Ja slyszalam, ze Belcando i Bosh(a nie Bewi-dog) jest bardzo podobny i w zasadzie nie ma roznicy w stosowaniu, bo sa to obie bardzo dobre, niemieckie karmy, a jesli chodzi o bewi-doga to on tez nie jest najgorszy(z tego co opowiadaja hodowcy uzywajacy tej karmy)... Mysle, ze jesli pies jest zdrowy, nie ma klopotow, ani problemow z alergiami to mozna sprobowac, a w razie jakich kolwiek zmaian nienajlepiej wplywajacych na psa natychmiastowo przestac podawanie tej nowej karmy:) Warto tez porownac sklady obu karm;)