-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
to jest genialne [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7600.jpg[/URL] gdzie takie fajne rzeczy robią (jesli mozna wiedzieć):p A.
-
[quote name='Asiaczek']Tulasy szykuja się do ślubu! A "to" wymaga czasu... No, chyba, że myślisz o Basi, to ja nie wiem, jakie ma teraz obowiązki...:lol: Pzdr.[/quote] Tylko Jeden Tulas będzie "ślubować":evil_lol: A jak znam Basię to jest stoikiem;) A.
-
[quote name='Ania!']Całuski dla mini kaukazów i foxterrierów. ;) Są cudne :loveu:[/quote] Będziemy całować, całować, całować......:cool3: A.
-
[quote name='gosiaja']jakaś kawa by się przydała bo siedzę w pracy i głowa na biurko mi opada[/quote] oj, to Ty jeszcze w pracy....współczuję a to dla Ciebie (ze śmietanką;)) [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl2.glitter-graphics.net/pub/544/544072g5obtyyvgi.gif[/img][/url] A.
-
[quote name='Asiaczek']No i jak z ta wizytą? A ja mam w domu foxterriery!:evil_lol: Gładkowłose! pzdr.[/quote] ..no jasne szczególnie wybitne podobieństwo z "twarzy":evil_lol: A.
-
bardzo Ci współczuję....ból zębów i po zębach to nie jest przyjemne to jest genialne [URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/38-36.jpg[/URL] A.
-
[quote name='Maks i Spark']...a jakiej rasie? A.[/quote] ups:oops: już wiem o jaką rasę idzie, nie zauważyłam A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ja jeszcze nadałam temat do osób "niezrzeszonych"....może zdeklarują sie finansowo i mają rozglądać się za ew. stałym domem dla szpikulca:) (pozytywnie szpico-zakręconych;)) -
[quote name='panienkabubu']slicznie dziękuję :loveu:[/quote] bardzo proszę:p:p:p
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jaaga']Sugerowałam ogłoszenie w "Jarmarku", bo najczęściej dzwonią ludzie z okolic Jastrzębia, Pszczyny. Wielu z nich ma domy i szuka średnich psów, które mogą przebywać też w ogrodzie. Mój Wolf jest czwartym mieszancem szpica, którego mam w życiu i wszystkie były bardzo wierne domownikom, a nieufne wobec obcych. Myślę, że to ich cecha charakterystyczna i tego można się spodziewać po tym psie również. Można przecież szukać domu z ogrodem, bez dzieci, bez innych zwierząt. Ostatnio dzwoniło kilka takich osób. Ogłoszenie nic nie kosztuje, a może zgłosić sie ktoś fajny.[/quote] Jest to bardzo dobry pomysł i wszystko się zgadza...nieufność do obcych, miłość totalna do swoich i czujność Tylko trzeba dać mu czas na dojście do normalnego stanu i dobrać odpowiedniego przeszłego właściciela, bo nie jest to pies dla wszystkich....szczególnie dominujący osobnik -
[quote name='panienkabubu']Dziękuję Asiaczku. Bernardyny mogą być też jako St. Bernardshund albo St. Bernard[/quote] Sędzia PHYLLIS PODUSCHKA-AIGNER (A) [B]psy-pośrednia[/B] KIMBO VOM FUGERHOF [B]psy-otwarta[/B] GALIANO VAN'T HOF TER QUINNI [B]suki-pośrednia[/B] BARONESSE VOM POSTLINGBERG [B]suki-otwarta[/B] IVI VOM FUGERHOF i to tyle...
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']To wcale nie bylo do Was, kochane. Tak sobie przekleilam z watku Rokitka.Jestem skolowana totalnie. Dzwonie po hotelikach. Ceny dobijaja.Rozmawiam z ludzmi. Pani Ania ma wielgachne serducho dla psow, ale sasiedzi ja chca wykonczyc. I co bedzie jak wygraja? Juz oczami wyobrazni widze dwa chlopaki ladujace u mnie. Bo w koncu moi beda. A ja z nimi / i z moim Dropsikiem/ szukamy DT.:razz: Kto nas przygarnie?[/quote] Spoko, ja tego tak nie odebralam, podziwiam Was zwyczajnie!!!!!!!!! -
[quote name='Agasia']Gdyby przewidziec, ze powrot pojdzie nam tak sprawnie (za sprawa niezniszczalnego kierowcy :razz:) to owszem moglismy... ale ciiiii :evil_lol:[/quote] ...ale po tych jeszcze kilku godzinach, mogłoby już tak sprawnie nie pójść....kierowca mógłby się troszkę "zniszczć";):evil_lol:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']A moja z obroży wyskakuje w 5 minut...:razz:[/quote] ...może za luźno jest;), albo genialna jest.. Spark natomiast zdejmuje kaganiec na "raz, dwa, trzy":diabloti: A. -
[quote name='aina155']No to wy macie psy rasowe. Ja mam kundla, no ale fakt, ze ludzi nie sposob przekonac, ze ja wiem co mam w domu. Otoz ja mam psa rasowego- jamnika.[/quote] ...no Ty też wiesz, co masz w domu:evil_lol: A.
-
[quote name='Darianna']Dobrze, że chociaż mili ludzie Cię uświadamiają, co w domu trzymasz :diabloti: ;)[/quote] jasne, przynajmniej jestem oświecona;) A.
-
[quote name='jenis']Prosze mocno trzymac bo mamy konkurenta .;):lol:[/quote] ...a jakiej rasie? A.
-
[quote name='gosiaja']ja mu nic nie dawałam :roll: tylko serca wcinał może w nich coś było[/quote] ...skoro tak mówisz, to może faktycznie w sercach;):evil_lol: A.
-
...a moich szpicach mówią, że to albo miniatury kaukazów, albo długowłose huski i nie pomagaja wyjasnienia, że to szpic wilczy....zwyczajnie nie wiem, co mam od lat w domu:evil_lol: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Monika! nikt tu niczego nie krytykuje.;) Wyrażamy opinie i tyle. Mam szelki skórzane dla szpica. Mogę je zostawić jutro u p.Halinki w Katowicach /rehabilitantki/, ale gdyby były problemy z ich odbiorem to prosba do osób transportujących szpikulca żeby piesiu jechał w szelkach. Choćby pożyczonych.... Szpice maja maleńki łepek i ogromny,futrzany kołnierz... Obroża sie nie utrzyma... Jeszcze nam tylko brakuje by przy wsiadaniu do auta czy przy postoju na siusiu, chłopak ...nawiał!:shake: A....teraz doczytałam że Kochana nasza Ihabe jedzie. No to z szelkami nie bedzie klopotu.![/quote] obroża, czy szelki...to bez znaczenia, moje chodzą w obroży tylko i nie ma problemu, a w obroży masz nad psem większą kontrolę... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']Uprzedzajac krytyke tego co postanowilysmy - tlumacze co nastepuje : Rokitek i szpic Misiek jada do p. Ani. Podjelysmy decyzje po zasiegnieciu opinii dogociotek, ktore znamy i cenimy. Psy nalezy zabrac ze schroniska jak najszybciej z pewnych wzgledow. A tylko p. Ania zgodzila sie je przyjac, nie baczac, ze jeszcze nie mamy pelnej kwoty na obydwa. Oczywiscie nie jest to wyjscie ostateczne. Nie ujmujac niczego p. Ani, bedziemy szukac innego rozwiazania.Szukamy innego DT lub hoteliku, patrzac realnie na co nas stac. Sa hoteliki, gdzie jest wolne miejsce za 750zl od psa.Niestety, w Totka nie wygralam. Szukamy intensywnie. Jestesmy otwarte na porady i pomoc. Jednoczesnie prosze te krytykujace Ciotki, aby swoja niespozyta energie zuzyly na pomoc w szukaniu. Transport zalatwiony jest na sobote dzieki nieocenionej Ihabe. Dziekuje tym Cioteczkom, ktore juz zaangazowaly sie w pomoc. Oczywiscie, jesli do soboty znajdzie sie cos lepszego, to zmienimy cel podrozy.[/quote] ..ja na ten temat wypowiadać się nie będę, bo nie mam o tym pojęcia:oops:, nie znam osobiście hotelików ani osób je prowadzących, a szkoda... i poza zwykłym słowem "dziękuję" i podziwem dla Was nic więcej nie mogę zrobić:shake::oops: (oczywiście deklaracja finansowa jest aktualna) -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa'][URL="http://nasza-szkapa.idl.pl/index2.php?strona=kontakt"]Nasza Szkapa[/URL] Oby tylko to nie był ten hotelik !:shake::shake::shake::shake::shake::shake: /Też pod Krakowem!/[/quote] ...a co z nim jest nie tak? -
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry i wzajemnie :). Trochę słonka by się przydało :placz:.[/quote] Tak, u nas wilgotno, szaro i tak jakoś okrutnie leniwie.... A.
-
..i jeszcze takie [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1897/1897143f8xmv2c17k.gif[/img][/url] A.
-
Trzymam mooooocno, żeby się udało:) A.