[quote name='jfn']Mój pies właśnie wychodzi z babeszjozy, mieszkamy w samym centrum Warszawy, kleszcza złapał w centrum, był zabezpieczony... i jak tu się nie bać... :([/quote]
O kurczę blade. Co za świństwo cholerne:angryy: :angryy: :angryy: . Czy można wiedzieć w jakiej dzielnicy psiak złapał tego kleszcza???