nie wiem co myśleć. Ten pracownik były , został zwolniony za machloje. Chciał jakąś kasę za psa z adopcji a tam jest zwyczaj że przywozi się karmę a nie płaci.( ten pomysł wydawał mi się zawsze plusem bo przynajmniej wiadomo,że zostanie dobrze spożytkowane.
-
istotnie na razie jej nie przemęczam spacerami, jest słaba jak każdy w chorobie a druga moja sunia nie toleruje wszystkiego co się rusza, no ewentualnie płeć przeciną ale nie każdego osobnika (nie wiem czy pobyt w schronisku spowodował awersję do innych istot czy może geny bo to podobno mix z niemieckim terierem myśliwskim)
-
wiem, że w Żywcu ma powstać nowe schronisko ale kiedy to będzie?? patrząc na przykład Bielska to można się spodziewać prawdziwego schroniska za jakieś 10lat. Witaj Pinczerka i Gizmo, ja również chętnie się spotkam.
-
racja , racja tyle na ile się czujemy. Dziewczyny jesteście doświadczone w robieniu aukcji allegro?? Bo ja jestem zielona a chciałabym pomoc jakoś zorganizować dla żywieckiego schroniska i może coś wystawić. Albo wejść w układ z jakąś szkołą i zrobić loterię na ten cel. Co myślicie.Już nie wiem co by było dobre więc jeśli macie pomysł to proszę o pomoc.
-
spoko spoko,też mam prawie 30 lat... całe życie przed nami
-
hop hop, napisz cos o sobie może uda nam się spotkać.