Diegula
Members-
Posts
2063 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Diegula
-
Wyrzucona z domu SZCZECIŃSKA ULICZKA ma Wspaniały DOMECZEK!!!!
Diegula replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
Ok jutro zrobię jej allegro. -
Wyrzucona z domu SZCZECIŃSKA ULICZKA ma Wspaniały DOMECZEK!!!!
Diegula replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
Piękna:loveu: Ma allegro? -
Moj pies szuka nowego domu (Warszawa, fotki 2 strona) Bruno ma dom
Diegula replied to marta925's topic in Już w nowym domu
A gdzie mieszkasz? Może któryś z dogomaniaków mieszka blisko ciebie i pomorze w wyprowadzaniu twojego przyjaciela. -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
No ja też bardzo się bardzo cieszę :multi::multi::multi: -
Chester- prześliczny OWCZAREK NIEMIECKI- został zaadoptowany .
Diegula replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wznowiłam aukcję Chesterka: [B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=433260295[/URL][/B] -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Odpisałam na tego meila( co tu zamieściłam) i dostałam taką odpowiedź: [FONT=Arial]Witam, sprawą białaska zajęła sie moja siostra z gdańska, jest z tą panią w kontakcie. tym czasem wstrzymamy sie od kolejnych kroków w związku z innym kotkiem. Nie wiem co mi sie stało ze urzekł mnie bardzo Białasek. Jeśli chodzi o kocięta to nie bardzo, poniewasz chcieliśmy dac szanse kotkowi starszemu na normalny domek. Zajżałam też do schroniska w iłałwie, jest troche starszych kotów, nawet kotka caluśka biała :) bardzo boi się ludzi ale moze własnie czeka na nas :)[/FONT] [FONT=Arial]Czekam na wieści od siostry po weekendzie :)[/FONT] [FONT=Arial]Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za odpowiedź :)[/FONT] -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Ja dostałam takiego meila jeszcze z 1.09.:eviltong: Treść wiadomości: witam, mam na imie monika i mieszkam razem z moim chłopakiem marcinem w Iłwie. mamy po 28 lat. Zdecydowaliśmy si na adopcję kotka Białaska, o ile to możliwe. mieszkamy na pietrze domku jednorodzinnego, mamy ogródek, kochamy zwierzęta. mieliśmy kotkę Zuzę 2 lata, jednak była troche dzika wypuszczalismy ją na dwór i któregoś dnia poprostu odeszła, nie wrociła. szukaliśmy jej nawet w schronisku w Iławie. mineły 2 lata od jej odejścia, bardzo chcę zaopiekować się Bialaskiem o ile to mozliwe. z odbiorem nie powinno być problemu, ponieważ moja siostra mieszka w gdańsku i odebralaby ewentualnie kotka, a w weekend samochodem by mi przywiozla. Z góry dziękuje za zainteresowanie sie moim listem i czekam z niecierpliwością na odpowiedź. Monika. moj adres e-mail [email][email protected][/email] Co mam odpisać? A może dziewczyny któregoś z tych kociaków zaproponować;)? -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie kilka dni, a tu takie dobre wieści:multi:. Tez oczywiście trzymam kciuki aby wszystko się udało;) -
Ale dobre wieści:multi::multi::multi: a jest szansa na fotki z nowego domku:razz:
-
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Do mnie też nikt nie pisał:shake: Kurde wejść ma już ponad 300 a odzewu zero. A czy ewentualnie transport byłby możliwy np do Wawy? -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
No u mnie cały czas pokazuje jedną nową wiadomość a nie mogę jej odczytać:roll: -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Telefony już zamieściłam na allegro;) -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Wow ponad 22o wejść:crazyeye::crazyeye::crazyeye: i nadal 3 obserwatorów na aukcji Białaska;) Kiarę wystawiałam chyba ze 3 razy na aukcji i miała wejść około 14o max i góra 2 obserwatorów( 3 jak już była w nowym domku:eviltong:) . Może zbliża się koniec wakacji i ludziska zaczynają się interesować zwierzakami Czy ktoś się już odzywał w sprawie Białaska? Przydałby się telefon np do p Marii! -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Błąd w tytule poprawiony:eviltong:. Dzisiaj na aukcji też mi się już pokazują 3 fotki Białaska i żadnego już nie ma Kiary. -
Młody biszkoptowy labrador- WRACA Z ADOPCJI- MAMY 2 DNI NA ZABRANIE GO!!
Diegula replied to paros's topic in Już w nowym domu
Dziewczyna kolegi się zgodziła :multi:w razie czego, ale tak jak wcześniej mówiłam tylko do końca września czyli do niedzieli:shake: bo potem mają koniec urlopu . Czy taki krótki tymczas was jakoś ratuje? I jak tam rozmowy w sprawie DS w Bydgoszczy? -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
[quote name='dog_master']WOW! dzieki! Zdjecia widze 3: 1 Kiary i 2 Bialego... Ja sie na Allegro w ogole nie znam... Dzieki wielkie! Uprzedze p. Marie, ze kot ma Allegro :)[/quote] To ja już nie wiem bo mi ciągle wyświetlają się dwa zdjęcia Kiary i jedno Białaska . Oby tak jak Kiarze( bo tu właśnie ją zobaczyli nowi właściciele) przyniosło szczęście :) -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Allegro Białaska;) [B][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=421542807[/URL][/B] Hm.......tylko nie wiem dlaczego mimo skasowania zdjęć Kiary i wstawienia dwóch zdjęć Białaska na aukcji pojawia się wciąż zdjęcie Kiary i tylko jedno zdjęcie Białaska -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Wiesz co mi wyświetla się jakaś 1 nowa wiadomość ale jak wchodzę w wiadomości to tak jakby nic nie było i nie mogę odczytać:shake:. Ok to biorę sie za zmianę aukcji. Scha czy w razie czego możliwy byłby transport np. do Warszawy? -
Pamiętam że kiedyś na gronie dałam info o szczeniakach jamniczkach które miały iść do uśpienia i pewna miłośniczka jamników bardzo wtedy pomogła więc i moze teraz tam zamieszczę takie ogłoszenie;)
-
Młody biszkoptowy labrador- WRACA Z ADOPCJI- MAMY 2 DNI NA ZABRANIE GO!!
Diegula replied to paros's topic in Już w nowym domu
Pytałam się kolegi i on ma dzisiaj porozmawiać ze swoją dziewczyną i jeśli ona się zgodzi to mogą dać mu tymczas ale tylko do końca września. Czy ewentualnie te parę dni was ratuje? -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
A więc ponawiam prośbę o pomniejszenie fotek;). To jest ta aukcja : [URL]http://allegro.pl/item421542807_kiara_domowa_kotka_juz_prawie_rok_mieszka_na_ulic.html[/URL] i jest już 3 obserwatorów;) Historia trochę podobna tego Białaska do historii Kiary -
[JUZ W NOWYM DOMKU :)] Domowy mlody bialy kastrat
Diegula replied to dog_master's topic in Już w nowym domu
Maksymalny rozmiar zdjęcia to 200 kB wymóg allegro