-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Witaj Ania na dogo!!!! -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='sara_rokitnica']ech... trzymam kciuki za psine.... mam nadzieje ze obserwuje ja przynajmniej jedna osoba ktora naprawde jest nia zainteresowana...[/quote] Napislalam wyraznie w ogloszeniu ze jesli ktos nie zamierza adoptowac Speranzy, to zeby nie obserwowal...ale wiesz jak to jest z ludzmi...:shake: -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus']Pewnie, ze dla nas miała być litość, a cos myślała, że dla niego? :evil_lol: Ile można czekać z niecierpliwością na wieści? Ja zaliczam sie do tych mniej cierpliwych. Do góry psinko kochana. Znajdzie sie dla ciebie kochany domek[/quote] Tak wlasnie myslalam...ze dla niego...:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: -
[quote name='Mysia_Zabrze']oby ogłoszenia pomogły mu znaleźć domek..... :roll: Sara, może poszukaj jeszcze jakieś stronki gdzie Pluto nie jest ogłoszony, a mógłby być ;)[/quote] [quote name='sara_rokitnica']oki oki poszukam ;) :):):) te stronki to moga byc takie gdzie ogolnie oglasza sie rozne roznosci czy tylko dla psow czy jakie?[/quote] Tu jest cala lista stronek. Widzialyscie to? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9859[/URL]
-
[quote name='modliszka84']Ja jestem przekonana, że Morusek na pewno nie tęskni za schroniskiem... :shake: Musi przywyknąć do nowej sytuacji, w koncu przeciez on wygrał los na loterii że po 6 latach znalazł dom! Ja mysle, że bardzo szczęśliwy![/quote] To moze napisz prosze to Pani Oli...Tak sie boje zeby go nie chciala oddac...:shake:. To znaczy, nie dawala mi takiego sygnalu, ale ja mam juz paranoje...:roll:
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marka']Nie ważne gdzie - ale ważne dzięki KOMU! :multi: Dzięki wielkie, [B]Sabina[/B], za tak skuteczną pomoc temu maluchowi :calus: I dzięki wielkie [B]Asif1[/B] za pomoc w piątek, którego się nie możemy już doczekać :multi:[/quote] I dzieki wielkie Tobie [B]Marka[/B] za watek na dogo i za tak ogromne zaangazowanie w szukanie domku dla Kosmusia!!! :loveu: :loveu: :loveu: -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nanka']litości dla nas, żeby nie trzymali nas tyle w niepewności ;)[/quote] O wlasnie!!! Z tym to sie zgodze!!! -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bodziulka']Nie ważne gdzie, ważne, że znalazła ;) Do powitania Kosmusia brakuje jeszcze tylko jednej rzeczy, tradycyjnie przyjętej przy wprowadzaniu nowego psa do domu: powitalnej kiełbasy :evil_lol:[/quote] No nie wiem jak bedzie z kielbasa, ale w e-mailu ta Pani pisze tak o swoim bracie, ktory rowniez bedzie sie zajmowal Kosmusiem: [B][I]"...Świetnie gotuje dla psiaków ( tradycyjnie ,żadnych puszek -warzywa , ryżyk , kurczaczek itp.)Dołożymy wszelkich starań żeby Kosmus czuł sie kochany i szczęśliwy."[/I][/B] -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='szajbus']Obserwatorzy[COLOR=red] [B]LITOŚCI![/B][/COLOR][/quote] Nie, nie....Derbis musi dostac domek z milosci nie z litosci.... -
Niestety czasem tak bywa. Ja przed samymi Swietami wjechalam w kobiete na parkingu przed sklepem...:shake: . To znaczy w jej samochod. Musialam pokryc koszty naprawy jej samochodu no i mojego...A takie prezenty pod choinke szykowalam!:shake: A jak daleko mieszkasz od schroniska??? Jesli masz do tego glowe (choc wiem ze jak sie rozbije auto, to jest zalamka), to moze ktoras cioteczka z dogomania by Cie zabrala do schroniska i z powrotem...Moge popytac...Chyba ze musisz zainwestowac swoj czas w zalatwieniu naprawy samochodu, to nie chce Ci narzucac dodatkowego klopotu...Ostatecznie Aldunia wytrzymala juz tyle w schronie, wiec te pare dni wiecej to sie juz chyba nic nie stanie...
-
[quote name='Ulka18']Dzwonilam do Lecznicy "Labrador", do Pana Krzysztofa, ktory szczepil psy na jesieni. Mam podrzucic zdjecia niewidomych pieskow Halci z Rzeszowa, on je wstepnie obejrzy, a potem przy okazji podjedzie do schroniska i zbada pieski na żywo.[/quote] Oh, to super! A czy tego trzeciego czarno-bialego tez? Czy tylko Nike i tego calego czarnego? PS. Czy mam juz zakladac skarpete na AFN np. na "Niewidome psy Mielec" ????
-
Ewka, Ktorakolwiek sunie zabierzecie to ja sie i tak bede bardzo cieszyc, bo kazdy piesek zasluguje na szanse na lepsze zycie. Choc nie ukrywam ze bedac autorka Alduni watka na dogomania, wlasnie jej najbardziej kibicuje, bo jest dla mnie pieskiem szczegolnym! Mam nadzeje ze Tobie sie nic nie stalo w tym poslizgu samochodowym...:shake:
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Kosmus juz w piatek jedzie do swojego domku! Hurraaa!!!! Oto fragmenty jego nowej Panci e-maila do mnie: [B][/B] [B][I]"...Jade po niego w piatek na dworcu w warszawie odbierze mnie Pani Joasia i zawiezie do Kosmusia 0 17 ,30 potem podpiszemy umowe i p Joasia odwiezie [/I][/B][B][I]nas na pociag ... Chcemy ,zeby malutki oswoil sie z nami przez sobote i niedziele poznal dom okolice itp Kupiłam mu tez czerwoną obrózkę i smyczke ( od uroków ) i zaleznie od tego jak długo potrwaja niezbedne formalnosci to najpozniej o 21 ,45 będzie w domeczku .."[/I][/B] [B][I]"...Dzisiaj kupiłam mu łózeczko poduszeczke 2 reczniczki kocyk miseczki nie wiem jaki grzebien i szczotke mu kupic ? Jeszcze paste do zabków i szukam takiej szczoteczkj dla psiaczków na palec zakladana Zabaweczki i ubranko to juz jak będzie w domku niech sobie wybierze..."[/I][/B] No i co cioteczki????? Mial byc arystokratyczny domek? I jest!!! PS. Wczesniej podalam bledne informacje, Pani wyszukala Kosmusia w ogloszeniu portalu Bono Polska, a dopiero potem go znalazla w e-oferty... -
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Jestem w kontakcie e-mailowym z nowa Pancia Kosmusia...Mowie Wam, Kosmus trafi do raju!!!!!!!!!!!! Mial byc arystokratyczny domek, a bedzie Raj na ziemi!!! Nie moglo mu sie lepiej trafic! Juz jest wszystko przyszykowane na jego przyjazd. Nawet szczoteczka do zabkow...;) . A wiecie ze jego Pancia jest aktorka? Tak, tak, Kosmus moze i zalapie sie kiedys na Hollywood...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
Sabina02 replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Mamy 2 obserwatorow na Allegro...zobaczymy co bedzie dalej... -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_Zabrze']Wydaje mi się, że lepiej, żeby ludzie widzieli, że chodzi o trudnego psa, żeby potem nie było rozczarowań... :roll: Qrczę, nie wiem....[/quote] Chyba jednak tak zostawie jak jest...nie bede kombinowac... Z reszta.....Speranza ma juz 3 obserwatorow!!!!!!!!!!! Metamorfoza po wymienieniu fotek...z zera na trzech w raptem dwa dni!!! Cos mam czutke ze tym razem sie uda...:lol: