Rafciu,doktor powiedział,ze wyniki na oko nie sa złe,ale chciał znać przyczyne dlaczego własnie takie zostały porobione. czy jest jakieś podejrzenie i w kierunku czego robione były te właśnie badania/Pytał tez czy ma np.coś ze skóra.Chciał dla uzupełnienia wiedzy znac wyniki morfologi,oraz biopsji.ocenił,ze te sa prawidłowe.A to ostatnie zdanie to nawet przy mojej i jego znajomości angielskiego ,swiadczy,że wszystko w normie,ale ,to cos jest"dziwne /ja sobie przetłumaczyłam w dowolnym"unikatowe"/Komplet badan prosze,a jak jestes dociekliwy i bedziesz w Rz-wie,mozemy isc do niego zrobi badania w cenie symbolicznej lub za friko /ma tez sprzet do analizy.