Też życze Zdrapce ,zdrowia,nie miej wyrzutów,chory psiak najważniejszy.Dobrze że nie leczysz w Stalowej,słyszałam że dobrego weta nie ma.Ja sobote "macałam",nic sie nie stało.Masz tu w Rz-wie upatrzonego weta?Jak co,to ja mojemu ufam On ma nawet w niedz czynne,a jak będzie taka potrzeba,to możesz zatrzymać sie u mnie.Zdrapeczko,nie rób numerów,masz być zdrowa!!!