:diabloti: powiedzcie o co chodzi, kto się zna na komputerach, bo mnie nerwy biorą.ilekroć wchodzę na dogomanię w pracy wszystko jest ok. ale jeśli wejdę w domu, to mój komputer pokazuje bzdury że nie ma postów w moich wątkach i nie pokazuje mi nawet postów, które sama pisałam w pracy.
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
on się zatrzymuje na dowolnym poście , każdego dnia innym ale każdego dnia wstecz a nie do przodu. kto mi to wyjaśni.??