-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
Ewciu, ktos Ci chce ukrasc Aldunie...:mad: . Wchodze na Allegro...a tu Aldunia wlasnie uzyskala obserwatora...:mad: Nie zamknelam Alduni Allegro, bo zostaly tylko 2 dni i pomyslalam ze jak ktos do mnie w jej sprawie napisze to powiem ze Aldunia juz ma domek...ale...ze mam inna sunke do adopcji...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Podstepna jestem, nie?
-
Młodziutka BEZIMIENNA sunia - znalazła już swój dom!!! :)))
Sabina02 replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Czy mozecie mi powiedziec kto to jest? [URL="javascript:window.close()"][IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/adoptuj_psa/40.jpg[/IMG][/URL] -
Ulka18, wiesz... najgorsze jest to ze ja naprawde mam bardzo pozytywne zdanie o Mieleckim schronisku....nie wiem czemu tak palnelam...po prostu dostaje delirki z wrazenia i boje sie zeby bron Boze cos sie nie stalo i zeby Aldunia szczesliwie dojechala do domku... Do Mielca napewno przyjade :smile:...Ja pochodze z Nowego Sącza, to nie az tak daleko...;-)
-
Dziekuje Wam cioteczki w imieniu Majki!!! :loveu:
-
Moze nie wiele pisze na tym watku, przepraszam. Ale czesto tu zagladam! Mam ten watek w subskrybcjach...Widzialam ze zajrzalas na watek Aldy...;). [SIZE=3]Jeszcze raz Ci zycze powodzenia i trzymam mocno kciuki za Molly!!![/SIZE] Daj znac jak poszlo...;)
-
[quote name='Ulka18']Sabino, nie zartuj :mad: Wszystkie sunie po sterylkach sa w izolatkach. Chyba troche przesadzacie. W schronisku w Mielcu nie pracuja gowniarze, ale odpowiedzialni, dorosli ludzie. Ło Jezusicku!!! Przepraszam! Tak mi wstyd...:oops: :oops: :oops: . Jeszcze na dodatek Pan Kierownik to widzial....:oops: :oops: :oops: . Wiem doskonale ze schronisko w Mielcu jest najlepsze na jakie tu sie natknelam. Ja poprostu jestem taka podenerwowana i podekcytowana ta adopcja Alduni, ze juz wpadam w jakas paranoje i majacze bez sensu...:flaming: Prosze o wybaczenie! :modla: Jak nawet moglam tak pomyslec? :oops: :oops: :oops: Juz usuwam tamten glupi post...
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Jak sie nasz pupilek dzisiaj miewa??? :loveu: -
[quote name='Mysia_Zabrze']Sabina02 , niestety cisza :( nikt nie pytał....[/quote] Bosek nawet nie ma ani jednego obserwatora na Allegro :-( ...ale trzeba byc wytrwalym... Ja sie nie zniechecam, bo mialam to samo z Moruskiem z Pabianic... Nikt go dlugo nie chcial...I nagle... jego ukochana Pancia go wyszukala w Allegro i zabrala do domu po 6 latach w schronisku!!! :multi: A tak jak tutaj, u Moruska na watku tez juz byly zwatpienia i rezygnacja... a jednak... I Bosio tez pojedzie do domciu!!!! Jego Pan lub Pancia poprostu jeszcze go nie znalazl/a! Ale napewno znajdzie!!!:lol:
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Jusstyna85, dzieki ze tu zajzalas! :loveu: -
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Speranza ma az 6 obserwatorow na Allegro, a jej nie ma!!!!!!!!!!!!:placz: :placz: :placz::placz: :placz: -
[quote name='katya']Radarek szuka chałupki na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=173207259[/URL][/quote] Bardzo ladne Allegro, ale moze wklej tam jeszcze z jedna fotke Radarka za kratami, to jest dobry "chwyt" reklamowy, tak lapie za serducho...:lol: Aha! I fotki mozesz kopiowac w tekst, wtedy nie placisz dodatkowo. Pierwsze mozna zrobic jako "laduj" bo jest za darmo, a reszte skopiowac w tekst...
-
Psiak-marzenie ("Kosmo") ma już PAŃCIĘ i DOM - też jak marzenie ;-))))
Sabina02 replied to Marka's topic in Już w nowym domu
Ja mysle ze on sie rozkoszuje nowym domkiem i oczywiscie swoja Pancia...marzyc to juz chyba nie musi, bo ma raj na ziemi...:loveu: -
Piekny mlody piesek...Po ogloszeniach napewno znajdzie domek...:lol: Trzymam mocno kciuki!!!!