Weronika to Ty jutro w Rzeszowie? pralke dla p.Romy jutro przywioze z Mielca ,bo dzis potrzebne było auto w schronisku i my ,więc byłysmy w Orzechowcach.Dziewczyny, dwie z Przemysla,Neczka i Ewelinka wyprowadziły duzo psiaków.Ja szczotkowałam i wyszukiwałam w miare zdrowe deski na renowacje bud.Jutro podejrzewam ze wróce na 15.Jesli jeszcze bedziesz w Rz-wie wezmiesz pralke,jesli nie zawioze ja do schr.ale dla p.Romy,a Ty odbierzesz w dowolnym czasie.