[quote name='jolisia34']Już jestem po podróży,zmęczona strasznie,ale bardzo szczęśliwa!Mam dwie maleńkie kruszynki :multi::multi:.Nie umiem niestety wklejać fotek :shake:.Może ktoś mi powie jak to się robi? :roll:[/quote]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=8121&page=477[/url]