-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Sabina02 replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pitty, masz moze jakies nowe fotki Bandusia? -
[quote name='Niewiasta_21']Rozmawiałam wczoraj z pewną panią którą historia Ice bardzo wzruszyłai zastanawia sie czy nie wziąść go do siebie,bo akurat zastanawiała sie nad wzieciem jakiegos psa ze schroniska. Co prawda pies miał byc bardzo malutki,ale....Ice ją urzekł. Moze cos z tego wyjdzie.[/quote] Trzymam kciuki!!!:happy1:
-
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzidziunia']slabo to widac moja 2 pocieche:P bo moje drogie na tym zdjeciu sa 2 psiaki:P moj kochany astek na ktoym mhm siedze a w raczce trzymam mojego malego yorka:P hehehe widzicie jakie psikusy:P[/quote] Ehhh, ja to jestem slepa....bo obydwa slabo widze... -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzidziunia']nio jak wszystko bedzie tak jak ma byc to Derbis wejdzie w nowy rok jak krolewicz:P tylko krolewny bedzie mu trzeba poszukac:P kurcze nawet nie widzicie jakiego mam slicznego sliniaka w avarku:P paskudy:P[/quote] Zdjecie takie malutkie... slabo widac:-( -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_Zabrze'][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5104/dscf0035sp7.jpg[/IMG][/quote] JEJKU! Jakie cudo!!!!!!! -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzidziunia']dziewczynki moje kochane cieszyc sie bedziemy we wtorek:-)) jak juz wszystko bedzie zalatwione i derbiatko bedzie w swoim łóżeczku:-)[/quote] Czekamy, czekamy ... byle do wtorku... :siara: -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
Sabina02 replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedzamy, odwiedzamy i wciaz czekamy na nowe wiesci! -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
Sabina02 replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='virginia']Pytałam sie w schronisku! Niestety nikt nic nie wie.:-( Chyba wszystko jest dobrze.[/quote] A ma ktos namiary do tego Pana ktory zabral Perelke? Moze bedzie mozna zadzwonic... -
17-letnia Perełka z Bydgoszczy wreszcie ma kochający dom :)
Sabina02 replied to kacha_wawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='virginia']Nic nie wiem nowego![/quote] Czy moglby ktos sprawdzic jak sie Perelka miewa??? -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzidziunia']Sabinko nie placz juz bo utoniemy:P a amfibii nie mamy:P a jak utoniemy to kto bedzie bidulkom pomagal?:P[/quote] No dooobra, to se chociaz zatancze z radosci! :cunao: -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dzidziunia']yyy no tak Nowy Rok:P zupelnie o tym zapomnialam :-) w takim razie wtoreczek i wyciaganie derbiska:)[/quote] :placz: :placz: :placz: --------- Lzy szczescia! -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Nikt do Derbisia nie zglada?:-( -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Sliczna jest ta sunia! Przygarnelabym ja gdyby nie dwie przeszkody - moj maz i trasport do USA...:shake: -
Kiedys sie dziwilam ze Emir bywa taka zla na ludzi, ale teraz rozumiem Ja na 100%! Wlasnie sie dowiedzialam ze kilka lat temu mojej babci sasiad zatlukl lopata sunie innego sasiada (tamten oddal ja za flaszke wodki zeby ten sie jej pozbyl). Sunia skomlala z bolu!!! Nikt nic nie zrobil!!!!!! Sasiedzi patrzyli i moze cos pokrzykiwali ale nic ponadto nie zrobili!!!!!!!!!!! Moja 82 letnia babcia to widziala przez okno, ale bala sie interweniowac, bo to nieobliczalny facet (kiedys on oplul moja babcie w twarz)! Ja sie dopero teraz dowiedzialam o tym wszystkim, bo mieszkam za granica, a to bylo w Polsce. To jest skandal co sie dzieje na tym swiecie! Szalg mnie trafa!!!!!!!:angryy: :angryy: :angryy: Emi miala duzo szczescia ze zostala zabrana od swojego oprawcy i trafila na tak cudowna kobiete -Emir (Emir dzieki Tobie nie znienawidzilam jeszcze ludzi do konca). Niestety tamta sunia nie miala tyle szczescia i odeszla w agoni :-( :-( :-(
-
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Jak on musi tesknic za swoim "panem"! :shake: Nie rozumiem, co Ci ludzie maja w tych glowach??? Jak mozna napisac swojemu najlepszemu przyjacielowi "Juz Cie nie potrzebuje"?? Szok!!!