Jump to content
Dogomania

Chefrenek

Moderators
  • Posts

    6215
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Chefrenek

  1. A co ma glukoza do kynologii???
  2. Ciocia Renia jest również na dogo. ;)
  3. Z tych znaczków na dywanie możnaby zrobić fajny awatar.
  4. Była kiedyś taka amerykańska pisarka, która zawsze miała u boku białego pekina. Czy ktoś wie jak się nazywała?
  5. Agata coś ci się nick przekręcił. :D
  6. Jak ktoś sprzedaje psy w taki sposób to nie jest lepszy od niej.
  7. Misiaczku, pewnie że fajne. Takie jakby z emalii. Viris chylę czoła. Masz talent.
  8. Despera a kiedy pierwszy kolos?
  9. Burchardt poproszę o linka na pw.
  10. [quote name='smallpati']nie, kupilam na allegro :) ale Chefren sie nie zmiesci chyba w to :D robia tylko do 32cm[/quote] No tak, co najwyżej mógłby to na głowę założyć.:lol:
  11. Ale fajne. A czy to było szyte na miarę?
  12. Tak, czas szaleje.
  13. I jaka jest ich opinia?
  14. [quote name='Migotka']Tak jest zimno !!! , więc teraz już jest szczelnie zamkniete a w środek włożyłam ( ciasno) 15 cm gąbkę i tak pozostanie do wiosny ....Na balkonie mam klatkę ( nie z ptaszkami jak to niegdyś na PW pisały sobie panie niektóre ) z Burundukiem ( Wiewiórka Naziemna która na zime zapada w sen zimowy )[url]http://img156.imageshack.us/img156/3007/pieski117qx1.jpg[/url][/quote] Ale super. Skąd ją masz?
  15. [url]http://www.pelna-miska.pl/sklep/index.php?cat_id=260&PHPSESSID=57482d7168f40c76c9086b01c456810c[/url] Patrzcie jakie fajne.
  16. A może to zdjecie zostało zrobione dla przykładu?
  17. Śliczne psy są w hodowli astarte gold ;)
  18. Czy ktoś wie czy szafa dla psa jeszcze istnieje? Wysłałam im maila ale nie odpowiadają.
  19. A czy on się sam załatwia?
  20. [quote name='misiaczek'][B]Viris[/B],mi też bardzo się podobują te kolczyki :loveu:.Masz talent dziewczyno ;). [B]Klaudia[/B],jak będę troszkę czasowa,to sobie zrobię wg Twojej instrukcji taki znaczek z Misią i Sotusiem.A jak mi nie wyjdzie,to Ciebie poproszę o zrobienie ;).[/quote] Nie ma sprawy ;) Viris doszedł ten obrazek?
  21. A mi jakieś mazy :)
  22. Viris ;) [url]http://images.google.pl/images?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hs=YnQ&resnum=0&q=dog%20chalkboard&oe=UTF-8&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi[/url]
  23. W photoshopie. Wycinasz kształt bulwy np. Klary, później wybierasz blending options i color overlay. Na tym moim znaczku jest napis więc wyślę Ci inny szablon.
  24. [quote name='Viris']Niestety nie będę. Przynajmniej na razie. Może zrobię kilka ras do galerii ( tej z podpisu ). A jak na tym zbije majątek, będzie mnie stać na wystawienie na bazarki. Chefrenku chciałam Cię właśnie prosić o taki obrys jak używasz do oznaczenia zdjęcia, jak wstawiasz. Masz to może w większym formacie? Bo ciężko jest zrobić coś takiego z Masy termo, ale jak się ma dobry wzór jest łatwiej ;) A z tym dziwko - nieźle :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Osobą która stwierdziła że ładne kotki był mój TŻ więc to słowo wkradło się całkiem przez przypadek :crazyeye::shake::crazyeye:[/quote] Ok. Mogę Ci to wysłać tylko podaj maila. ps. to można samemu zrobić.;)
  25. [quote name='Viris']Dokładnie tak. Cieszę się że Ci się podobają. Ja wiem że muszę kilka rzeczy dopracować. Ale to pierwszy raz z buldożkami i o [COLOR=Red]dziwko[/COLOR] tylko jedna osoba powiedziała że ładne kotki :evil_lol:[/quote] :D:D:D:D:D:D Viris będziesz je wystawiać na bazarku?
×
×
  • Create New...