no to teraz mi pomozcie:P mam jesczez tydzien na odchudzenie psa... jak bym mniejszy nieswiadomie go podtluczylismy (nie mielismy porownania z innymi baskami) i prze ostatnie 3 tygodnie mial ograniczona ilosc karmy, duzo ruchu itd... pomimo tego rezultat nie jest taki jak powinien byc... co prawda troche schudl, ale to jescze nei to... co zrobic, a y prze zten tydzien brzuszek stracil??? dzwonilam do veta wczoraj i powiedzial mi, ze mozna mu dawac ziemniaki pire (czy jak to sie tam pisze:P), czy to dobry sposob, zeby szybciutko schudl?? blagam o pomoc