Hund
Members-
Posts
10199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hund
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Hund replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wielka radość, a pamiętam jeszcze swoje telefony i malie kiedu sunia była w schronie. dobrze ,że się udało , dziękuję wszystkim. -
Żywiec-Mastiff czy CC? Piękny MAX. Dostal szanse! Juz w nowym domu.
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
rozmawiałam dziś z pania kierownik istotnie ten pan dzisiaj przyjedzie.... Dobre dni nastały!! -
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Kapsel trzymaj się bracie było pytanie w twojej sprawie! -
Aga może jego na plakat??
-
ja nie mam jego zdjęć, Dobek miał być następny w kolejce do zdjęć u mnie ale skoro Aga mu zrobiła to pewnie ma więcej. Nie wychodzimy z nimi na smyczy na spacery. On ma jedynie możliwość wyjścia z boksu 2 razy dzienie po 5-minut na obszar ok 50 m2.schronisko jest naprawdę na niewielkim terenie. Wszystko jest upchane na maxa.
-
Zywiecki Kapsel - Popatrz jak ładnie proszę! MA DOM!
Hund replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
nikt nie dzwoni w sprawie Kapsla :( -
pierwsze szczenię było całkiem ok (to co poszło w dzień babci do domu), siostra też tylko Olinek był inny ale nie od początku ( w dzień babci jak widziałam wszystkich to Olinek chodził normalnie , nie zauważyłam niczego podejrzanego, nie przyglądałam się szczególnie ale nie chodził z główka przekrzywioną, dopiero następna wizyta była znamienna wtedy wiedziłam,że nie jest dobrze tylko sądziłam,że jest po wypadku)
-
witajcie, próbowałam się skontaktować telefonicznie z osobą odpowiedzialną za aukcje alegro Oskarka ale za bardzo mi nie wyszło. Proszę jeśli będziecie mieć jakieś wiesci o tym zainteresowanym facecie to dajcie znać. pozdrawiam , kurcze opis Oskarka mnie tak wzruszył,że...zapomniałam o Kubie. Ale teraz trzymam kciuki za obu (ten facet wspominał,że jeżeli mama weźmie jednego to on zabierze drugiego dla siebie) w każdym razie nie chcę aby któremuś cos się stało
-
ten dobek o którym pisze Agnieszka Co jest naprawdę spokojny.Liże mi zawsze palce przez kraty, daje się głaskać. I jest bardzo smutny... zawsze , ma bardzo smutne oczki...
-
pan się zastanawia w dalszym ciągu, żal mu Kuby i Oskarka z Krakowa. jeśli mama pana zdecyduje się na jednego to pan zabierze drugiego. Pan pojechał na 2 dni do mamy i będzie jej przedstawiał propozycje. Mama mieszka na wsi ma już 3 psy bidy odratowane, pan ma labradora. Będzie potrzebna wizyta przedadopcyjna na kogo mozna liczyć ( z Wrocławia najlepiej bo pan jest z Wrocławia)