-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='Asiaczek'][B]Maks&Spark[/B] - no, proszę, jakie Mądrale! Od razu, z góry wiedzą, że będzie OK! Ciekawe, że JA tego nigdy nie wiem...:shake::lol: Pzdr.[/quote] bo Ty dalej nie wierzysz, że ja czarownica jestem:eviltong::evil_lol: A.
-
No, superowe foty:multi: totalne zespolenie z naturą;) [url=http://img242.imageshack.us/my.php?image=dsc04901.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dsc04901.jpg[/url] znam takie widoki:evil_lol: [url=http://img15.imageshack.us/my.php?image=dsc04937e.jpg]ImageShack - Image Hosting :: dsc04937e.jpg[/url] A.
-
[quote name='cropka'] Zdjęcia których nie widać można wyświetlić klikając PPM(prawym rzyciskiem myszy) na krzyżyk brakującego zdjęcia i klikając "pokaż obraz" :p. Także nic straconego :multi:. Następnym razem użyję innego hostingu, może Dogo nie lubi się z Google ;).[/quote] Ja to wiem, ale i tak nie ma obrazu.... A.
-
[quote name='deer_1987']Eh.. i czemu oddalas Mamie? :-(:-([/quote] o Ty Kobieto, chyba focha strzelę:razz: Mania idzie do Kościoła......grzeczne dziecko moje:loveu: A.
-
[quote name='deer_1987']Nie oddawaj!!!!!! :eviltong::eviltong:[/quote] Już przejęłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
-
[quote name='Asiaczek']Mania, a róbcie sobie z nimi, co chcecie:lol: A, i jeszcze jedno. Poznałam Basię Tulasową. I nie dziwię się, że tak "za Nią" jesteście. Super Kobitka.:loveu: Pzdr.[/quote] ...To zrobimy, zrobimy:evil_lol: Tak Basia jest fantastyczną osobą niezmiennie, a znamy się już ładnych parę lat:lol::lol::lol: A.
-
[quote name='graphi']... zadowoloNE? To mężczyznom wstęp wzbroniony? :lol: Jak widać, Cropka w każdych warunkach olśniewa, a cała reszta umie robić za godne Jej tło. :) Jak skończymy akcję "ogród", to wstawimy zapewne bardziej kameralno-ustawiane fotki z Psiaczkami. :)[/quote] prawie zadowolone......tylko kilka fotek się otwiera!!!!!!!! A.
-
[quote name='deer_1987']a teraz milo sie przywitac :D[/quote] dzień dobry !!!! dzisaj piękny słoneczny dzień się zapowiada... a ja wreszcie dorwałąm się do dogo...chociaż pewnie za chwilę Mama spowrotem przejmie laptopa :diabloti: m.
-
[quote name='Szybowiec'] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=royalblue]Ale co najważniejsze-w Łodzi było zgłoszonych 17 szpiców wilczych!!!!A gdzie Wy byliście!!!!!!!!:mad: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [B][SIZE=4][COLOR=purple]GRATULACJE !!!![/COLOR][/SIZE][/B] weekend obfity w zwycięstwa!!! :multi::multi::multi::multi: ...no wiem, ze nas nie było :placz: tak wyszło jakoś.... m.
-
[quote name='Asiaczek']Witamy i my, po wystawie, lekko odespani. Dzięki za obsługę prasową wystawy i w podziękowaniu informuję, że mam duuuużo fotek szpiców wilczych. Tym razem specjalnie uczuliłam Huberta i pstrykał prawie bez opamiętania... No i napstrykał 700 fotek. Nie, nie, nie, nie wszystkie to szpice wilcze...:evil_lol: Nie będę się bawiła we wstawianie wilczych, nagram CD i to juz będzie Twoje/Wasze zmartwienie, OK? Zemsta jest słodka...:evil_lol: Pzdr.[/quote] nie ma problemu...zawsze do usług ;) 700 fotek :crazyeye: to się facet postarał :eviltong: ...ok to czekamy na CD z fotkami... od razu zapytam czy mozemy je na szpicowe forum przerzucić m.
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
M&S replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
jak równiutko.....:p A. -
[quote name='zielona']Maśka dostała WO. i najlepsze szczenię w rasie. [/quote] Świetny debiut:multi::multi::multi: GRATULACJE!!!!!!!!! uściski dla małej piranii;):lol:
-
fajnie wygladają, a Zorka ma super minę:evil_lol: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/6319/dsc02536.jpg[/IMG] A.
-
[quote name='Elitesse']nieszczegolnie przepadam za jej sedziowaniem :roll: ale z drugiej strony slowackie CACe sa mi potrzebne, no nic pomyslimy[/quote] chyba że tak, to zupełnie inna sprawa:) nam też przyda się kilka.....:razz:
-
[quote name='deer_1987']Ale sie milo spalo nam po spacerze..[/quote] to fajnie, ja też tak lubię:p A.
-
[quote name='lolka75'] dla zainteresowanych znalazlam lepsze foto i lepsza dostepnosc lancuszkow do wystawiania psiakow. Aniu i tu dopisali ze nadaja sie dla psow o dlugiej siersci...czyli rozumiem ze nie wyrywaja;)[/quote] jak nie wyrywają to dobrze:p A.
-
[quote name='bonsai_88']Nie, to śpiący gad z mamusią :evil_lol:...[/quote] ...kochająca mamusia najdroższemu dziecięciu:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A.
-
[quote name='Iwa-R']Hej hej.... jutro wstawię kolejną porcję, świeżutkich jeszcze fotek z dzisiejszej wyprawy na wieś :cool3: Pozdrawiam Iwa[/quote] to fajnie, już sie nie mogę doczekać:razz: A.
-
super relacja, ciekawe, co będzie dalej.....:cool3: A.
-
[quote name='jamnicze']OJ i znowu sie obśmiałam czytając niektóre żarciki o kobietach :evil_lol: (hmmmm i niektóre nawet całkiem trafne :razz::diabloti:)[/quote] prawda, coś jest na rzeczy.....:cool3: A.
-
Coś Wam powiem..... [B][SIZE=3][COLOR=purple]Para Hodowlana I miejsce - ASIACZEK FCI:multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=purple]Dżez - BOB, BOG II :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=navy][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=navy][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=navy]jak zawsze serdeczne GRATULACJE!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=black]A.[/COLOR]
-
jakie śliczności:loveu::loveu::loveu:, okruszki A.
-
to facet jest i moim zdaniem powinien mieć męską obrożę:cool3: A.
-
[quote name='ktrebor']JaJa postanowiła uczcić Dzień Flagi a nie Pierwszego Maja :) Poród zaczął się o 5 skończył ok. 9 :) w Polsce pojawiły się 3 nowe hokkaido inu :) dwa psy i suczka - będą raczej rude - choć jeden z nich ma jakiś taki nietypowy kolor - może sezam? Szczęśliwa matka wzięła się od razu do pieczołowitej opieki - maluchy na razie zachowują się poprawnie. [/quote] Super wiadomość, nasze gratulacje:multi::multi::multi: Głaski dla mamuśki, prosimy o fotki :p A.
-
[quote name='bascymon']To znowu ja;). Maks i Spark niestety nie pamiętam nazwy taj hodowli;(. Ale poszukam... Zapomniałam najważniejszej rzeczy o moim piesku napisać a mianowicie uwielbia siedzieć na parapecie i oglądać ludzi przechadzających sie po drodze... Nie wiem czy to normalne u psów ale nie zabronię mu tego skoro to tak lubi:D[/quote] to ciekawy zwyczaj:lol:, mój pierwszy pies, rasowy kundelek, też lubił siadać na parapecie i obserwować widoki. Wilcze za duze są na takie ekscesy.... A.