Ja mam dwoch zaufanych wetow do ktorych chodze, jeden dziala przy ZK,a drugi u mnie na Miechowicach;) Ten u nas na miechach to nie bierze niewiadomo jakich kokosów, np. za wizytę bierze 10 zł, a obcinanie pazórków 5 (oczywiscie jest to fachowiec, a nie jakich tani wet, ktory robi wszytsko byle jak...:P), a drugi tez, co prawda za wizyte bierze juz 20 zl, ale mam do tych facetow zaufanie i narazie nie zamierzam weterynarza zmieniac:) Za kilka lat zapraszam do mnie:P