Jump to content
Dogomania

M&S

Members
  • Posts

    28465
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by M&S

  1. [quote name='wilczek007']no...to napewno...mamy jeszcze jednego takiego biede...tamtemu tez by sie przydał...normalnie okrasc bank chyba bede musiała...:shake:[/quote] a jak to się załatwia i ile to kosztuje....
  2. [quote name='wilczek007']odwiedziłam,ale do boksu niestety nawet nie dało sie wejsc...szpiculek maszeruje miedzy budkami z tyłu,a te bardziej wredne nie bardzo chcą bym właziła do ich boksu...:shake: ..z resztą on i tak ucieka chyba sie ich boi. Bezsensowne to wszystko.[/quote] kurcze, nie jest dobrze, dom tymczasowy by mu sie przydał
  3. [quote name='Błyskotka']A do mnie potwierdzenie nie doszło :mad:. Mam nadzieję że potwierdzenie wpłaty im wystarczy.[/quote] nasze wysłane zostało 23.04. ale Mania i tak weźmie kopię przelewu. Spisz sobie numer katalogowe, to będzie łatwiej
  4. [quote name='amazonka']Wszystkim reprezentantom polski życzymy samych sukcesów ;) pozdrawiamy Agata i Tores[/quote] bardzo dziękujemy:lol:
  5. M&S

    Galeria eMosława!

    Hej, ten ostatni baaardzo elegancki jest:p A.
  6. Hej, hej witam się popołudniowo:p A.
  7. ...dobre:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i41.tinypic.com/n1b1j9.jpg[/IMG] A.
  8. [quote name='jamnicze']Kiedy ona na prawdę jest taka łagodna :loveu: no prawie, dorastać mi babsko zaczyna i dzisiaj ... [B]... już o 8.00 Saidi nie mogła w domu wytrzymać i kręci sie kręci aby juz wyjść. No dobra, to wzięłam ją te 10 min wcześniej (byłyśmy umówione z Goldim), założyłam kaganiec i puściłam przed domem. A tam na smyczy była też młoda sunia - mi z dużą domieszką haszczorka. Saidi oczywiście jak tylko ja zobaczyła to pędem do niej, a ta z zębami :angryy:. Moja w kagańcu, tamta na smyczy więc zanim dobiegłam pan sobie poradził, ale Saida nie odpuszczała :crazyeye:. Najeżona i bulgoczącą zabrałam, kawał drogi dalej ja puściłam, a ta menda w tył zwrot i dawaj do tamtej suni. Stanęła dobry krok od niej i się gapi, niestety tamta znowu sie rzuciła, no to Saidi na nią :mad:. Szybko wzięłam ją na smycz i koniec było swobody :obrazic:[/B][/quote] No pierwotniak jest, ale jest też pewna prawidłowość w zachowoaniu psów, gdy jeden jest bez, a drugi na smyczy, zwróc na to uwagę, ten na smyczy natychmiast pręzy się i "sztywnieje". Jest gotowy zaatakować, bo nie czuje się swobodnie, gdy drugi biega luzem. To są moje, nasze, obserwacje z natury. Co nie zmienia faktu, że futra sa ostre w stosunku do psów, ale to już taka ich uroda.... :p A.
  9. [quote name='jamnicze']Sprawdziłam, z panią Lorenc widzimy się już za 2 tygodnie w Bydgoszczy :p[/quote] myślę, że będzie ok. A.
  10. no jakie fajne:multi:....i berneńczyk, pasowałby kolorystycznie do Sajdi;) a scena z jednego polowania....super i kolejny raz się potwierdza naocznie, że masz piranię-baska:evil_lol: A.
  11. [quote name='bonsai_88']uff.. w końcu koniec.. Powinniście mieć zakaz pisaniu tylu postów w tak krótkim czasie :evil_lol:[/quote] ha, ha....i kto to mówi:evil_lol:, ja u Ciebie ledwo nadążam A.
  12. [quote name='groszek83']A będziesz mieć dodatkowe pokoje dla gości:diabloti:[/quote] ...tak z kozami:evil_lol: A.
  13. [quote name='deer_1987']Juz wole opieke nad dziecmi i psami niz sprzatanie gdzie i tak beda niezawodoleni i tak...[/quote] nie ma porównania, ja też bym wolała:cool3: A.
  14. [quote name='bonsai_88'][B]Maks[/B] no właśnie staram się o przyznanie mi dotacji na zakup terenu... Jak nie to i tak się przyda - jak już zakupimy teren to trzeba będzie wybudować budynki dla zwierzaków, pokupować zwierzaki itp... a jakieś 150 tysięcy z domu będzie... może więcej, tak więc na teren wystarczy. Teren będę koniecznie kupować z domkiem, a docelowo to tam nawet 2 mają być [jeden dla rodziców i jeden dla nas][/quote] Jasne! Świetne plany, mocno Ci kibicuję żeby się udało wszystko zrealizować!!!!! Ania
  15. [quote name='bonsai_88'][B]Maks[/B] no to pomyliłam ciebie z córką :lol:... - będziemy sprzedawać mieszkanie + staram się o dotację z unii [na młodego rolnika]... w najgorszym wypadku kredyt będą brać moi rodzice, nie ja :diabloti:.. [/quote] no pomyliłaś:evil_lol: a ta Posiadłość, którą zamierzasz kupić, to już z domem jest?, ale o ile się nie mylę, to dotację dostaniesz dopiero po zainwestowaniu własnych środków.... A.
  16. [quote name='bonsai_88']Jak to :crazyeye:... Mi się wydawało, że ty młodsza ode mnie jesteś :oops:... W każdym razie jak na studiach rozmawialiśmy o dojarkach elektronicznych to stwierdziłam, że to MUSIAŁ wymyślić facet - kobieta wie jaki to ból i nawet zwierzęciu by czegoś takiego nie założyła :mad:[/quote] ....chyba nie jestem, moja Marysia jest na pierwszym roku studiów:evil_lol: tak, to napewno był facet:diabloti::mad: A.
  17. [quote name='Elitesse']o rany sedzina z polski :shake::shake: a juz chcialam tam jechac :placz::placz:[/quote] a co nie lubisz:razz:
  18. Hej, hej!!!!! miłego dnia:lol: A.
  19. [quote name='bonsai_88'] [B]Maks[/B] będę musiała się naumieć jak się doi :razz:... na szczęście miałam lekcje praktyczne - na samej sobie i na Birmie :megagrin:... a na poważnie obie miałyśmy zapalenie piersi - wtedy dobrze jest ściągnąć nadmiar mleka, ale trzeba uważać, żeby nie zwiększać niepotrzebnie laktacji... A... jak się robi masło to już w przybliżeniu wiem.... o serku mam dostać książkę za parę dni :cool3:[/quote] ....znam tem ból, ja też praktykowałam:evil_lol: A.
  20. a w jaki sposóe organizuje się DT? nie jestem specjalnie zorientowana w tym temacie:oops:
  21. [quote name='deer_1987']Teoretycznie tak, praktycznie mam ogloszenie np. o zajmowaniu sie dziecmi i psami przez wakacje. to chociaz stale bedzie a nie ze moze zadzowni szefowa a moze nie.. a rachunki i tak trzeba placic..[/quote] ....te rachunki:shake: A Ty sama wiesz co jest dla Ciebie najlepsze. A.
  22. [quote name='deer_1987']Wiesz ja nie moge cale zycie byc pod czyims telefonem. ja tez mam moje zycie chce sobie je ulozyc nie tylko czasowo ale i pienieznie.. nie moge tylko siedziec i myslec a moze dzis zadzwoni i bede miec troche kasy a moze nie...[/quote] Tak to jest jasne, ale ''....na bezrybiu i rak ryba" takie stare przysłowie trzymam kciuki za znalezienie nowej pracy! A.
  23. Halo, jest tam kto....;) [IMG]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/12-85.jpg[/IMG] fajna fota:lol: A.
  24. [quote name='deer_1987']Ale to juz ostatni dzien z praca dzis... Na razie uciekam bo musze jeszcze zrobic troche matematyki zanim do szkoly pojde..[/quote] Hej! ...może Twoja szefowa bedzie do Ciebie dzwoniła? Ok. idź się pouczyć:p A.
  25. [quote name='jamnicze']Ależ rozkwitły, a dopiero co pączki pokazywałyście :) [URL]http://img216.imageshack.us/img216/5678/1002721.jpg[/URL] A futrzasty taki uśmiechnięty :loveu: Jestem ciekawa jakie wrażenia będziecie miały po tej sędzinie, bo nas też ma oceniać, tylko juz nie pamiętam gdzie, chyba w Sopocie.[/quote] tak, Maks ma bardzo bogatą mimikę "twarzy":cool3: Ja też jestem ciekawa Pani Sędziny...zobaczymy, jakie wrażenia będzie miała Marysia i oczywiście podzielimy się nimi:p A.
×
×
  • Create New...