Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. nie wiadomo, pani kierownik odda Maksa ale nie od razu chce mieć pewność,że ktoś sobie będzie radził.
  2. jest pani chętna na Ciapeczka. trzymajcie kciuki i nie zapeszajcie.
  3. Dorothy , dziekuję Ci za to, że jesteś. W schronie nie miałby najmniejszych szans. Wrzód by pękł oko się wylało i pewna infekcja. Jesteś wileka.
  4. [IMG]http://img469.imageshack.us/img469/3/15ph2.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6299/26zr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7/24zq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3999/34px6.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1598/40ti6.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/61/39wy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9945/36ie5.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5140/37wd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/606/38wa3.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4425/41tr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6835/28qr5.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5224/54ds1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1763/48bx0.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7051/55cz1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8743/64bb2.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7777/44ei8.jpg[/IMG] nawet na Twój wątek nikt nie wszedł kochana Warko! Pamiętaj,że myślę o Tobie.
  5. kto przygarnie dużą piękną sunię , która w życiu przeszła wiele złego??
  6. Może ktoś zauważy biedaka da mu szansę, nie każdy przecież chce mieć przebojowego psa. Może spokojny i łagodny KOKO wzruszy czyjeś serduszko. Dalej malutki nie martw się.
  7. Dobrej nocki Sedziku, u mnie ciągły deszcz, u Ciebie też??mam nadzieję że buda Ci nie przemaka.
  8. goldenko ja pracuję niedaleko sfery zapraszam następnym razem.
  9. Kluska ja nie znajduję:( one same się znajdują. Olinek miał jechać dziś do weta jak będę wiedzieć jaka jest diagnoza to dam znać. Na razie bardzo się cieszę. Dorothy to odpowiedzialna osoba nie da go skrzywdzić. Według niej to nieleczona spojówka i da się z tego wyjść.
  10. do Doroty !!Nie mówiła o tymczasie, mówiła że go bierze i zajmie się jego oczkami i już go kochała w samochodzie, nie odda go , :( mam nadzieję
  11. chyba przez pana , bo jesli pies przychodzi od właściciela to imię zostaje a jeżeli jest podrzucony to sie mu wymyśla.On reaguje na Ciapek.
  12. Ciapek mieszka w schronie w Żywcu, pomóżmy mu proszę
  13. Ciapek czeka w dalszym ciągu (byłam dziś w schronie) nikt nie zapytał nawet o niego:( może jego była pani zobaczy go przeczyta,może żałuje że go oddała zeche zabrać ponownie, trzymajcie kciuki.
  14. Chmurko czy ktoś zajrzy na twój wątek?? Kochana trzymaj się dzielnie, w górę kufa!!
  15. [SIZE=3][B]Prosimy o pomoc w drukowaniu i rozwieszaniu plakatów Wareczki! [/B][/SIZE] [URL]http://img485.imageshack.us/img485/5370/warkafd2.jpg[/URL] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6330/44ei8copyzv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/6241/pict9933ds5.jpg[/IMG] Wareczka na spacerku: [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4737/29cu2.jpg[/IMG] I podjadamy trawke [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9426/27rs0.jpg[/IMG] i kolegą Misiem.. [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/183/20yr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8715/77988953zh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8800/12zd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1723/14kv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7913/86647544ou4.jpg[/IMG] Wareczka się przypomina [CENTER][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4771/30ga7.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1729/31rj2.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]najważniejsze aby zawsze być w pobliżu Misia :p[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3549/33zu5.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/4669/24ld5.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]Maszeruję grzecznie :p[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2053/32gk8.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1765/23ua8.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3070/21ps2.jpg[/IMG] Zajrzyj na jej wątek, przeczytaj i pokochaj ją proszę!! tak bardzo mi jej żal!!
  16. Zuziu dziekuję za założenie wątków sierotkom. Kto pokocha Misia ??,,Biały miś dla dziewczyny...,, Reksiu jest bardziej beżowy niż biały ale kolor futerka nie ma znaczenia. Jest kochany. PODZIWIAJCIE MISIA : I jeszcze piękny Misiu :loveu: Misiu wysiadł z samochodu pierwszy tutaj z Warką - papużki nierozłączki :smile: Nasz biszkopcik :loveu: __________________ kto pokocha mój czerwony nosek? :loveu: KOLEJNE ZDJĘCIA MISIA W POŚCIE NUMER 6
  17. też miałam nadzieję! niestety na jednego wyciągniętego przypada kilka oddanych:(
  18. cudowna mama i wogóle piesek.
  19. Pani obiecała informować o rozwoju Olinka! Mam maila więc kontakt się nie urwie. Trzymajmy kciuki za innych!
  20. z internetu ale nie wiem czy z alegro czy z dogo, a Olinek będzie miał towarzystwo 4 psiaków i 4 koników i duży domek i duże pole do biegania
  21. słuchajcie co się wydarzyło w schronie w Żywcu, mała suczka Koza oszceniała się i miała 2 małe kuleczki , w tym samym czasie do schronu podrzucono 3 inne małe niewiadomego pochodzienia. Kluska przygarneła wszystkie wsadziła pod brzuch i szczekała i popychała każdego żeby pił. w końcu połozyła się na pleckach a dzieciaki podrzutki wsadziła na brzuch sobie. teraz wychowuje 5 szczeniorków , tylko że podrzutki to 1/3 jej wielkości. Taka kochana a nikt jej nie chce:(
  22. wczoraj o 23 dzwonił do mnie pan zainteresowany Kubą (z wrocławia) jeśli dzisiaj nie zabierze jakiejś TOTALNEJ BIDY ze schroniska w Ligocie to zabierze Kubusia. dzisiaj kuba przywitał mnie normalnie, machając ogonkiem
×
×
  • Create New...