Zaba,zapisz sie prosze do nowego stowarzyszenia,bo Ty mądrze myślisz i masz swoje obserwacje.Zeby nie nagromadziło sie znów samych teoretyków filozofów nie znających realiów.W sobote wymigaj sie od robót domowych koniecznie.Becia,ja sie sie odwazam tylko nie lubie narażać osób jadących ze mną.Jestem specjal;ista od stłuczek i tak już mam .Nowe auto już utłuczone,Ale Kasia przecież wie,ze zawsze mówie ,ze jak nie ma kto,to pojade,z tym ,że sie nie wyrywam.Żaba ,ja też mam zapędy feministyczne jak Szpilka :diabloti: ale Ciebie cenie za prace i logiczne wypowiedzi,a jak woda Ci uderzy,to wypompujemy..../żartuje/:lol::lol::lol: