Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03021.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03022.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03023.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03024.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03025.jpg[/IMG]
  2. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03016.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03017.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03018.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03019.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03020.jpg[/IMG]
  3. To jeszcze trochę jesiennych wspomnień:) Leśne psy i inne okoliczności przyrody... [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03011.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03012.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03013.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03014.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03015.jpg[/IMG]
  4. [quote name='kalyna']Gratulacje :multi: :multi: nie wiedziałam, ze już tak długo wystawiasz psy, pełen szacun ;) Slash jak urósł :crazyeye: kawał chłopa z niego.. Aiko mniejszy się wydaje, ale to pewnie złudzenie przez mniej sierści :lol:[/QUOTE] Dzięki:) Już trochę czasu minęło....;) Slash jest większy i cięższy od Aika i dodatkowo ma dłuższą szyję, przez co wydaje się jeszcze wyższy.
  5. Życzę ci takiego fajnego prezentu:)
  6. [quote name='Asiaczek']A to juz same ocenicie w najbliższym czasie:) pzdr.[/QUOTE] Z przyjemnością:):)
  7. M&S

    Sfora Hektora

    Piękne!!!! I Twój piec:)
  8. [quote name='unikatowydiament']a krew to na co? morfologię miał robiona,i jest ok[/QUOTE] Na wszystko.
  9. Jakie sprytne mamuśki;)
  10. [quote name='Tekla64']no to zesmy mogly choc troche popodziwiac na wystawie[/QUOTE] :):):) Tak, troszeczkę.
  11. [quote name='Buszki']Gratki za wystawę,a sędziego olej ;). Fotki jesienne takie ciepłe,a za oknem śnieżyca już drugi dzień :roll:.[/QUOTE] Dzięki:) U nas też padał śnieg..... A teraz Aiko-łysol;) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/RotationofObraz033.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Obraz035.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Obraz037.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Obraz038.jpg[/IMG]
  12. A to kilka zdjęć z wystawy, które zrobiła Asiaczek:):) Slash [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/RotationofObraz028.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Obraz029.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Obraz030.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/Obraz031.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/RotationofObraz032.jpg[/IMG]
  13. Ile Oskar ma lat? Ja zrobiłabym mu badanie krwi.
  14. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH MAMUŚ!!!!! Mudiki urocze:):)
  15. Cześć maleńtasy:):)
  16. [quote name='Tekla64']relacja cudna , cudne kociska , wsie bym chciala miec ale na zewnatrz hihihi a to sie nie da wiec mam te co mam i tyz dobrze gratulacjie ! mimo malego niesmaku jaki masz sama wiesz jak to czasem jest z tym sedziowaniem[/QUOTE] Kociaste fajne, wieelkie:) Dzięki. To już nie jest niesmak, nawet nie wiem jak to określić. Po ponad dwudziestu latach wystawiania psów, nie powinno mnie już chyba nic dziwić, ale.....
  17. A teraz będę się chwalić:eviltong::evil_lol: W ubiegłą sobotę na wystawie w Nowym Dworze debiutował Slash - Zw. Młodzieży (rozpoczął Młodzieżowy Championat) Nie dostał najlepszego juniora ponieważ sędzia stwierdził, że jeszcze jest zbyt drobny:crazyeye: (nie wiem w porównaniu z jakim psem wyszła taka ocena....), na marginesie dodam, że Slash ma 10 mcy, waży 25 kg. bez paru dkg. i ma 55 cm. wzrostu..... Pozostawiam to bez komentarza, miałam dobre zdane na temat sędziego, ale widzę, że teraz ocenia się wg. innego klucza.....(tylko po co mówić takie pierdymanse?!) Aiko, łysol dosk. II lokata.
  18. [quote name='Kaaasia']Ale foteczek od rana :multi:[/QUOTE] Miło mi, ze zdjęcia się podobają:)
  19. Cześć Oskar:):)
  20. A może serdele, a nie kluchy;)
  21. Do zakochania:loveu:
  22. :) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03489.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03490.jpg[/IMG] I to koniec.
  23. :lol::lol::lol::lol: [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03484.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03485.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03486.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03487.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03488.jpg[/IMG]
  24. :lol::lol::lol: Landysh (dziadek Tygrysa) [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03480.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03481.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03482.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03483.jpg[/IMG] [IMG]http://i1160.photobucket.com/albums/q492/Kulkowska/ResizeofDSC03484.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...