Jump to content
Dogomania

Hund

Members
  • Posts

    10199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hund

  1. hej ja też chce całować, wszystkie te mordki....takie cudne i miłe. żeczywiście Klusek jest większy i kochańszy.A co do urody córeczki,, piękna,, tak u mnie w pracy stwierdziłyśmy oglądając zdjęcia i bardzo podobna do Ciebie. pozdrawiam. Ola
  2. labrador go przytuli żeby się zagrzał kiedy łapy mu zmarzną :)
  3. wielka radość, a pamiętam jeszcze swoje telefony i malie kiedu sunia była w schronie. dobrze ,że się udało , dziękuję wszystkim.
  4. rozmawiałam dziś z pania kierownik istotnie ten pan dzisiaj przyjedzie.... Dobre dni nastały!!
  5. wiem że Twojego ale skoro na kogoś się jeszcze tak mówi tz że imie jest ok
  6. popłakałam się czytając chociaż sama to układałam, ona taka biedna:( dziekuję bardzo za aukcję i marzę ,że ...ktoś spojrzy na Warkę pokoch za bierze...na zawsze
  7. oj jak dobrze że warka ma aukcję. Trzymamy za wszystkich , Doris do góry pokarz się!!
  8. to dobrze z tym alegro to jakiś przekręt. ZDJĘCIA MISIA CD :) Misiu kocha też dzieci :loveu: I ze swoją opiekunką - dzięki Justyna!
  9. Kapsel trzymaj się bracie było pytanie w twojej sprawie!
  10. skoro do ojca to nie może być złe imię!!
  11. dzięki Aga za chęci, Chmurce musi się udać. Wśród tych oglądających pewnie ja i inne cioteczki ale może jeszcze ktoś...
  12. ,,a maly po trzecim zakropieniu sie poddal i znosi te zabiegi ze stoickim spokojem,, może czuje że mu to pomaga??
  13. Aga może jego na plakat??
  14. ja nie mam jego zdjęć, Dobek miał być następny w kolejce do zdjęć u mnie ale skoro Aga mu zrobiła to pewnie ma więcej. Nie wychodzimy z nimi na smyczy na spacery. On ma jedynie możliwość wyjścia z boksu 2 razy dzienie po 5-minut na obszar ok 50 m2.schronisko jest naprawdę na niewielkim terenie. Wszystko jest upchane na maxa.
  15. nikt nie dzwoni w sprawie Kapsla :(
  16. pierwsze szczenię było całkiem ok (to co poszło w dzień babci do domu), siostra też tylko Olinek był inny ale nie od początku ( w dzień babci jak widziałam wszystkich to Olinek chodził normalnie , nie zauważyłam niczego podejrzanego, nie przyglądałam się szczególnie ale nie chodził z główka przekrzywioną, dopiero następna wizyta była znamienna wtedy wiedziłam,że nie jest dobrze tylko sądziłam,że jest po wypadku)
  17. dzieki seaside! ktos musi ją wypatrzeć.
  18. Dzięki bardzo. Odezwę się jak będę wiedzieć więcej, pan ma dzwonić w niedzielę wieczór obojetnie jaką decyzję podejmie to ma dać znac.
  19. ho ho są jakieś dobre wieści!! Dorothy a co z tym łupieżem ??
  20. witajcie, próbowałam się skontaktować telefonicznie z osobą odpowiedzialną za aukcje alegro Oskarka ale za bardzo mi nie wyszło. Proszę jeśli będziecie mieć jakieś wiesci o tym zainteresowanym facecie to dajcie znać. pozdrawiam , kurcze opis Oskarka mnie tak wzruszył,że...zapomniałam o Kubie. Ale teraz trzymam kciuki za obu (ten facet wspominał,że jeżeli mama weźmie jednego to on zabierze drugiego dla siebie) w każdym razie nie chcę aby któremuś cos się stało
  21. dzięki Jolu ,chyba tylko my jeteśmy przejete losem biednej Warki :(
  22. ten dobek o którym pisze Agnieszka Co jest naprawdę spokojny.Liże mi zawsze palce przez kraty, daje się głaskać. I jest bardzo smutny... zawsze , ma bardzo smutne oczki...
  23. pan się zastanawia w dalszym ciągu, żal mu Kuby i Oskarka z Krakowa. jeśli mama pana zdecyduje się na jednego to pan zabierze drugiego. Pan pojechał na 2 dni do mamy i będzie jej przedstawiał propozycje. Mama mieszka na wsi ma już 3 psy bidy odratowane, pan ma labradora. Będzie potrzebna wizyta przedadopcyjna na kogo mozna liczyć ( z Wrocławia najlepiej bo pan jest z Wrocławia)
×
×
  • Create New...