-
Posts
28465 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by M&S
-
[quote name='tulasy']Aniu dziękuję w imieniu Agaty i Jankesa za wrzucenie informacji o wystawie i wynikach no i za zdjęcie Kurdupla. Podobał sie p Augustyniak i nawet udzieliła nam kilku rad odnośnie wyczesywania . siedzę teraz na działce i nie mam tam dostępu do "świata" Basia[/quote] Basiu, zrobiłam to z wielką przyjemnością:loveu: to fajnie, dobrych rad nigdy za wiele;) tak się domyslałam, że jesteś na włościach....wiem gdzie dzwonić:evil_lol: A.
-
.....tak mi się marzy [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/2048/2048476w986v2nc3s.gif[/img][/url] A.
-
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1999/1999943t6v5wguin2.gif[/img][/url] przyszłam do Was:p A.
-
Dzień dobry [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl9.glitter-graphics.net/pub/1458/1458669myrrqg59c2.gif[/img][/url] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington']Nie, nie, to jest watek Miska !!! I tak juz troche odbieglam od tematu :oops: [SIZE=1]Jak chcesz napisze Ci mailem o nim - dluga historia, ale arcyciekawa :lol:. Poza tym prosilam Cie o adres mailowy w zwiazku z NS.[/SIZE] [/quote] ....już piszę pw.....zaczytałam się w tych wątkach:shake: zgroza a o swoim napisz choćby u mnie:p i jakieś foty..proszę -
[quote name='Błyskotka']Dzień Dobry :).[/quote] Witam [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/1043/1043958zeigmvzsau.gif[/img][/url] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington'] O takim myslalas ? [IMG]http://i44.tinypic.com/29gkd8w.jpg[/IMG] (to moj :loveu:)[/quote] świetny jest, ale to mały biały, prawda? Masz takiego fajnego szpicula i się nie chwalisz pisz szybko wszystko o nim.....!!!!!! dzięki za info, powoli rozjaśnia mi się w głowie:) -
Dzień dobry u nas słońce i ciepło:lol: A.
-
Witam się słonecznie w samo południe [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/775/775738lv6tv75mtm.gif[/img][/url] A.
-
Cześć, no nareszcze wiem jak wygląda JUMA [url=http://img32.imageshack.us/my.php?image=d5a2be408383.jpg]ImageShack - Image Hosting :: d5a2be408383.jpg[/url] ładny skubaniec :cool3: A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika55']A o szpicach wiem niewiele.:oops: Zawsze jakos kojarzyly mi sie z bialymi, puszystymi kulami. Rzadko chyba sie je widuje.[/quote] Nic nie szkodzi, nie można znać się na wszystkich psach, ale zawsze możesz to nadrobić;) Bardzo dobre skojarzenia, bo kiedyś jeszcz w latach 50-tych i 60-tych w Polsce był liczna populacje dużych białych szpiców, ale to czas przeszły. Obecnie nie ma ani jednego dużego Białego, dużego czarnego. Są wilcze, największe ze szpiców, małe szpice, volpino italiano (włoskie) i najwięcej jest pomeranianów. Szpice nie są łatwą rasą, indywidualiści, maja swoje zdanie trzeba mieć mocną rękę i być stanowczym. Ale ja moich futer nie zamieniłabym na inne. A ten szpic, który jest w schronie bardzo przypomina mojego Maksa (obecnie prawie 14 latka) i tym bardziej nie mogę zrozumieć co tak fantastyczne zwierzę robi w takim miejscu:shake: i jak musi mu być tam źle..... zapraszam go galerii (rasy V gr . szpic wilczy:p) -
[url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1491/1491400oayqhq5lmg.jpg[/img][/url] dobrej nocy...... A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='wellington'][IMG]http://i41.tinypic.com/kbytf9.jpg[/IMG] O tego chodzi ?[/quote] tak, to chyba jest Norbi.... -
Kolorowych snów i spokojnej nocy [url=http://www.glitter-graphics.com][img]http://dl10.glitter-graphics.net/pub/1747/1747320jvyp4due3d.png[/img][/url] A.
-
[quote name='bonsai_88'] Bianeczka jest już w nowym domu, w cudownej rodzince :multi:. Ledwie przyszłam to mi na wszelki wypadek zabrali książeczkę zdrowia :evil_lol:[/quote] To świetna wiadomość:multi::multi::multi:...wiedzieli, co zrobić, żebyś im nie uciekła :evil_lol: A.
-
BUNDUSTAR jest fajny, wygląda jakby założył fraczek;) [url=http://img220.imageshack.us/my.php?image=resizeofmiotb2016.jpg]ImageShack - Image Hosting :: resizeofmiotb2016.jpg[/url] A.
-
[quote name='deer_1987']a ja wlasnie wrocilam z pracy..[/quote] oj, to późno... A.
-
[quote name='Asiaczek']Dobrze Ci! Ja do 16.15.:lol: Pzdr.[/quote] ...to zupełnie tak samo jak ja, cóż za zbieg okoliczności:evil_lol: A.
-
[quote name='gosiaja']na allegro można sobie zamówić [URL="http://www.allegro.pl/item629874075_pies_kot_w_samochodzie_identyfikator_samochodowy.html"]PIES KOT W SAMOCHODZIE - IDENTYFIKATOR SAMOCHODOWY (629874075) - Aukcje internetowe Allegro [/URL] na przykład[URL="http://www.allegro.pl/item629874075_pies_kot_w_samochodzie_identyfikator_samochodowy.html"] [/URL][/quote] Dzięki, zajrzę;) ale mglście...fajnie [URL]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/IMG_7609a.jpg[/URL] A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']ja to bym Ciebie Togaa dniami i nocami czytać i słuchać mogła :loveu::loveu::loveu: a masz może gdzieś zdjęcie tego pięknego szpica?[/quote] Gdzieś, kiedyś widziałam fotkę Norbiego, ale ja nie mam (moje nie są z nim spokrewnione) -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']I ja 20 zet. A Tulaski? Basia napewno sie dołozy...[/quote] z Basią o tym rozmawiałam, ale jeszcze bez konkretnej kwoty -
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']A gdzie Iwa?? :-o:-o:-o Chyba czas zacząć poszukiwania. Iwa zniknęła ???:placz: Wystawiają się??? Bo nas chyba wystawili ..... :evil_lol: Czuję się osierocona:placz:[/quote] pewnie zarobiona jest, ale myslę, że szybko wróci:p A.
-
[quote name='Mania&Dolly&MuSan']Jak się zgodzicie to mogę Wam wkleić fotki BUDOWY:razz:. Nasz pensjonat POD PSEM rośnie :lol:. Już nawet to coś - nasz dom w przebudowie- zaczyna nabierać kształtów :roll:. Nowością jest to, że do naszej psiej budy ( mieszkamy z 3psami ) wprowadzili się dzicy lokatorzy, uwili sobie gniazdko a teraz wychowują 4 ptaszęta. Czyli od pewnego czasu nasza psia buda w przebudowie stała się DOMKIEM LĘGOWYM :lol:[/quote] Ja jestem za, dużo fotek poproszę:p A.
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
M&S replied to monika55's topic in Już w nowym domu
to teraz trochę konkretów. Ze szpicowego forum zadeklarowały się następujące osoby: [B]PUSIA[/B] - jednorazowa wpłata 50 PLN [B]Margherita[/B] - 20 PLN miesięcznie (jak będzie mogła więcej to dołoży) [B]Ja[/B] jak wyżej pisałam - 30PLN (ale myslę nad wyższą kwotą) mam zgodę na podanie tych info. nr r-ku przekazałam -
Odejście przyjaciela boli, przykro mi:-( A.