-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Przedluzylam Derbisiowi Allegro...Po dwoch dniach juz ma obserwatora. Tym razem dopisalam ze jak ktos nie ma zamiaru adoptowac, to zeby nie obserwowal, wiec mam nadzieje teraz obserwowac beda tylko powazni ludzie... -
Oto komentarz, ktory nowa Pani Rafika wyslala na moj Allegrowy e-mail dla Izy. Cytuje: "Komentarz dotyczy transakcji: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164225423"][COLOR=#800080]POKOCHAJ BEZDOMNEGO RAFIKA...[/COLOR][/URL] Komentarz wystawił: [B][URL="http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=5994910"][COLOR=#800080]EwaAnnaK[/COLOR][/URL][/B] Rodzaj komentarza: [B]Pozytywny[/B] Treść komentarza: [B]"[I]Dziękuję za niesamowite zaangażowanie w znalezieniu dobrego domu dla Rafika. Myslałam, że już nie ma takich ludzi, ale na szczęście się myliłam. Pani Izo bardzo dziękuję.[/I]"[/B]
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Przeciez ta kobieta ewidentie kombinuje jak tamta poprzednia!!! Przerazil ja dystans? A ona co, na ksiezycu mieszka??? Jak sie transport znajdzie, to wymysli cos innego! Nic, tylko glupie wymowki! Dla chcacego nie ma nic trudnego...Ja nie wierze juz tej kobiecie....:shake: -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_Zabrze']oj nie dobrze.... :shake: Czy w ogłoszeniach Speranzy pisze, że przebywa w Zabrzu? Panią przeraziła odległość, teraz już nie wiem co będzie :-([/quote] A ona nie jest w Zabrzu???? -
[quote name='deszczowa']no i Rafik już w nowym domku jest - Pańcia się go nachwalić nie może: jest delikatny, milutki i kochany:multi::multi::multi: I może Pańcia sama tu coś o Rafiku napisze....:loveu: Iza prosiła aby podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc Rafikowi (nowa Pańcia gdzieś aukcję na allegro zakończyła o Rafiku, zeby już się ogłoszenie o nim nie pętało):evil_lol:[/quote] Rafik ma domek!!!!!!!!!!!!!!!! Huraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!! :multi: :multi: :multi:
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marka']Sabinko - ja już ponad dwa lata wyadoptowuję psy i wyczuwam, kiedy ludziom naprawdę zależy - gdyby w tym przypadku tak było, to oczywiście że dałoby się coś zorganizować - ale na siłę nie można nikogo uszczęśliwiać żywym stworzeniem, wiesz przecież...[/quote] Oczywiscie masz racje! Ja poprostu myslalam ze ludzie byli zdecydowani na Kosmusia i problem tkwil jedynie w niemoznosci dojechania przez nich do Warszawy...ale jesli krecili nosem, to nie ma co sobie nimi glowy zawracac... -
Ludzie sa popier....!!!!! Czy nie zdaja sobie sprawy ze biorac psa ze schroniska musza uzbroic sie w cierpliwosc???? Po pierwsze, takie psy sa czesto po przejsciach. Po drugie, nawet jak nie sa, to musza sie oswoic z nowa sytuacja!!!! Przez takich wlasnie ludzi schroniska wogole istnieja!!!! Wezma psa i mysla ze to bezproblemowa zabawka, ktora bedzie lezec w kacie i czekac az sie ja wezmie do zabawy na chwile!!!!!!!!!!!:angryy: :angryy: :angryy:
-
Oh! On jest piekny! Napewno ktos go pokocha!
-
[quote name='szelk@']Mi się marzy sheltie, jamniorek lub afgan (taaak, wiem - lekkie zróznicowanie :evil_lol: ). Ale znając życie i mnie, to i tak jestem "skazana" na kundelki, no chyba że byłaby jakaś rasowa bida w schronisku. Planowałam miec rodowodowego szetlanda, a zamiast tego mam dwa kundelki. :diabloti: Tak jakoś wyszło...:cool1:[/quote] Jak to "skazana"??? A w czym one sa gorsze??? Bedzie Cie kochal tak samo a moze bardziej...
-
Ja w tej chwili mam dwie piekne sunie rasy Biszon Hawanski, ale gdy juz moje sunie kiedys odejda za TM (choc mam nadzieje ze nie predko) to moj nastepny piesek bedzie KUNDELEK!!! (Chociaz jestem uzalezniona od Hawanczykow i pewnie obok Kundelka bede jeszcze miala Hawanczyka) Kocham moje sunie ponad wszystko i nie oddalabym je za nic w swiecie, ale wiem ze rasowy piesek ma duzo wieksze szanse na dom. Patrzac na watki w dziale "psy w potrzebie", przejzalam na oczy i stwierdzilam ze zbyt duzo cudownych pieskow cierpi w schroniskach. Nie moge patrzec jak okrutny los krzywdzi te schroniskowe biedy, podczas gdy psy rasowe (np. Yorki) sa stawiane na piedestale. To jest niesprawiedliwe!!! Kundelki sa rownie madre i piekne co psy rasowe. Wiem jedno: JUZ NIGDY WIECEJ NIE KUPIE WYLACZNIE PSA RASOWEGO KIERUJAC SIE SWOIM SNOBIZMEM, TYLKO TAKZE PRZYGARNE JAKAS BIDE ZE SCHRONU! Ktos wspominal na tym watku ze chce kupic dana rase psa zeby mniej wiecej wiedziec jakie bedzie ten pies mial cechy charakteru. Mam jedna odpowiedz na to: Zebys sie nie przeliczyl/la! Moje sunie [U]tej samej rasy[/U] to dwa kompletnie inne charaktery!!!!! Kompletnie!!! Pozdrawiam wszystkich wlascicieli Kundelkow i blagam- rozpieszczajcie je ile sie da!!! One [U]tez[/U] na to zasluguja!!!! A tak w tajemnicy mowiac, to troche zazdroszcze Wam Waszej zyciowej madrosci i dobroci. Pisze do wlascicieli Kundelkow - i tych ktorzy zabrali pieska ze schronu lub ulicy, ale rowniez tych, ktorzy maja pieska od szczeniaka i nie dopuscili zeby choc ten jeden podzielil los tych pokrzywdzonych. Ja bylam "płytko-myslaca" i egoistyczna. Kupujac rasowego psa, nie pomyslalam o tak waznej rzeczy...pomocy zywej istocie w potrzebie...Teraz rozpieszczalabym mojego kundelusia i chodzila cala dumna z tego ze dzieki mnie doznal milosci...Ale przeciez co sie odwlecze to nie uciecze...Kiedys bede miala tego mojego Kundelka (jeszcze nie jestem taka stara) i go bede rozpieszczac do granic wytrzymalosci!!!
-
Instrukcje wklejenia banerka w podpis...:loveu: Najpierw podswietl banerek (trzymaj nacisniety lewy guzik myszki i pociagnij po banerku) i skopiuj go naciskajac na niego prawym kliknieciem myszki. Potem pod "Witaj, (twoj nick)" nacisnij "Prywatne Wiadomosci". Jak Ci sie strona otworzy to po lewej stronie zobaczysz "Panel Kontrolny". Pod nim nacisnij opcje "Edytuj Podpis". W tej opcji wklej (skopiuj) banerek i na dole nacisnij "Zapisz podpis"...i włala!!!! (to po francusku...hihi) Jesli ktos ma problem z podswietleniem banerka, to zacznijcie ciagnac myszka z prawej strony, jeszcze na szarym polu zanim zacznie sie baner (pisze,bo sama mialam z tym klopot...:oops:) Napislam to krok po kroku, choc wiem ze wielu z Was zna juz wszystkie lub niektore te funkcje. Ale moze sa tutaj nowicjusze komputerowi, a chce zeby kazdy mial szanse pomoc banerkiem tym suniom...;-) Z gory dziekuje za Wasza pomoc! :loveu:
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Sabina02 replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Gamoniu, wybacz ten brak wpisow z mojej strony, ale uwierz ze mam Krecika w subskrypcji watkow i jak cos ktos napisze to zaraz tu zagladam. Caly czas mam nadzieje ze kiedys tu wejde i przeczytam ze Krecik znalazl cudowny dom. Czy Krecik nadal ma ogloszenia? Czy jest jakis odzew na te ogloszenia? -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niewiasta_21']Nie,ja sie nie poddam,ten pan mi jeszcze cos obiecał. jeszcze bede prubowac.[/quote] Chodzi o gazete? -
[quote name='Spanielka_Molly']Jezu ile fot Hawańczykow wynalazłas ;O spoko spoko ;)) wszytkie sa takie roznorodne i piekne !! namiastke juz widzialam na moim forum co mi napisalas... ale to bije o glowe ;)) duzo tego !! pozdro ;*[/quote] Duzo, duzo...chyba mozna obledu dostac...:evil_lol:
-
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Niewiasta_21']Cioteczki drogie,Święty Walenty jednak troche wczoraj nad Derbisiem czuwał!! I Derbiś załapał sie na Walentynki! O 23 miałam wczoraj telefon w sprawie Derbisia! Za dwa dni decyzja...trzymamy ciuki i nie zapeszamy! Pan znalazł Derbisia na allegro..kto go wystawiał i czemu był mój numer? (niemam zadnych pretensji,broń Boze,pytam z ciekawosci).[/quote] Niestety ten domek nie wypalil...:-( :-( :-( . Pan napisal do mnie e-mail ze Derbi jest za duzy...:shake: -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marka']Dzwoniła do mnie tylko jedna Pani, ale mieszkająca za Krakowem - i widać że nie zdecydowali się przyjechać do W-wy, bo już nie dzwonią :shake:[/quote] Marka, trzeba ludziom mowic ze mozemy pieska dowiesc (jesli oczywiscie sa pewni w 100% ze go zabiora). Na dogo zawsze sie znajedzie jakis transport. Nie widzialam jeszcze przypadku zeby trasport sie nie znalalzl. Jak jest szansa to trzeba ja "chwytac". A jakies cioteczki z okolic Krakowa moglyby przeciez domek wczesniej sprawdzic...Jesli jest to dla Ciebie klopot, to ja bym cos pokombinowala w takich sytuacjach i poszukala transportu oraz lokalnych cioteczek do sprawdzenia domku, tylko daj mi znac...;) -
[quote name='elik']Mój Binguś ma wyznaczony termin kastracji na czwartek (22.02.) ale ciągle zastanawiam się czy to na pewno dobre dla niego rozwiązanie :cool1: Zdecydowałam się na to, bo jest agresywny do psów, jak "złapie" zapach suńki z cieczką, to staje się osłem, zapiera się i nie można go odciągnąć i inne przypadłości, które z pewnością dobrze znacie. Wydaje mi się że kastracja to dobre dla niego rozwiązanie, ale czy na pewno ?? Czytałam tu na dogo, że jeśli kastrację przeprowadzi dobry lekarz, to psiak na dugi dzień o tym nie pamięta. T Proszę, powiedzcie co o tym myślicie :lol:[/quote] Popieram kastracje w 100%! Pies sie staje lagodniejszy, jest mniej agresywny. I najwazaniejsze - instynkt seksualny po kastracji jest o wiele mniejszy i pies nie cierpi tak bardzo gdy nie moze sobie "pobzykac":ices_bla: