Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
nie wiadomo, pani kierownik odda Maksa ale nie od razu chce mieć pewność,że ktoś sobie będzie radził. -
[IMG]http://img469.imageshack.us/img469/3/15ph2.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6299/26zr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/7/24zq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3999/34px6.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/1598/40ti6.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/61/39wy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9945/36ie5.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5140/37wd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/606/38wa3.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/4425/41tr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6835/28qr5.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/5224/54ds1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/1763/48bx0.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7051/55cz1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/8743/64bb2.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7777/44ei8.jpg[/IMG] nawet na Twój wątek nikt nie wszedł kochana Warko! Pamiętaj,że myślę o Tobie.
-
Koko - 10-miesieczny... pokochaj cudnego bialaska...KTOS GO POKOCHAL ! ! !
Hund replied to zuziaM's topic in Już w nowym domu
Może ktoś zauważy biedaka da mu szansę, nie każdy przecież chce mieć przebojowego psa. Może spokojny i łagodny KOKO wzruszy czyjeś serduszko. Dalej malutki nie martw się. -
Sed (Ostrów) - czekał na dom 3 lata i doczekał się !!!!
Hund replied to Milady's topic in Już w nowym domu
Dobrej nocki Sedziku, u mnie ciągły deszcz, u Ciebie też??mam nadzieję że buda Ci nie przemaka. -
goldenko ja pracuję niedaleko sfery zapraszam następnym razem.
-
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
do Doroty !!Nie mówiła o tymczasie, mówiła że go bierze i zajmie się jego oczkami i już go kochała w samochodzie, nie odda go , :( mam nadzieję -
[SIZE=3][B]Prosimy o pomoc w drukowaniu i rozwieszaniu plakatów Wareczki! [/B][/SIZE] [URL]http://img485.imageshack.us/img485/5370/warkafd2.jpg[/URL] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/6330/44ei8copyzv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img488.imageshack.us/img488/6241/pict9933ds5.jpg[/IMG] Wareczka na spacerku: [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/4737/29cu2.jpg[/IMG] I podjadamy trawke [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/9426/27rs0.jpg[/IMG] i kolegą Misiem.. [IMG]http://img123.imageshack.us/img123/183/20yr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8715/77988953zh0.jpg[/IMG] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/8800/12zd0.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1723/14kv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/7913/86647544ou4.jpg[/IMG] Wareczka się przypomina [CENTER][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4771/30ga7.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/1729/31rj2.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]najważniejsze aby zawsze być w pobliżu Misia :p[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/3549/33zu5.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/4669/24ld5.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]Maszeruję grzecznie :p[/CENTER] [CENTER][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2053/32gk8.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/1765/23ua8.jpg[/IMG][/CENTER] [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/3070/21ps2.jpg[/IMG] Zajrzyj na jej wątek, przeczytaj i pokochaj ją proszę!! tak bardzo mi jej żal!!
-
Zuziu dziekuję za założenie wątków sierotkom. Kto pokocha Misia ??,,Biały miś dla dziewczyny...,, Reksiu jest bardziej beżowy niż biały ale kolor futerka nie ma znaczenia. Jest kochany. PODZIWIAJCIE MISIA : I jeszcze piękny Misiu :loveu: Misiu wysiadł z samochodu pierwszy tutaj z Warką - papużki nierozłączki :smile: Nasz biszkopcik :loveu: __________________ kto pokocha mój czerwony nosek? :loveu: KOLEJNE ZDJĘCIA MISIA W POŚCIE NUMER 6
-
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
też miałam nadzieję! niestety na jednego wyciągniętego przypada kilka oddanych:( -
cudowna mama i wogóle piesek.
-
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Pani obiecała informować o rozwoju Olinka! Mam maila więc kontakt się nie urwie. Trzymajmy kciuki za innych! -
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
z internetu ale nie wiem czy z alegro czy z dogo, a Olinek będzie miał towarzystwo 4 psiaków i 4 koników i duży domek i duże pole do biegania -
słuchajcie co się wydarzyło w schronie w Żywcu, mała suczka Koza oszceniała się i miała 2 małe kuleczki , w tym samym czasie do schronu podrzucono 3 inne małe niewiadomego pochodzienia. Kluska przygarneła wszystkie wsadziła pod brzuch i szczekała i popychała każdego żeby pił. w końcu połozyła się na pleckach a dzieciaki podrzutki wsadziła na brzuch sobie. teraz wychowuje 5 szczeniorków , tylko że podrzutki to 1/3 jej wielkości. Taka kochana a nikt jej nie chce:(