Jump to content
Dogomania

Diegula

Members
  • Posts

    2063
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Diegula

  1. Beatus a gdzie fotki:mad:
  2. Zmysl a masz gdzie ją zabrać?
  3. No właśnie drugi :( Do kiedy ma domek?
  4. Pewnie zaraz będzie dużo chętnych-to łakomy kąsek dla dla pseudo hodowców:shake: radzę właścicielom poprosić jakiegoś doświadczonego dogomaniaka w znalezieniu i sprawdzeniu potencjalnych chętnych i wybranie najlepszego domku.
  5. No to kiedy Vivunia jedzie do Pidzej?
  6. Beatus jest szansa na jakieś nowe fotki Pokerka?
  7. [quote name='Olena84']Na jakich labradorach info?:oops: [URL]http://labradory.info/viewtopic.php?t=9041[/URL]
  8. I na jakie konto można wpłacać pieniążki
  9. I co tam u Rokiego? Gdzie te obiecane fotki:razz:?
  10. Na Labradorach info jest prośba o informację jakie są koszty leczenia Azora i nr konta lecznicy na który można zrobić przelew...
  11. [url]http://labradory.info/viewtopic.php?t=9041[/url]
  12. Bella na labkowym forum: [url]http://labradory.info/viewtopic.php?p=353371#353371[/url]
  13. Mogę ja dać na labradory info jak jeszcze tam nie jest:cool3:
  14. Do kiedy Alterek może zostać w obecnym DT? Czy DT płatny wchodziłby w grę?
  15. Pidzej właśnie do mnie dzwoniła(niestety nie ma netu) i prosiła powtórzyć że jednak pani sie zgodziła:multi:i sunia przynajmniej tydzień może u niej zamieszkać. Pidzej prosi o kontakt telefoniczny!
×
×
  • Create New...