Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. czekam na wieści co z Maksiem, Tosią i innymi biedakami[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35606"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3456/kruszynkaai2.jpg[/IMG][/URL]
  2. co słychać?? doszło do jakiegoś spotkanka?? moja psiunia ciągle na antybiotykach i chyba zaraziła drugą suczkę :([URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35606"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3456/kruszynkaai2.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dzięki Rybc!@ za cierpliwość i wyrozumiałość.
  4. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35606"][IMG]http://img186.imageshack.us/img186/3456/kruszynkaai2.jpg[/IMG][/URL]
  5. Uświadomcie mnie proszę jak to się wkleja , ja z informatyki jestem kiepska
  6. i jeszcze jedno, obok mojego stoiska jest stoisko AGD kiedy przychodzą w dostawie lodówki na górze są zabezpieczone styropianem,zbieram te styropiany tylko nie wiem czy one się przydadzą bo to nie styropian budowlany( ten jest miękki) ale zawsze coś izoluje. I można go dać np. na podłogę a dopiero potem kocyk położyć.Zapytaj proszę czy chcieliby coś takiego, jak pojadę do Rychwałdu to podrzuciłabym.
  7. Jola cieszę się że się odezwałaś. Chcę zrobić aukcje na allegro z której dochód będzie przeznaczony na schron w Żywcu. Możesz zapytać czy zgadzają się w schronisku abym to podała do wiadomości.
  8. Czy ktoś ma wiadomości o Maxie??
  9. Jola wyjechała, wieści o Tosi nie ma, nikt nie zagląda na Tosiną stronę. A może (pytam nieśmiało) był ktoś w schronie?? może uda mi się wpaść jadąc na Dzień Babci
  10. też w to wierzę ,,wszystko się zdaża temu kto umie czekać...,,
  11. znajdzie się domek bez kota, trzymamy kciuki
  12. Ja też nie, a więc jest nadzieja. Trzymajmy kciuki.
  13. Bądźmy dobrej myśli.Wszystko jeszcze przed nami i Sedem oczywiście.
  14. Kruszynko myślimy o Tobie. Ola Sari i Masza
  15. zajrzał, zajrzał tylko nic nie napisał. czy są jakieś nowe wieści związane z ogłoszeniami??
  16. Super z <<MOIM PSEM>>to jest naprawdę świetny pomysł
  17. To super bo im więcej tym lepiej, dlatego chciałam wiedzieć ile dziennie schodzi tam kg karmy. Jak byłam tam w Wigilię z jedzeniem to też już trochę mieli uzbierane. Ale wiecie jak to jest, ludzie są bardziej hojni przed Świętami i w Święta a na codzień zapominają o takich sprawach dlatego im więcej schronisko uzbiera teraz tym lepiej.
  18. Ja też nie zapomniałam o Sedzie tylko nic konsrtuktywnego nie przychodziło mi dogłowy więc nie pisałam ale kilka razy dziennie tu zaglądam z nadzieją,że znajdę info o tym, że ktoś pokochał Seda i przygarnął.
  19. dzięki [EMAIL="B@s"]B@s[/EMAIL]!@ za info. Trochę mi ten artykuł namieszał ale myślę że jak będę w stanie to będę pomagać nadal.Planuję kolejną zbiórkę przed Świętami Wielkanocnymi czyli początkiem kwietnia, no chyba,że z allegro coś wyjdzie.pozdrawiam
  20. witajcie! w Kronice jest artykuł o schronisku w Żywcu. Jedna kobieta z byłym pracownikiem schroniska opowiada jak to w miskach ostatniej zimy był lód, robaki w jedzeniu bo podobno było stare i zepsute, że usypia się stare i agresyne psy żeby nie było przepełnienia itp. a kierowniczka odpiera zarzuty. Nie wiem gdzie jest prawda ale ja zawsze miałam dobre wrażenie na temat pani kieronik i choć tam jest na prawdę strasznie biednie to widziałam, że podejście do zwierząt ma. A teraz nie wiem co myśleć. Ten pracownik były , został zwolniony za machloje. Chciał jakąś kasę za psa z adopcji a tam jest zwyczaj że przywozi się karmę a nie płaci.( ten pomysł wydawał mi się zawsze plusem bo przynajmniej wiadomo,że zostanie dobrze spożytkowane.
  21. istotnie na razie jej nie przemęczam spacerami, jest słaba jak każdy w chorobie a druga moja sunia nie toleruje wszystkiego co się rusza, no ewentualnie płeć przeciną ale nie każdego osobnika (nie wiem czy pobyt w schronisku spowodował awersję do innych istot czy może geny bo to podobno mix z niemieckim terierem myśliwskim)
  22. wiem, że w Żywcu ma powstać nowe schronisko ale kiedy to będzie?? patrząc na przykład Bielska to można się spodziewać prawdziwego schroniska za jakieś 10lat. Witaj Pinczerka i Gizmo, ja również chętnie się spotkam.
  23. racja , racja tyle na ile się czujemy. Dziewczyny jesteście doświadczone w robieniu aukcji allegro?? Bo ja jestem zielona a chciałabym pomoc jakoś zorganizować dla żywieckiego schroniska i może coś wystawić. Albo wejść w układ z jakąś szkołą i zrobić loterię na ten cel. Co myślicie.Już nie wiem co by było dobre więc jeśli macie pomysł to proszę o pomoc.
  24. spoko spoko,też mam prawie 30 lat... całe życie przed nami
  25. hop hop, napisz cos o sobie może uda nam się spotkać.
×
×
  • Create New...