Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Wiki!! Na pierwsza!!! A pozniej do domu!
  2. Ciiii... Pajdusiu,kciuki trzymane.
  3. A my razem z Hebankiem prosimy.
  4. Lirutek kochany,biedulka :( Mam nadzieje,ze juz jest lepiej.Zycze zdrowka panience. Fot y super!! Eee,jak zwykle,z reszta.Nuuuda :D
  5. [quote name='ewelinka_m']jak tu pisać skoro wstyd się z prostym językiem tu wychylić :eviltong:[/quote] no wlasnie!!! :oops:
  6. To ja bannerek sobie biore :) I kciuki za dobry i szybki domek trzymam.
  7. ciesze sie,ze wklejanki sie podobaja :p a tym niedzwiedziem mnie nie straszyc,tylko kota dawac!!!!!!!!!!!!!!:mad:
  8. Watawac i zdjecia dawac!!! Juz poludnie (prawie) :diabloti:
  9. Szkoda,ze Rodzice nie maja cyfrowki. Maluch juz ciut wiecej przekonal sie do Taty i nawet daje brzusio do glaskania.Oczywiscie nadal najpewniejsze miejse jest za Mamy spodnica :evil_lol: . Moj brat ma przyjechac w odwiedziny do Rodzicow,moze zrobi kilka zdjatek... Podobno Filus okraglutki sie zrobil i nie wszystko mu odpowiada do zjedzenia :D
  10. Jak tu pusto............. Amik nadal samotny??
  11. [quote name='Ziutka']Nadal nic :shake: :shake: :shake: :sadCyber:[/quote] Bez zmian??????
  12. Wiki,Wiki ehhh i nijak pomoc nie moge :(
  13. [URL]http://images30.fotosik.pl/285/e96179d80e9daabc.jpg[/URL] jesien ladna,ale na fotkach.Specjalnie nie przepadam za ta pora roku,jakos tak z przemijaniem mi sie kojazy.... Od poniedzialku zaczynam praktyki a po praktykach prace domowe piemne,wiec czasu raczej duzo nie bedzie :(
  14. alez on ma piekne te oczyska!
  15. moze to nowe allegro cos da...
  16. Robale fajne,radosna tworczosc rowniez,ale Amiska wymiata!!!! Wczoraj chyba tu mnie bylo,zostawiam wiec dzisiaj :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/20/2f2c79743109fefc.jpg[/IMG][/URL]
  17. [B][I][U]pusia2405[/U][/I][/B] [I]Kamel bożyszcze kotów[/I]:diabloti:! Niechby sie tylko dowiedzial :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/agaciaaa/"][COLOR=#000000][I][B]agaciaaa[/B][/I][/COLOR][/URL] [I]Świetna ta kąpielowa sesja :lol:[/I] [URL="http://images44.fotosik.pl/19/2de9d7ac78e300c6.jpg"][COLOR=#000000][I]http://images44.fotosik.pl/19/2de9d7ac78e300c6.jpg[/I][/COLOR][/URL][I] w wersji suchej zdecydowanie ładniejszy :evil_lol:[/I] [URL="http://images36.fotosik.pl/20/a0a886b2c9bde7c2.jpg"][COLOR=#000000][I]http://images36.fotosik.pl/20/a0a886b2c9bde7c2.jpg[/I][/COLOR][/URL][I] świetne :evil_lol::evil_lol:[/I] Specjalnie zrobilam fotke mokrego ogona,tak smiesznie wygladal. Wczoraj tak pobawilam sie wklejankami i koty jak najbardziej tu pasuja :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/od-nowa/"][B][COLOR=#000000][I]Od-Nowa[/I][/COLOR][/B][/URL] [I]o! i tu jeszcze jedno!! :lol::evil_lol:[/I] [I]czy to program koci997? i pokazują seryjnego mordercę? :diabloti:[/I] [I]za znalezienie jest nagroda? bo u mnie cieniutko.. może zgłoszę :diabloti::lol:[/I] To nie kocie 997 tylko brazylijska telenowela ,odcinek 99764523286:diabloti: No chyba bys nie podkablowala Kamcia?? :mad: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/korenia/"][B][COLOR=#000000][I]Korenia[/I][/COLOR][/B][/URL] [URL="http://images36.fotosik.pl/20/a0a886b2c9bde7c2.jpg"][COLOR=#000000][I]http://images36.fotosik.pl/20/a0a886b2c9bde7c2.jpg[/I][/COLOR][/URL] [I]Świetne :evil_lol: Kąpielowe fotki też super! :smile:[/I] Swietne,tylko zeby Kamel sie o tym nie dowiedzial,ciiii.....:cool1:
  18. Jaka nieszczesliwa psica :-( [URL]http://images27.fotosik.pl/284/7503a696ddebcaf2.jpg[/URL] Milo mi,ze prezencik sie podobala,wczoraj tak sie pobawilam,bo teraz (tzn. od poniedzialku) nie bede juz miala tyle czasu. Czy w Polsce jest tak cieplo,ze dziewczyny sie kapac mogly :crazyeye: ??
  19. Swietny duecik,widac,ze przypadli sobie do gustu.Szkoda,ze Kamel taka doopa i nie umie sie bawic. Gratulacje z okazji takiej okraglej stronki!!! :multi: :multi: :multi: Sarcia.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/20/861fd309f56c216b.jpg[/IMG][/URL]
  20. hehe slicznie wyglada na pokapielowych zdjatkach.Na innych zreszta tez,fotogeniczna z niej panienka.Ruda w rudych lisciach,no poezja. A tu takie cos: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/284/45dde1ba364709d9.jpg[/IMG][/URL]
  21. A co tu taka posucha?? :mad: :mad: :mad:
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/381/269980e2e262b4fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/20/1a0755446c187325.jpg[/IMG][/URL] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/386/e524894f116b617c.jpg[/IMG][/URL]
  24. czy u Was wszystko ok??? Dajcie znak zycia.
  25. Dla mnie!! Dla mnie!!! [URL]http://images46.fotosik.pl/20/827ca236d9de843c.jpg[/URL] [URL]http://images26.fotosik.pl/284/345e41243e26fc09.jpg[/URL] Wariatka kochana! :diabloti:
×
×
  • Create New...