Ta dziennikarka mielecka,tez jest fajna i dobrze żyją z Kierownikiem.Tylko,czy będzie chciała narazic sie miastu..Gdzieś miałam jej namiary,podały mi kiedyś " Nowiny" w Rzeszowie.Pan Norbert ,naraził sie,walczył mocno,pisał ciagle,a jest chyba z Jarosławia,duzo podejrzewam dały komentarze pod artykułami w int.Ale jak pisali o zmianie lokalizacji w Mielcu,to komentarzy nie było..Czy Arka znając dobrą opinie weterynari pomoże nam walczyć o wiekszy teren ,czy nie?To,ze Kirownik przestanie przyjmowac z gmin,tylko pogorszy los porzuconych psów,bo na tym terenie nie przyjmie ich nikt.A co pies winien,że stracił dom?