Pewnie zaraz będzie dużo chętnych-to łakomy kąsek dla dla pseudo hodowców:shake: radzę właścicielom poprosić jakiegoś doświadczonego dogomaniaka w znalezieniu i sprawdzeniu potencjalnych chętnych i wybranie najlepszego domku.
Pidzej właśnie do mnie dzwoniła(niestety nie ma netu) i prosiła powtórzyć że jednak pani sie zgodziła:multi:i sunia przynajmniej tydzień może u niej zamieszkać.
Pidzej prosi o kontakt telefoniczny!