Jump to content
Dogomania

Sabina02

Members
  • Posts

    9458
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by Sabina02

  1. Ewciu, ktos Ci chce ukrasc Aldunie...:mad: . Wchodze na Allegro...a tu Aldunia wlasnie uzyskala obserwatora...:mad: Nie zamknelam Alduni Allegro, bo zostaly tylko 2 dni i pomyslalam ze jak ktos do mnie w jej sprawie napisze to powiem ze Aldunia juz ma domek...ale...ze mam inna sunke do adopcji...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Podstepna jestem, nie?
  2. Dopiero zobaczylam ten watek...koszmar...:-( Zajme sie ogloszeniami... Tylko napiszcie czy sunki sa juz gdzies pooglaszane. Jesli tak, to gdzie? O! I czy maja banerek???
  3. Czy mozecie mi powiedziec kto to jest? [URL="javascript:window.close()"][IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/adoptuj_psa/40.jpg[/IMG][/URL]
  4. Ewciu, Powodzenia!!! :multi: Ja tez caly czas juz o tym wydarzeniu mysle....
  5. Ulka18, wiesz... najgorsze jest to ze ja naprawde mam bardzo pozytywne zdanie o Mieleckim schronisku....nie wiem czemu tak palnelam...po prostu dostaje delirki z wrazenia i boje sie zeby bron Boze cos sie nie stalo i zeby Aldunia szczesliwie dojechala do domku... Do Mielca napewno przyjade :smile:...Ja pochodze z Nowego Sącza, to nie az tak daleko...;-)
  6. Dziekuje Wam cioteczki w imieniu Majki!!! :loveu:
  7. Mulinka, ale mi wstyd ze tak wyszlo na watku Aldy...Najchetniej to bym sie zapadla pod ziemie...:oops: :oops: :oops:
  8. Moze nie wiele pisze na tym watku, przepraszam. Ale czesto tu zagladam! Mam ten watek w subskrybcjach...Widzialam ze zajrzalas na watek Aldy...;). [SIZE=3]Jeszcze raz Ci zycze powodzenia i trzymam mocno kciuki za Molly!!![/SIZE] Daj znac jak poszlo...;)
  9. [quote name='Ulka18']Sabino, nie zartuj :mad: Wszystkie sunie po sterylkach sa w izolatkach. Chyba troche przesadzacie. W schronisku w Mielcu nie pracuja gowniarze, ale odpowiedzialni, dorosli ludzie. Ło Jezusicku!!! Przepraszam! Tak mi wstyd...:oops: :oops: :oops: . Jeszcze na dodatek Pan Kierownik to widzial....:oops: :oops: :oops: . Wiem doskonale ze schronisko w Mielcu jest najlepsze na jakie tu sie natknelam. Ja poprostu jestem taka podenerwowana i podekcytowana ta adopcja Alduni, ze juz wpadam w jakas paranoje i majacze bez sensu...:flaming: Prosze o wybaczenie! :modla: Jak nawet moglam tak pomyslec? :oops: :oops: :oops: Juz usuwam tamten glupi post...
  10. Jak sie nasz pupilek dzisiaj miewa??? :loveu:
  11. [quote name='Mysia_Zabrze']Sabina02 , niestety cisza :( nikt nie pytał....[/quote] Bosek nawet nie ma ani jednego obserwatora na Allegro :-( ...ale trzeba byc wytrwalym... Ja sie nie zniechecam, bo mialam to samo z Moruskiem z Pabianic... Nikt go dlugo nie chcial...I nagle... jego ukochana Pancia go wyszukala w Allegro i zabrala do domu po 6 latach w schronisku!!! :multi: A tak jak tutaj, u Moruska na watku tez juz byly zwatpienia i rezygnacja... a jednak... I Bosio tez pojedzie do domciu!!!! Jego Pan lub Pancia poprostu jeszcze go nie znalazl/a! Ale napewno znajdzie!!!:lol:
  12. [quote name='mulinka']a czy dałoby się zmienić napis na wspólnym banerku Boska i Pluto na taki, np.: są już 7 lat w schronisku, jak długo jeszcze będą na Ciebie czekać?[/quote] Mulinka, nie obraz sie, ale ten tekst brzmialby zbyt pretensjonalnie...:oops: Mysle ze ten obecny jest lepszy...
  13. Jusstyna85, dzieki ze tu zajzalas! :loveu:
  14. Speranza ma az 6 obserwatorow na Allegro, a jej nie ma!!!!!!!!!!!!:placz: :placz: :placz::placz: :placz:
  15. [quote name='mulinka']niedługo Nikę i inne niewidzące pieski zbada weterynarz, czekamy na wiadomości no i na domek dla Niki[/quote] Juz nie moge sie doczekac...
  16. [quote name='katya']Radarek szuka chałupki na Allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=173207259[/URL][/quote] Bardzo ladne Allegro, ale moze wklej tam jeszcze z jedna fotke Radarka za kratami, to jest dobry "chwyt" reklamowy, tak lapie za serducho...:lol: Aha! I fotki mozesz kopiowac w tekst, wtedy nie placisz dodatkowo. Pierwsze mozna zrobic jako "laduj" bo jest za darmo, a reszte skopiowac w tekst...
  17. Do tej pory mialam szczesliwa reke jesli chodzi o ogloszenia :lol: ...Chyba Ktos u gory nademna czuwa... Wierze ze Nerus tez znajdzie domek... ;)
  18. Sledze watki wszystkich trzech...Tak bardzo chcialabym im wiecej pomoc, ale jestem zbyt daleko. Poza ogloszeniami i jakas kasiorka na AFN to nic wiecej nie moge...:shake: . Czasem taka bezradnosc mnie ogarnia...:shake:
  19. Z Hefrenem? Ja tez tak bym chciala zeby Nerus i Hefren dostali domki na reszte swoich dni...ale moze ktos ich pokocha...Musimy byc dobrej mysli... Na pocieszenie powiem Ci ze Nero ma bardzo duza ogladalnosc na Allegro...;)
  20. Zaden problem...Oby mu tylko pomoglo...:lol: Jak widzisz pokradlam wasze mysli z postow, posklejalam je do kupy i udaje wazna...:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. Ja mysle ze on sie rozkoszuje nowym domkiem i oczywiscie swoja Pancia...marzyc to juz chyba nie musi, bo ma raj na ziemi...:loveu:
  22. Piekny mlody piesek...Po ogloszeniach napewno znajdzie domek...:lol: Trzymam mocno kciuki!!!!
  23. To jak ja sie obudze to juz bedziecie w Mielcu...:evil_lol:
×
×
  • Create New...